Techniq

Aktualne inwestycje dewelopera Techniq - 2 obiekty

Green Apartments

Green Apartments

 • Cena: od 5 500 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2022
 • Miasto: Kraków
Tesoro Verde Residence

Tesoro Verde Residence

 • Cena: od 10 500 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Techniq

  Techniq jest deweloperem z Krakowa o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu marka zyskała tytuł najbardziej uznanej firmy z branży deweloperskiej na terenach Krakowa oraz Wieliczki. Techniq jest także największym przedsiębiorstwem zajmującym się realizacją projektów domów i osiedli jednorodzinnych. Marka działa od 2006 roku i od tego czasu w portfolio firmy znalazło się ponad 350 nieruchomości. Firma zajmuje się tworzeniem budynków mieszkalnych, szeregowych, w zabudowie bliźniaczej, domów jednorodzinnych, a nawet willi. Wszystkie obiekty dostępne są na sprzedaż.

  Tworząc projekty, firma wdraża w nie najnowocześniejsze rozwiązania oraz buduje według obecnie panujących na rynku deweloperskim trendów. Nieruchomości stawiane są w miejscach najbardziej atrakcyjnych dla mieszkańców. Budynki usytuowane są na gruntach, zapewniających niezapomniane widoki. Najczęściej osiedla powstają w urokliwym Krakowie, Wieliczce, Niepołomicach, a także w urzekających Mogilanach, Skawinie, ZIelonkach, czy Libertowie. Każdy obiekt wykonywany jest z najwyższej jakości materiałów. Sama architektura, jak i wykończenie tworzone są z produktów, pochodzących od renomowanych i zaufanych dostawców. Solidność oraz odpowiedzialność pozwala na kreowanie obiektów komfortowych i bezpiecznych. Nieruchomości wyróżniają się także oryginalnym designem. Każdy element elewacji wykonany jest z dużą starannością i dbałością o nawet najmniejszy detal. Dzięki temu, lokale zyskuje na uznaniu nie tylko ze względu na trwałą konstrukcję, ale także niepowtarzalny wygląd.

  Podczas realizacji inwestycji, priorytetowo traktowany jest klient oraz  jego potrzeby i preferencje. Zespół doradców, który zasila zespół dewelopera, zawsze służy pomocą i starają się spełniać marzenia o wymarzonym miejscu na ziemi. Zainteresowani ofertą nie muszą martwić się o bezpieczeństwo transakcji. Techniq jest Polską firmą i posiada własny kapitał. Co ważne, z deweloperem współpracuje stała ekipa budowlana, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Wszystkie kroki od rozpoczęcia budowy do przekazania mieszkań klientom, odbywają się przy udziale jednej firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu transakcje są bezpieczne i klienci mogą bez zbędnych problemów mieszkać w wymarzonym domu.

  Przedsiębiorstwo gwarantuje także konkurencyjne ceny lokali. Najlepszym przykładem atrakcyjnych ofert jest fakt, że większość mieszkań było rezerwowanych przed sfinalizowaniem inwestycji.  Nieruchomości dedykowane są szerokiemu gronu klientów. Ze względu na duże spektrum działalności firmy, z oferty skorzystać mogą rodziny z dziećmi, którzy poszukują wymarzonego, przestrzennego domu, osoby, które rozpoczynają samodzielne mieszkanie i szukają lokalu, w którym mogą się rozwijać, jak i ci, którzy pragną zaznać luksusu i komfortu w nowoczesnych willach. Każdy z tych obiektów wyróżnia się bezpieczeństwem i stabilnością. Mieszkańcy przeprowadza się do wymarzonych lokali, które będą spełnieniem ich marzeń i służyć im będą na lata.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  530888014
  Adres:
  ul. Graniczna 2L/5
  Strona www:
  https://techniq.pl/