Apartamenty Gombrowicza 27

Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27Apartamenty Gombrowicza 27
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2021 roku
Cena
od 5 900 za m²
Liczba Mieszkań
21
Powierzchnia
36.75 - 85.12 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Apartamenty Gombrowicza 27 to projekt mieszkaniowy, o którym można powiedzieć na pewno, że jest mocno urokliwy. Dopieszczone tutaj zostały wszelkie, nawet te pozornie najdrobniejsze szczegóły, a wszystko po to, by uzyskać wymarzony przez klientów efekt. Deweloper VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k. nadzoruje cały proces budowy oraz sprzedaży. Proponuje on zainteresowanym osobom przestronne mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi. Podczas realizowania prac projektowych dla pomysłodawcy liczyła się głównie pełna satysfakcja przyszłych lokatorów. Przygotowano 1 budynek, który ma za zadanie pomieścić wiele osób prowadzących samotniczy styl życia czy też rodzin. Każdy może znaleźć powierzchnię najwłaściwszą dla samego siebie, bez względu na indywidualne preferencje. We wskazanym obiekcie ulokowano 3 kondygnacje naziemne. Jest on pozbawiony poziomu podziemnego. W budynku łącznie powstało 21 lokali mieszkalnych. 260-280 centymetrów to zakres wysokości poszczególnych kondygnacji. Rozmiary opisywanych lokali plasują się w przedziale od 36.75 do 85.12 m². Metr kwadratowy kosztuje w tej inwestycji od 5 900 zł. Lokatorzy mają do dyspozycji mieszkania 2-, 3-, a także 4-pokojowe. Projekt ruszył z dużym rozmachem w III kwartale 2020 roku, a klucze lokatorzy będą mogli odbierać od III kwartału 2021 roku.

Dla konstruktorów liczy się wysoki komfort psychiczny mieszkańców osiedla, a zatem zadbali oni o to, ażeby zachowano odpowiedni odstęp pomiędzy dwoma skrzydłami budynku. Dzięki temu lokatorzy będą żyli tutaj na co dzień w poczuciu intymności. Absolutnie nikt nie wyśledzi ich kolejnych kroków. Jasna elewacja obiektu doskonale łączy się z estetycznym otoczeniem. Wszystko pasuje tutaj do siebie perfekcyjnie. Dookoła budynku znajduje się uporządkowana przestrzeń. Wprowadzi ona ład i spokój także do wnętrz lokatorów.

Układy mieszkań zostały starannie przemyślane, w efekcie czego narodziło się mnóstwo okazji do wprowadzania własnych rozwiązań aranżacyjnych. Niemałe metraże lokali pozwalają na rozmaite kombinacje. Apartamenty znajdujące się na parterze wyposażono również w przynależne do nich, zielone ogródki o prywatnym charakterze. Zdecydowanie takie powierzchnie robią wspaniałe wrażenie pod kątem wizualnym. Nie inaczej jest w przypadku nowych możliwości kompozycyjnych. Własny ogródek lokatorski to nie tylko świetne miejsce sprzyjające wygrzewaniu się w słońcu, czytaniu książki na leżaku czy w hamaku, ale także bonusowa przestrzeń do urządzania pikników, drobnych przyjęć, kameralnych spotkań z przyjaciółmi. Mieszkania usytuowane wyżej posiadają estetyczne balkony.

Na zewnątrz znajduje się przestronny parking ogólnodostępny. 10 miejsc postojowych mieści się na wolnym powietrzu, właśnie tam, z kolei 11 miejsc postojowych zaprojektowano w garażach na dolnej kondygnacji budynku. Zarówno osoby wpadające do lokatorów z wizytą, jak i sami właściciele mieszkań z tej oferty zyskają niepowtarzalną okazję do bezpiecznego pozostawienia swoich samochodów w tej przestrzeni. Ten teren, jak również cały obszar projektu, jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na osiedlu nie zabrakło Internetu, jak również zasięgu telewizji kablowej z gniazdkiem w każdym mieszkaniu. Ogrodzenie pilnuje prywatności lokatorów, gwarantuje im poczucie bezpieczeństwa. Dzięki cichobieżnej windzie pokonywanie kolejnych pięter schodek po schodku nie jest już konieczne. Można skorzystać z dźwigu osobowego, by szybko dostać się na to akurat wybrane.

Lokalizacja inwestycji

ŻYCIE W OTOCZENIU ZIELENI NA TERENIE ŁODZI – NOWE MIESZKANIA W DOBRYM POŁOŻENIU

Apartamenty Gombrowicza 27 stworzono na osiedlu Ruda, przy ulicy Gombrowicza 27/29. 5.5 kilometra dzieli je od ścisłego centrum Łodzi.

Całą tę inwestycję ulokowano w południowej części Łodzi, w jej zacisznym zakątku. Osiedle Ruda obfituje w bujną roślinność. Przyjemnie spędza się tutaj wolny czas wraz z członkami najbliższej rodziny czy też swoimi przyjaciółmi. Okolica wręcz zaprasza do długich, nieśpiesznych spacerów. Można tędy również jeździć na rowerze, uprawiać sporty, np. jogging. Już 220 metrów dalej ulokowany jest najbliższy przystanek komunikacji miejskiej – Demokratyczna – Starorudzka. Na obszarze dzielnicy kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe. W południowej części Łodzi znajduje się PKP Łódź Chojny, co umożliwia podróżowanie koleją do większych ośrodków miejskich. Bogatą ofertę dla osób spragnionych zakupów posiadają: centrum handlowe Guliwer, sklepy budowlane, duże hipermarkety. Dzielnica składa się przeważnie z bloków mieszkalnych. Nie brakuje też przedwojennych kamienic. Na tym terenie znajdują się również cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski.

Dzieci mogą uczęszczać do: Niepublicznego Przedszkola Prywatnego w Łodzi „Zielone Przedszkole” – w odległości 120 metrów od osiedla, College of Languages – oddalonego o 190 metrów stamtąd.

Wielką atrakcją dla wysportowanych osób będzie Skocznia narciarska K 15 – położona 480 metrów dalej. Ciekawym miejscem rozrywki dla dzieci i młodzieży zostanie też Zjeżdżalnia grawitacyjna – 490 metrów od osiedla.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²