Nowe Piastowskie

Nowe PiastowskieNowe PiastowskieNowe PiastowskieNowe PiastowskieNowe PiastowskieNowe PiastowskieNowe Piastowskie
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021 roku
Liczba Mieszkań
46
Powierzchnia
25.64 - 135.76 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Osiedle Nowe Piastowskie zostało wybudowane z myślą o zapewnieniu przyszłym mieszkańcom jak najlepszej lokalizacji, przy utrzymaniu wysokiego standardu wykonania projektu. Mieszkania deweloperskie w Opolu to miejsca, które wyróżniają się nowoczesnością oraz oryginalnością zarówno jeśli chodzi o konstrukcję, jak i design. Do wybudowania całego osiedla,  jak i jego wykończenia deweloper użył najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Produkty te są gwarantem rzetelnego wykonania projektu inwestycyjnego. Mieszkańcy mają zapewnione mieszkanie w stabilnych i bezpiecznych budynkach.

Do dyspozycji przyszłych klientów są mieszkania o różnorodnych metrażach. W ofercie znajdują się kawalerki przeznaczone dla par oraz singli, którzy rozpoczynają przygodę z samodzielnym mieszkaniem. Osoby, którym zależy na większych przestrzeniach, będą mogli zamieszkać w przestronnych apartamentach. Wszystkie pomieszczenia zawierają funkcjonalne rozwiązania, które mają podnieść standard życia mieszkańców. Deweloper zadbał o zapewnienie najwyższej wygody i komfortu przyszłym lokatorom. Projekt uwzględnił przemyślane układy pomieszczeń, dzięki którym możliwa będzie aranżacja wnętrz według własnych gustów i preferencji. Mieszkania będą także dostosowane do indywidualnych potrzeb lokatorów. Funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania pozwolą na bezproblemowe korzystanie z budynku przy zmniejszonym kosztach eksploatacji. Deweloper, tworząc inwestycję, zapewnia przyszłych klientów o bezkompromisowej jakości. Jest ona możliwa dzięki wspomnianym już najlepszym produktom oraz zaangażowaniu ze strony pracowników. Specjaliści do wykonania każdego projektu podchodzą w sposób indywidualny i wykonują go w sposób rzetelny, odpowiedzialny i z dbałością o nawet najmniejszy detal.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców wykonawcy zamontowali wokół osiedla ogrodzenia, dzięki któremu będzie możliwe kontrolowanie wchodzących, jak i wychodzących do budynków.

Nowe Piastowskie wybudowane jest zgodnie z obecnymi na rynku nieruchomości najnowocześniejszymi trendami oraz technologiami. Dzięki temu budynek zyskuje na wartości i wyróżnia się spośród istniejącej już infrastruktury. Na uwagę zasługuje także estetyka wykonania inwestycji. Nieruchomość zwraca na siebie uwagę interesującymi kolorami oraz niebanalną architekturą. Połączenie brązu oraz bieli ze szklanymi, przestronnymi elementami czyni inwestycję wyjątkową, wpasowującą się w kanon nowoczesnych budynków. Dzięki licznym udogodnieniom oraz innowacyjnym rozwiązaniom Osiedle jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Do ich dyspozycji są przestronne tarasy i balkony, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Przemyślanie zagospodarowana przestrzeń przed osiedlami zachęca do integracji z lokalną społecznością oraz beztroskich i bezpiecznych zabaw.

W ofercie dewelopera znajduje się 46 mieszkań, które rozpoczynają się od 25 m kwadratowych, a kończą na 135 m kwadratowych. Wszystkie pomieszczenia są komfortowe i funkcjonalne.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Piastowskie zostało stworzone z myślą o zapewnieniu przyszłym mieszkańcom jak najlepszej lokalizacji. Budynki zostały usytuowane w Opolu przy ulicy Tadeusza Rejtana. Nieruchomość będzie sąsiadowała z licznymi terenami rekreacyjnymi oraz zielonymi. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany, dlatego dojazd do najważniejszych punktów usługowych medycznych i oświatowych nie będzie stanowił żadnego problemu. Ponadto, osiedla powstało blisko atrakcyjnej architektury, która nadaje prestiżu całej inwestycji. Osiedle jest bezpieczne i spokojne, otoczone licznymi placówkami oświatowymi i punktami handlowymi. Dzięki temu lokatorzy nie będą zmuszeni jeździć do centrum miasta.

Nowe Piastowskie zbudowane zostało przy Osiedlu Piastowskim, które wyróżnia się innowacyjnością. Niedaleko budynku znajdują się liczne atrakcje, takie jak ogród zoologiczny otoczony ścieżkami pieszo-rowerowymi, zbiorniki wodne czy atrakcyjne tereny zielone, zachęcające do spędzenie aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Samo Opole zachęca do skorzystania z szerokiej oferty wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Inwestycja otoczona jest bujną zielenią. Dzięki temu powietrze jest czystsze, co wpływa na zdrowie mieszkańców osiedla. Miejsca wokół osiedla zachęcają do rodzinnych pikników oraz bezpiecznych zabaw najmłodszych. Ponadto, bardzo blisko osiedla znajdują się najważniejsze punkty usługowe oraz oświatowe. Dojazd do tętniącego życiem centrum zajmuje niespełna kilka minut. Dotarcie do miejsca docelowego możliwe jest zarówno komunikacją miejską, jak i samochodami. W sąsiedztwie inwestycji pojawiły się także tarasy widokowe, a także nowoczesne ścieżki dla rowerów oraz boiska do gier zespołowych.

Lokalizacja, w jakiej usytuowane zostało osiedle, jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Opolu. Na wyróżnienie zasługuje bliskość popularnych marketów, takich jak Biedronka czy Lidl. Rodziny z dziećmi doceniają bliskość żłobków, szkół i przedszkoli. Inwestycja została wybudowana w bardzo bezpiecznej, cichej, pełnej zieleni okolicy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²