Top Resorts Sp. z o.o.

Deweloper Top Resorts Sp. z o.o. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Top Resorts Sp. z o.o.

Top Resorts Sp. z o.o. firma deweloperska realizująca inwestycje z dbałością o najdrobniejszy detal. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół danego projektu jest czyjąś potrzebą – wymaganiem Klienta, któremu codziennie stara się sprostać firma Top Resorts, deweloper budujący mieszkania skrojone na miarę potrzeb współczesnego Klienta.

Deweloper Top Resorts, ma na swoim koncie szereg udanych inwestycji – członkowie zarządu firmy od lat prowadzą działalność w branży deweloperskiej oraz budowlanej i posiadają wysokie kwalifikacje do nadzorowania realizacji projektów deweloperskich.

Zespół ten połączyło zmęczenie – zmęczenie ofertami deweloperów, które tak jakby pozostawały w poprzedniej epoce, nie były przygotowane do zaspokajania potrzeb Klienta XXI wieku. Przedsiębiorcy postanowili, że założą firmę spełniająca oczekiwania nowoczesnego Klienta. Prowadzenie nowoczesnej firmy, wymaga stosowania nowoczesnych rozwiązań – dlatego każda decyzja podejmowana przez tego dewelopera, poparta jest szczegółowymi analizami sytuacji rynkowej oraz badaniami potrzeb Klientów i ich opinii, na temat stosowanych nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Sumiennie realizowana polityka polegająca na byciu przy Kliencie i jego potrzebach, szybko przyniosła wymierne rezultaty – firma jest obecnie wymieniana jako czołowy deweloper we Wrocławiu, a oferowane przez firmę inwestycje deweloperskie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Firma przede wszystkim realizuje inwestycje z sektora mieszkaniowego – budynki mieszkaniowe w niskiej zabudowie, które łączą w sobie zalety mieszkania i domu. Obiekty budowane przez Top Resorts, na stałe wpisują się w krajobraz architektoniczny Wrocławia, za ich estetyczne, nowoczesne projekty, odpowiada prestiżowe biuro architektoniczne, z którym deweloper współpracuje od lat. Działki pod realizację kolejnych inwestycji są zawsze dobierane w taki sposób, aby znajdujące się na nich nieruchomości były dobrze skomunikowane z ważnymi częściami miasta, jednocześnie oferując wygodę i kameralność typową dla życia na przedmieściu.

W okolicy oferowanych działek zawsze znajdziemy szkoły, przedszkola, sklepy, urzędy oraz tereny zielone, które zachęcają do odbywania długich spacerów. Firma projektuje mieszkania z myślą o wygórowanych wymaganiach klienta – wysoki standard wykonania, duże balkony, wygodne miejsca parkingowe i dobrze zaaranżowane strefy wspólne, są domeną każdej oferowanej inwestycji deweloperskiej.

Należy również wspomnieć o wysokiej kulturze pracy biura obsługi. Jego pracownicy dokładają wszelkich starań, aby możliwie jak najbardziej wspierać Klienta przy realizacji procesu zakupu nieruchomości – wspierają go przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów, a ze swojej strony biurokrację ograniczają do absolutnego minimum.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  713235440
  Adres:
  ul. Rynek 60/8
  Strona www:
  https://greenpoint.wroclaw.pl/