Toscom Development

Deweloper Toscom Development nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Toscom Development

NASZA FILOZOFIA

Budujemy wyrazisty Wrocław

Jeśli ludzie są inni, to dlaczego wszystkie budynki są takie same?

Nie od razu kreujemy wizję budynków. Nie podejmujemy pochopnych decyzji. Cały proces budowania inwestycji mieszkaniowych dojrzewa. Jako profesjonalna firma deweloperska projektujemy wspólnie z najlepszymi – wielokrotnie nagradzanymi – projektantami. Powoli dochodzimy do najlepszych wersji projektów i z zaangażowaniem realizujemy je dla przyszłych mieszkańców. Jak nikt wcześniej – tworzymy miejsca do życia.

Historia spółki

Nasza firma deweloperska wywodzi się ze spółki HCS, która od 1996 roku zajmuje się obrotem nieruchomościami komercyjnymi na terenie całego kraju. Do tej pory sprzedała ich ponad 100 wielu znanym sieciom z branży paliwowej, spożywczej i przemysłowej. Jej drugim filarem działalności jest sektor energetyczny. W portfelu inwestycyjnym firmy znajdują się dwie duże elektrownie wodne na Odrze.

Źródłem finansowania – zarówno zakupu nieruchomości, jak i realizacji inwestycji – są przede wszystkim nasze środki własne oraz uzupełniająco kredyty bankowe.

PARTNERZY

Odpowiedzialność jest podstawą wszystkich naszych działań.

Chcemy współpracować z najlepszymi. Dzięki nowatorskim i oryginalnym pomysłom zespołu ekspertów możemy sprostać deweloperskim wyzwaniom. Przykładamy niezwykłą wagę do jakości. Każdy szczegół musi być dopracowany. Z tego właśnie powodu przyciągamy sprawdzonych partnerów, którzy wspierają nas w poszczególnych etapach działalności.

Wiedza, doświadczenie i otwartość to szczególnie cenne wartości dla naszej firmy deweloperskiej. Wśród naszych partnerów znajdują się specjaliści z branży architektonicznej, budowlanej, finansowej czy marketingowej.

Chcemy się wyróżnić

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania.

Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie. Celem naszego obszernego kodeksu postępowania jest etyczne i przepisowe prowadzenie działalności, a istotnym jego elementem – zaangażowanie na rzecz architektury i ekologii.

Od samego początku troszczymy się o jakość i bezpieczeństwo. Mamy też świadomość, że budynki powinny lepiej współgrać z trybem życia ich mieszkańców. I właśnie dlatego:

 • zapewniamy bezpieczeństwo finansowe inwestycji,
 • dajemy możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania,
 • przykładamy wagę do przejrzystości umów i równości stron,
 • oferujemy dodatkowe programy naszym Klientom, w tym pomoc w uzyskaniu kredytu,
 • wywiązujemy się z terminów realizowanych przedsięwzięć.

Nasze realizacje

Wśród zrealizowanych do tej pory inwestycji przez firmę deweloperską Toscom Development znajdują się dwa wyjątkowe adresy we Wrocławiu: Krucza 2A i Partynicka 18. Zostały one wykonane z najwyższą starannością. To obiekty przemyślane architektonicznie i oddane w terminie – z tego jesteśmy niezwykle dumni.

Każda nasza decyzja ma wpływ na przestrzeń miejską. Jak o nią dbamy? Przekonaj się na własne oczy.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  +48 71 715 60 70
  Adres:
  Wrocław, ul. Krucza 2a
  Strona www:
  https://toscom.pl/