Apartamenty Barona

Apartamenty BaronaApartamenty BaronaApartamenty Barona
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
104
Powierzchnia
20 - 85 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Zamieszkaj w przestrzeni, która zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zaprojektowana została ze szczególną dbałością o detale. W nowoczesnych mieszkaniach, położonych na osiedlu odznaczającym się niebanalną architekturą, która wyznacza trendy dla kolejnych realizowanych, w tej części Opola inwestycji. Bo Apartamenty Barona to wygoda i jakość życia codziennego, To wybór. To osiedle powstałe z założeniem zaspokojenia Twoich potrzeb!

Całość inwestycji składa się z siedmiu, budynków wielorodzinnych. Każdy z nich posiada trzy kondygnacje naziemne wraz z parterem, oraz jedną kondygnację podziemną, w której znajdować się będą duże i wygodne w parkowaniu miejsca postojowe. W ramach pierwszego etapu inwestycji zbudowane zostaną dwa budynki wielorodzinne, w których znajdziemy 104 lokale mieszkalne, o różnorodnym metrażu jednak połączone dwoma wspólnymi mianownikami – wysoką jakością wykonania oraz doskonałym projektem rozmieszczenia pomieszczeń, dzięki któremu przestrzenie są dobrze nasłonecznione i stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne oraz wykończeniowe. W każdym mieszkaniu znajdować się będzie balkon, loggia lub taras z prywatnym ogródkiem. Budynki obsługiwane będą przez ciche i szybkie windy.

Architektura budynków łączy w sobie estetykę z funkcjonalnością. Ich nowoczesny, a zarazem niebanalny design doskonale wpisuje się w otaczający je krajobraz – elewację w odcieniach bieli dopełniają jasno brązowe wstawki z materiału o fakturze drewna, całość dopełniają duże okna i oszklenia balkonów. Pod względem architektonicznym, Apartamenty Barona to inwestycja wyjątkowa – osiedle, które stanie się nowym wyznacznikiem standardu w wysokiej klasy budownictwie mieszkaniowym.

Między budynkami zostanie zachowana przestrzeń na tyle duża, aby każdy z mieszkańców mógł cieszyć się kameralnością – nie jest to jedno ze znanych ”ciasnych osiedli”, na których z okien części mieszkań, można poobserwować życie codzienne sąsiada… Pomiędzy poszczególnymi budynkami znajdować się będą zielone strefy wspólne. A w północnej części osiedla powstanie rozległy teren zielony, który poza placami zabaw dla dzieci, będzie główną przestrzenią wspólną dla mieszkańców, tworząc rodzaj zielonego placu otwierającego się na całość inwestycji.

Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w II kwartale 2020 roku, a planowane ich oddanie do użytkowania przypada na II kwartał 2022. Za realizację inwestycji odpowiada firma Hreit – deweloper, który od lat realizuje inwestycje na terenie południowej i środkowej Polski, jego oferta jest powszechnie ceniona za korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy oferowanego mieszkania. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Barona dostępnych jest 70 nowych mieszkań. Są to:

  • 12 mieszkań jednopokojowych o powierzchni od 28 do 31 m2
  • 35 mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 37 do 42 m2
  • 15 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 51 do 53 m2
  • 8 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 66 do 70 m2

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty Barona znajduje się w Opolu, przy ulicy Józefa Barona. Adres inwestycji oddalony jest o 3.2 km od centrum Opola. Nowe mieszkania w Opolu, są szczególnie pożądane właśnie w tej okolicy i wynika to z kilku czynników.

Przede wszystkim komunikacja – tutejsza infrastruktura drogowa jest bardzo dobrze rozwinięta, pozwala zarówno na wygodne przemieszczanie się do innych części miasta, jak i poza nie – droga samochodem do centrum miasta, powinna zająć nam około 15 minut w godzinach szczytu, oraz około 10 minut przy normalnym ruchu drogowym. Nieopodal osiedla znajdziemy drogę krajową 45 dzięki, której z łatwością wyjedziemy również na autostradę A4, która oddalona jest od Opola o około 5 km, powstaje również zupełnie nowa droga lokalna 4KDL.

Osiedle powstaje w spokojnej, bezpiecznej i przyjaznej rodzinom z dziećmi części miasta. Znajdziemy tutaj publiczne place zabaw, oraz niezwykle malownicze tereny zielone – idealne na długi, popołudniowy spacer z maluchem! Nieopodal osiedla znajdziemy również przedszkole oraz szkołę podstawową. Osiedle leży również w najbliższym sąsiedztwie kampusu Politechniki Opolskiej, co z pewnością docenią studenci tej uczelni. Dodatkowym atutem wynikającym z bliskiego położenia względem kampusu, jest duża szansa znalezienia najemcy zakupionego na terenie osiedla apartamentu inwestycyjnego, na okres roku akademickiego.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²