SBM Maślice

Aktualne inwestycje dewelopera SBM Maślice - 1 obiekt

Leśnica ul. Brzezińska

Leśnica ul. Brzezińska

 • Cena: od 5 773 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2021
 • Miasto: Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera SBM Maślice

  SBM Maślanice to deweloper we Wrocławiu, a także spółdzielnia budowlano-mieszkaniowa posiadająca wieloletnią tradycję. Jest to jedna z najdłużej działających w Polsce firm w swojej dziedzinie, co pozwoliło wypracować własne skuteczne metody stosowane przy tworzeniu nowych inwestycji. Grupa od niemal 40 lat nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych i komfortowych przestrzeni mieszkalnych dla Wrocławian.

  Firma oferuje profesjonalne podejście do wszystkich swoich klientów. Lata ciężkiej pracy pozwoliły na wypracowanie zaufania wśród osób, które decydują się inwestować w projekty, które powstały dzięki SBM Maślanice.

  Inwestycje grupy zlokalizowane są we Wrocławiu, dokładnie na Maślanicach. Jest to miejsce o wyjątkowym charakterze, ponieważ znajduje się tam mnóstwo atrakcyjnych obszarów zielonych. Na obszarze spotkać można m.in. imponujące okazy starodrzewu, jak i również przestrzenie, które zachowały się dzięki niskiej zabudowie.

  SBM Maślanice zajmuje się branżą mieszkaniową, dzięki czemu przez wszystkie lata działalności udało się powołać do życia ponad 600 domów jednorodzinnych (w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej), a także 720 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej wraz z całą niezbędną infrastrukturą techniczną.

  Spółdzielnia dąży do tego, aby każda z inwestycji kojarzona była z dobrą jakością, fachową obsługą, rzetelnością oraz ergonomią. Projekty SBM Maślanice powstają przy użyciu coraz nowszych technologii. Firma idzie z duchem czasu i stara się inwestować w coraz nowsze rozwiązania architektoniczno-konstrukcyjne, zapewniające komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Również przy wyborze materiałów służących przy wykończeniach, projektanci stawiają na te najwyższej klasy. SBM Maślanice zapewnia również mieszkańcom osiedli chodniki, drogi dojazdowe oraz place zabaw. Każda z realizacji powstaje w przemyślany sposób.

  Kompetencja i rzetelne podejście to jedna z dużych zalet SBM Maślanice. Firma zapewnia fachową pomoc oraz profesjonalną obsługę klienta. Wszystkie z inwestycji znajdują się w niewielkiej odległości od siebie na osiedlach  Maślanice – Pilczyce. W związku z tym, obsługa mieszkańców oraz użytkowników lokali może być prowadzona w sprawny i szybki sposób. SBM Maślanice jako profesjonalny podmiot posiada powołanego Inspektora Ochrony Danych i każda ze Wspólnot Mieszkaniowych objęta jest jego ochroną.

  Firma oferuje również szeroki wachlarz wykonywanych obowiązków. W zakresie ich usług znajduje się zarządzanie oraz administrowanie nieruchomością wspólną, w skład czego wchodzi wiele elementów. SBM Maślanice zajmuje się obsługą bieżącą nieruchomości, obsługą techniczną polegającą na utrzymaniu nieruchomości, obsługą rachunkowo-ksiegową, obsługą prawną, a także obsługą w zakresie utrzymania porządku, konserwacji oraz eksploracją.

  Spółdzielnia buduje bez kredytu, a nieruchomości nie są obciążone hipoteką, co w dużym stopniu podnosi bezpieczeństwo transakcji. SBM Maślanice aktualnie jest w posiadaniu aktualnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w ramach szkód związanych z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami w Towarzystwie Ubezpieczeniowym UNIQUA S.A.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  713541535
  Adres:
  ul. Pilczycka 196D
  Strona www:
  https://maslice.pl/