Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o. - 1 obiekt

Osiedle Nowy Świat

Osiedle Nowy Świat

 • Cena: od 6 082 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Wieliczka

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

  Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne to deweloper z Wieliczki, który realizuje projekty mieszkaniowe. Firma w swoich działaniach wykorzystuje najwyższej jakości materiały, które pochodzą od renomowanych dostawców. Dzięki wszystkim innowacyjnym rozwiązaniom, które wdrażane są do projektów, przedsiębiorstwo gwarantuje przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort.

  Głównym obszarem działań marki jest Wieliczka. Urokliwe miasto staje się atrakcyjnym miejscem do budowania nowoczesnych nieruchomości.

  W zakres kompetencji zespołu dewelopera wchodzi poszukiwanie gruntów, tworzenie projektu, jego realizacja oraz oddanie lokali do użytku mieszkańcom. Prowadzenie całego etapu realizacji inwestycji przez jedno przedsiębiorstwo daje gwarancję rzetelnego wykonania obiektów oraz bezpieczeństwa.

  Nieruchomości oferowane przez firmę charakteryzują się wysoką jakością wykonania, oryginalnymi elementami oraz ciekawą architekturą. Podczas tworzenia budynków pod uwagę brane są wykończenia lokali, jak i samej elewacji. Wygląd nieruchomości idealnie współgra z otaczającymi go terenami. Kolory są stonowane i nadają prestiżu budynkowi. Bardzo ważna dla dewelopera jest również lokalizacja, w jakiej mają powstać osiedla. Budynki usytuowane są w miejscu, które gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę oraz spokój. Nie oznacza to jednak, że dostęp do tętniącego życiem miasta jest utrudniony. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana, dlatego dojazd do najważniejszych punktów usługowych nie będzie problemem. Wykonawcy zadbali także o to, aby lokatorzy mogli spędzać czas na świeżym powietrzu. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone oraz rekreacyjne, które zachęcają do integracji z lokalną społecznością oraz kontaktu z bujną zielenią. Do dyspozycji mieszkańców znajdują się także liczne udogodnienia, takie jak przestronne balkony czy ogrodzone, prywatne ogródki. Oferty przedsiębiorstwa skierowane są do szerokiego grona klientów. Dzięki różnorodnym metrażom swoje wymarzone mieszkanie znajdą rodziny z dziećmi, które poszukują przestronnych mieszkań do rozwoju i zabawy. Mniejsze lokale z pewnością zachwycą osoby, które poszukują równie funkcjonalnych lokali do rozpoczęcia samodzielnego mieszkania.

  Wykonawcy gwarantują przyszłym najemcom przemyślany układ pomieszczeń, dzięki czemu każdy będzie mógł zaaranżować wnętrza według własnych gustów oraz preferencji.

  W portfolio firmy znajduje się zrealizowane osiedle Zielna Park, która zachwyca wieloma elementami zachęcającymi do relaksu na łonie natury oraz estetyczną architekturą. Aktualnie deweloper oferuje klientom mieszkania na osiedlu Nowy Świat, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Ze względu na dynamiczny rozwój marki, Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne zakupi działki pod nowe inwestycje. Zespół planuję rozszerzyć swoje portfolio o kolejne nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne. Deweloper poszukuje atrakcyjnych miejsc, które zagwarantują mieszkańcom komfort oraz dużą funkcjonalność.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  668812398
  Adres:
  ul. Sikorskiego 5
  Strona www:
  https://wpi-inwestycje.pl/