Yellow Bike Development Sp. z o.o.

Deweloper Yellow Bike Development Sp. z o.o. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Yellow Bike Development Sp. z o.o.

Yellow Bike Development Sp. z o.o. – deweloper oferujący komfortowe apartamenty zlokalizowane w Górach Izerskich. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób szukających nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem, jak i osób, planujących zakup mieszkania o podwyższonym standardzie, zlokalizowanego u stóp Gór Izerskich.

Firma Yellow Bike Development została założona przez osoby wyczulone na piękno Sudetów Zachodnich – których częścią są Góry Izerskie. Góry te o każdej porze roku przedstawiają inne oblicze – ich dziewicza natura urzeka swoim pięknem zarówno w trakcie białej, śnieżnej zimy, jak i rozkwitającej milionem barw kwitnących kwiatów wiosny, a także gorącego słonecznego lata oraz pięknej, złotej jesieni. Takie atrakcyjne przyrodniczo otoczenie, stwarza doskonale podłoże pod inwestycję – teren jest chętnie odwiedzany przez turystów, więc oferowane przez firmę apartamenty są doskonałą inwestycją.

Firma Yellow Bike Development to wiodący deweloper w Świeradowie Zdroju. Oferowane przez firmę mieszkania posiadają wiele udogodnień. Oferowane przez firmę apartamenty mieszczą się w budynkach, w których znajdziemy również spa oraz strefy relaksu. Ponieważ oferowane nieruchomości znajdują się w atrakcyjnym turystycznie regionie Polski, deweloper przede wszystkim kieruje swoją ofertę do osób, planujących zakupić apartament pod wynajem. Oprócz wszechotaczającego piękna natury, w pobliżu oferowanych nieruchomości znajdziemy wiele obiektów sportowo-rekreacyjnych – szlaki górskie, wyciągi narciarskie, a także siłownie i baseny.

Nie bez znaczenia jest również sama architektura oferowanych inwestycji, która doskonale wpisuje się w otaczający je górski krajobraz – górska stylistyka wkomponowuje się w otoczenie i wygląda doskonale na tle szczytów Gór Izerskich. Z każdego z oferowanych apartamentów, rozciąga się piękny widok na górski krajobraz, a dobre rozplanowanie pomieszczeń, przekłada się na wysoki komfort mieszkania. Należy również wspomnieć o wysokiej jakości realizowanych prac wykonanych. Solidne wykonanie apartamentów, rzuca się w oczy już od pierwszego przekroczenia drzwi wejściowych – równe, gładkie ściany, dobrze osadzone okna i jasne pomieszczenia, to kwintesencja oferty tego prężnie rozwijającego się Sudeckiego dewelopera.

Oferowane apartamenty są również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które marzą o porzuceniu miejskiego życia na rzecz bliskości z naturą. Krzyknij ”rzucam wszystko i jadę w Sudety” i ciesz się komfortowym miejscem zamieszkania w tych przepięknych górach. Otoczenie apartamentów jest tak ciekawe, że przy okazji każdego spaceru możesz odkrywać je na nowo, a w okolicy oferowanych inwestycji znajduje się wszelka infrastruktura niezbędna do całorocznego mieszkania.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  787985509
  Adres:
  ul. Piłsudskiego 86. lok 8
  Strona www:
  https://zrodloizery.pl/