Akacjowa Aleja

Akacjowa AlejaAkacjowa AlejaAkacjowa AlejaAkacjowa AlejaAkacjowa AlejaAkacjowa AlejaAkacjowa Aleja
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 5 900 za m²
Liczba Mieszkań
31
Powierzchnia
43 - 78.79 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Akacjowa Aleja jest nazywana nową strefą komfortu na terenie stolicy województwa łódzkiego. Tutaj, bez wątpienia, można poczuć się od razu jak u siebie. To nowa inwestycja mieszkaniowa ulokowana w bijącym głośno sercu miasta, ale jednocześnie położona daleko od najbardziej ruchliwych arterii. Zakupienie lokalu pod wskazanym adresem niesie ze sobą niezliczone korzyści. Bogata oferta umożliwia dokonanie prawidłowego wyboru. Dla każdego będzie to coś innego. Jedno pozostaje jednak pewne: żaden z nabywców nie zawiedzie się. Takie inwestycje mieszkaniowe w Łodzi ukazują pulsującą mocno energię tego miasta. Świat należy do odważnych, a więc warto zdecydować się na wskazaną ofertę. Zaskakuje ona nowoczesnymi rozwiązaniami, estetyką, która od początku fascynuje. Deweloper VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K. zadbał tutaj o wszystkie możliwe szczegóły. W efekcie powstał 1 obiekt w zabudowie wielorodzinnej, który mieści w środku 5 kondygnacji naziemnych, wraz z samym parterem. 31 lokali mieszkalnych stanowi wręcz idealną odpowiedź na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Wszystkie kondygnacje, bezwzględnie, mierzą po 262 centymetry wysokości. Metraże są rozmaite: od 43 do 78.79 m². Cena metra kwadratowego sięga od 5 900 zł wzwyż. Jeżeli chodzi o same pomieszczenia, można spodziewać się w ramach oferty mieszkań 2-, 3-, jak również 4-pokojowych. Rozpoczęcie budowy miało miejsce w III kwartale 2019 roku, podczas gdy sfinalizowanie wskazanego przedsięwzięcia nastąpiło w I kwartale 2021 roku.

Wyróżnikiem owej inwestycji na tle innych tego rodzaju pozostaje subtelna, niezwykle nowoczesna linia architektoniczna. Na elewacji pojawiły się odcienie szarości, co ma w domyśle stanowić interesujący splot z otaczającą budynek, starannie zaprojektowaną zielenią. Czarne balustrady balkonów wysuwają się znacząco na pierwszy plan, nie zakłócając jednak spokoju szarawej toni. To, co przykuwa uwagę, to harmonia bijąca niemal z każdego kąta obiektu. Budynek może pomieścić wiele rodzin, gwarantując im ciszę oraz tak potrzebną w codziennym życiu prywatność.

Na chętnych czekają prawdziwe apartamenty. W całym projekcie – przede wszystkim – stawiano na wygodę oraz ergonomię. Nowoczesna stylistyka lokali jest bardzo łatwo zauważalna i to już na pierwszy rzut oka. Można oczekiwać dużej ilości naturalnego pochodzenia światła w pokojach. Słońce zacznie więc swobodnie tańczyć na podłodze, podczas gdy mieszkańcy będą oddawać się błogiemu wypoczynkowi w strefie relaksu czy też uczyć się, pracować w kąciku biurowym. Dowolność aranżacji albo też adaptacji pomieszczeń do indywidualnych upodobań czy chwilowych zamierzeń jest wprost zadziwiająca. Lokatorom na każdym kroku towarzyszy wiele rozmaitych alternatyw. Mieszkania posiadają balkony, zza balustrad, których można podziwiać przepiękną okolicę, wsłuchiwać się w szum drzew na wietrze.

Dzięki obecności pojemnych komórek lokatorskich tworzy się zupełnie nowa przestrzeń, w której można przechowywać przedmioty nawet dużych rozmiarów. Pozostawienie tam rowerów czy też sprzętu narciarskiego wszystkich członków rodziny nie będzie żadnym problemem. Rzeczy tam ułożone będą bezpieczne. Na zewnątrz budynku znalazł się z kolei przestronny parking. Mieści się on na dużym terenie, który jest łatwo dostępny dla lokatorów, a także odwiedzających ich osób. Zaprojektowano tam liczne miejsca postojowe. Kierowców na pewno ucieszy ta wiadomość. Osoby niepełnosprawne, starsze czy zwyczajnie niemające ochoty zmagać się z pokonywaniem kolejnych stopni schodów docenią zamontowanie cichobieżnej, zaprojektowanej z dbałością o nawet najdrobniejsze detale, windy. Od teraz wnoszenie do mieszkań najcięższych zakupów nie będzie kłopotem.

Lokalizacja inwestycji

HARMONIJNY PROJEKT MIESZKANIOWY USYTUOWANY NA TERENIE ŁODZI

Akacjowa Aleja to projekt powstały na obszarze Piastowa-Kuraka, przy ulicy Poprzecznej 6. 2.9 kilometra dzieli wskazaną inwestycję od centrum Łodzi.

Osiedle znajduje się na terenie południowej części miejscowości. Obecnie zajmuje ją około 170 tysięcy osób. Nie brakuje tutaj efektownych zabytków, które mocno przyciągają wzrok. To m.in.: dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga, a także liczne parki emanujące zielenią. We wschodniej części dzielnicy funkcjonuje port lotniczy. Komunikacja miejska zapewnia doskonałą sieć połączeń w obrębie Łodzi. Nieodległy dworzec PKP Łódź Chojny umożliwia dalekobieżne podróże. Dzielnica ta obfituje też w ofertę handlowo-usługową: hipermarkety, centrum handlowe Guliwer oraz supermarkety budowlane.

200 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny, czyli Bednarska – Unicka.

Jeżeli chodzi o pobliskie placówki oświatowe, także jest w czym tutaj wybierać. Można odnotować obecność takich punktów, jak: Szkoła Podstawowa nr 113 – w odległości 130 metrów od osiedla, Przedszkole Miejskie nr 72 – 150 metrów dalej, jak również Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 – położona 330 metrów od omawianej inwestycji.

260 metrów od projektu mieści się ośrodek medyczny Salve, a 360 metrów dalej — Miejska Przychodnia „Lecznicza”.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²