Nowe domy Warszawa Bielany

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Nova Rokokowa Wille Miejskie

od 10 368 za m²

Nova Rokokowa Wille Miejskie

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba domów:

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

168 m²

Nowe domy na Bielanach w Warszawie

Warszawa jest stolicą naszego kraju i bardzo pożądanym miastem, w którym wiele osób chce mieszkać i pracować. Wymaga to jednak odpowiedniego przygotowania w zakresie dostępności do nieruchomości, w których każdy mógłby zamieszkać. Jedną z dzielnic Warszawy są Bielany, położony w bardzo malowniczym miejscu tego miasta, ponieważ jest to teren bardzo zielony, który posiada w swoich zasobach Las Bielański, ale także Park Młociński i wiele zadbanych ścieżek i miejsc, w których można spacerować, biegać, ale także przygotować piknik. Dzielnica ta znajduje się dość daleko od centrum miasta, ale bez problemu będziemy mogli szybko dostać się pod Zamek Królewski w Warszawie. Jest to jedna z dzielnic, w której mocno rozwija się rynek deweloperski i już niebawem możemy spodziewać się dostępnych tam nowych domów, które staną się świetnym miejscem na zamieszkanie. Jak zatem wygląda sytuacja w tej części miasta i dlaczego warto skorzystać z nieruchomości rynku pierwotnego, które powstają właśnie na Bielanach?

Rynek pierwotny na Bielanach

Bielany to dzielnica bardzo szybko rozwijająca się, szczególnie w obecnych czasach, jeśli chodzi oczywiście o rynek nieruchomości, zarówno w ramach domów jednorodzinnych, jak również domów wielorodzinnych. Powstają tutaj nowe domy  deweloperskie, gdyż dzielnica ta jest bogata w wiele niezagospodarowanych jeszcze terenów. Przez lata była praktycznie zapomniana przez deweloperów, ze względu na swój region, który jest oddalony od centralnych części miasta, a wcześniejszy brak rozwoju komunikacji, pozwolił zostawić tę część Warszawy w zapomnieniu. Dziś na szczęście sytuacja wygląda zupełnie inaczej, dlatego też możemy zaobserwować nowe inwestycje, które powstają w tej części miasta.

Wśród inwestycji deweloperskich powstaje tam osiedle Moje Bielany, które będzie osiedlem położonym w bardzo ciekawym miejscu. Będzie to osiedle wielorodzinne, z budynkami wielokondygnacyjnymi. Osiedle nowoczesne, z monitoringiem, dostępnymi windami w budynkach. Nieruchomości zostaną oddane w czwartym kwartale 2024 roku.

Inną inwestycją jest Osiedle Latte, aktualnie dostępne już do zamieszkania i podobnie, jak w powyższym osiedlu, posiada ono całodobową ochronę, wraz z monitoringiem. Powstaje również osiedle Art Deco Marymont, które będzie dostępne dla swoich właścicieli pod koniec roku 2024, jak również osiedle domów jednorodzinnych, o bardzo wysokim standardzie, czyli Nova Rokokowa Wille Miejskie, które będą dostępne już w trzecim kwartale 2023 roku. Na Bielanach dostępne są również już gotowe inwestycje, oddane do użytku na przełomie kilku miesięcy i jest to osiedle Aleja Słowiańska, czy też osiedle Na Bielany! Jeśli zatem szukamy dobrych inwestycji i ciekawego miejsca na zamieszkanie, to rynek deweloperski, czyli rynek pierwotny na Bielanach jest właściwie otwarty.

Ceny domów jednorodzinnych na Bielanach w Warszawie

Rynek nieruchomości w Warszawie jest bardzo różnorodny i ceny będą również różniły się, w zależności oczywiście od miejsca i bliskości do centrum miasta. Na Bielanach za metr kwadratowy mieszkania zapłacimy nieco ponad 12 000 zł, a będzie to w miejscach odległych o dziewięć kilometrów od centrum miasta. W miejscach, gdzie odległość ta będzie się zdecydowanie zmniejszać, chociażby przy ulicy Podleśnej, za metr kwadratowy mieszkania zapłacimy nawet 20 000 zł. Musimy być zatem odpowiednio przygotowani, biorąc pod uwagę nie tylko jakość materiału wykorzystywanych w budowie danej nieruchomości, ale również bliskość do centrum miasta. Komunikacyjnie nie ma dziś problemu z poruszaniem się po Warszawie. Dostępna jest komunikacja miejska, ale również przechodzą tam główne arterie dróg, dzięki którym dostaniemy się bez problemu do każdej części miasta Warszawy.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt