Sokołowski Inwestycje sp. j.

Deweloper Sokołowski Inwestycje sp. j. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Sokołowski Inwestycje sp. j.

Dążymy do tego, by projekty, których się podejmujemy, służyły ich użytkownikom. Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości, jak użyteczność, ergonomiczność i jakość wykonania. Starannie dobieramy najlepszych wykonawców, którzy zapewniają sprawną i fachową realizację budowy. Ważna jest dla nas również lokalizacja inwestycji, dbamy o dostosowanie jej do preferencji i potrzeb przyszłych mieszkańców.

Inwestując, bazowaliśmy na ziemi, która była naszą własnością. Budujemy “na swoim”, dlatego nasz stosunek do podejmowanych działań jest bardzo osobisty i emocjonalny. Z tego też wynika nasza dbałość o szczegóły, dobry, wyróżniający się i atrakcyjny projekt oraz staranne wykonanie. Jesteśmy dumni z naszych inwestycji, a przywiązanie do ojcowizny rodzi w nas lokalny patriotyzm.

Mieszkania “Sokołowski Inwestycje” są naszą wizytówką na lata, dlatego podpisujemy się nazwiskiem. U nas dostaniecie Państwo coś wyjątkowego, co każdy wymagający klient doceni. Będziecie się Państwo cieszyć z komfortu swoich mieszkań przez pokolenia.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  +48 792 434 007
  Adres:
  Wrocław, ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 75/79
  Strona www:
  https://www.osiedle-kasienka.pl/