Szara 6

Szara 6Szara 6Szara 6Szara 6
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2021
Cena
od 7 200 za m²
Liczba Mieszkań
15
Powierzchnia
51 - 108 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Poznaj cichą, kameralną odskocznię od miejskiego pędu, położoną w samym centrum Łodzi. Inwestycję zaplanowaną w każdym detalu, przyjazną przestrzeń życiową – kilkanaście starannie zaprojektowanych apartamentów, wpisanych w budynek otoczony zielenią. To idealna propozycja dla osób aktywnych, ceniących sobie zarówno miejskie życie, jak i swobodę czy bliskość natury. Jednak dobra lokalizacja, nie jest jedynym atutem Szarej 6 – równie ważnym atutem jest projekt i jakość jego wykonania. To budynek o starannie przemyślanej, solidnie wykonanej konstrukcji, kryjącej w sobie funkcjonalne rozwiązania zastosowane z myślą o Twoich potrzebach!

Całość inwestycji Szara 6 składa się z jednego budynku wielorodzinnego, Posiadającego pięć kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Na nasze piętro dojedziemy cichą, szybką windą. W budynku oprócz apartamentów znajdziemy część usługową. Z myślą o osobach preferujących przemieszczanie się jednośladem, w budynku znajdzie się również rowerownia. Obiekt w pełni przystosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dla mieszkańców przygotowano 6 komórek lokatorskich, o metrażu od 1,8 do 3,6 m2. Na zewnątrz znajduje się platforma garażowa z miejscami postojowymi, budynek otoczony jest bujną zielenią, całość inwestycji jest ogrodzona.

Bryła budynku jest starannie przemyślana, jest to przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej, łączącej w sobie estetykę z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Fasada budynku została wykończona na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych. Jasno-piaskowo-szary odcień elewacji, uzupełniają brązowe detale architektoniczne o fakturze drewna. Każde z mieszkań posiada szeroki balkon – wpisany w bryłę budynku w taki sposób, aby każdy z mieszkańców mógł na nim swobodnie wypocząć. Powstałe w ten sposób ściany zewnętrzne opiewające balkony, tworzą wzór nadający unikalnego charakteru całej konstrukcji.

Wewnątrz znajdziemy 15 apartamentów. Tak mała ilość mieszkań w jednym budynku przekłada się na poczucie intymności, co jest niezwykle istotne, ponieważ projekt z założenia miał stanowić odskocznię od miejskiego pędu, pomimo swojego położenia nieopodal centrum. Przekrój dostępnych mieszkań jest szeroki – od 51 do 108 metrów kwadratowych. Mieszkania są jasne, bardzo dobrze nasłonecznione. Efekt ten został uzyskany dzięki zastosowaniu dużych okien, a także przemyślanemu rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Uzyskane w ten sposób wnętrza, stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne, więc każdy z mieszkańców dostosuje je do własnych preferencji.

Realizatorem inwestycji jest firma Maxbud Development, deweloper o ugruntowanej pozycji w branży nieruchomości. Oferta firmy jest powszechnie ceniona ze względu na jakość wykonania oferowanych inwestycji. Prace nad realizacją inwestycji Szara 6, zostały rozpoczęte w I kwartale 2020, oddanie budynku do użytkowania przypada na III kwartał 2021. Aktualnie w inwestycji Szara 6 w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 81 metrów kwadratowych, w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy. Są to:

  • 2 mieszkania dwupokojowe o powierzchni 51 m2 w cenie od 367 000 zł
  • 4 mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 58 do 65 m2 w cenie od 440 000 zł
  • 2 mieszkania czteropokojowe o powierzchni 81 m2 w cenie od 561 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Szara 6 znajduje się w Łodzi, przy ulicy Szarej 6. Adres osiedla oddalony jest o 2.7 km od ścisłego centrum Łodzi – lokalizację można jednak uznać za centralną. Górniak to położona w centrum miasta dzielnica, jej krajobraz składa się ze starych kamienic, typowych dla łodzi industrialnych budynków, malowniczych parków, a także w ostatnim czasie, nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych. Osoby planujące zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi, powinny rozważyć tę lokalizację, jeśli cenią sobie wielkomiejskie życie – lokalna infrastruktura handlowo-usługowa jest bardzo dobrze rozwinięta, w okolicy znajdziemy sklepy osiedlowe, dyskonty oraz duże centra handlowe.

Kolejną zaletą jest komunikacja – centralne położenie dzielnicy sprawia, że z łatwością dotrzemy w każdy zakątek Łodzi. Dzielnica obsługiwana jest przez szereg połączeń autobusowych i tramwajowych – najbliższy punkt komunikacyjny nazywa się „Bednarska – Unicka”. Łódź posiada również własny port lotniczy, obsługujący połączenie międzynarodowe. Przez miasto przebiega wiele ważnych dróg krajowych, a także autostrada A1.

W pobliżu inwestycji znajdziemy szkołę podstawową – oddaloną o 210 metrów od adresu osiedla, a także przedszkole, leżące w podobnej odległości od inwestycji. Górniak to dzielnica przyjazna młodym rodzinom. Na jej terenie znajdziemy wiele atrakcji stworzonych z myślą o najmłodszych – w przestrzeń Górniaka zostały wpisane liczne, ogólnodostępne place zabaw, na uwagę zasługują również tutejsze parki idealne na spacer, na przykład Park Reymonta czy Park im. Legionów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²