Rudzka Przystań

Rudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka PrzystańRudzka Przystań
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2023
Liczba Mieszkań
10
Powierzchnia
63 - 157 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Komfort życia i wygoda mieszkania – to przede wszystkim, zapewnienie tych potrzeb było wartością priorytetową przy projektowaniu inwestycji Rudzka Przystań – czyli osiedla skrojonego na miarę wymagającego mieszkańca! Rudzka Przystań to wyjątkowa inwestycja, stworzona z myślą o osobie wyjątkowej – projekt łączy w sobie zalety mieszkania i domu, lokalizacji podmiejskiej i położenia gwarantującego pełną dostępność miejskich udogodnień, starodrzewu i nowoczesnej infrastruktury rekreacyjnej – wszystko po to, by w pełni zaspokoić Twoje potrzeby mieszkaniowe!

Całość projektu składa się z trzech budynków posiadających po trzy kondygnacje naziemne. Znajduje się w nich 10 wyjątkowych mieszkań, zaprojektowanych z dbałością o najdrobniejsze detale. Budynki zostały rozmieszczone na terenie działki w taki sposób, aby każdy z mieszkańców mógł cieszyć się swobodą i kameralnością – nie zaznasz tutaj wywołującego dyskomfort, przysłowiowego efektu „okno w okno”, za to masz możliwość popijać kawę, podziwiając poranną mgłę, nad zlokalizowanym na terenie działki stawem!

Architektura obiektów doskonale wpisuje je w otaczający inwestycję naturalny krajobraz. Wykończone na bazie wysokiej jakości materiałów budynki są ze sobą zgrane architektonicznie, mini osiedle tworzy ostoję, Twoją przystań w zabieganym świecie, do której z przyjemnością wracasz po spędzonym w mieście dniu. Budynki kryją w sobie apartamenty, które w każdym calu zaprojektowane zostały z uwzględnieniem Twojej wygody i komfortu mieszkania. Są to apartamenty o wysokim standardzie, wyposażono je w ogrzewanie podłogowe, rekuperację, instalację „smart home”, wideodomofon, a także przygotowano je pod instalację fotowoltaiczną.

Układ pomieszczeń w każdym z mieszkań jest starannie przemyślany, jest to przestrzeń, do której codziennie wraca się z przyjemnością. Pomieszczenia są dobrze doświetlone światłem naturalnym – jest to zasługą ich dobrego rozmieszczenia na planie mieszkań oraz zastosowania dużych okien i przestronnych balkonów. Uzyskane w ten sposób jasne przestrzenie dają ogromne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy z mieszkańców dopasuje je do własnych preferencji i potrzeb!

Realizatorem inwestycji jest Hocan Estate – firma deweloperska, w której portfolio znajdziemy szereg inwestycji o wysokim standardzie, zrealizowanych w atrakcyjnych lokalizacjach. Prace nad realizacją inwestycji Rudzka Przystań, zostały rozpoczęte w III kwartale 2021 roku, a planowany termin oddania inwestycji do realizacji, przypada na III kwartał 2023. Mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi cieszą się ogromnym zainteresowaniem, czego dobrym przykładem jest prezentowana inwestycja, w której nie ma już dostępnych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Rudzka Przystań znajduje się na osiedlu Ruda, przy ulicy Rudzkiej 105A. Adres inwestycji dzieli 7.3 km od centrum Łodzi. Dzięki dobremu skomunikowaniu adresu inwestycji z pozostałymi częściami miasta, dojazd samochodem do centrum Łodzi nie powinien zająć nam dłużej niż 15 minut, choć kto by chciał wyruszać, do serca miasta mieszkając w tak pięknej okolicy?

To właśnie otoczenie jest kolejnym mocnym punktem inwestycji Rudzka Przystań. Ten nowoczesny mini kompleks mieszkaniowy, mieści się nad samą wodą, wśród starodrzewu – prywatnego lasu, który tworzy bufor pomiędzy inwestycją a kolejnymi zabudowaniami, czyniąc ją prestiżową, kameralną i niedostępną dla nieproszonych gości.

Inwestycja położona jest w obszarze zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Rudowa Willa”. Przez te atrakcyjnie przyrodniczo tereny przebiega wiele tras rowerowych i pieszych. Tutejsza przyroda zmienia swoje oblicze o każdej porze roku, a malownicze tereny zachęcają do codziennych, długich spacerów. Nieopodal inwestycji znajdziemy największy w Łodzi akwen wodny – Stawy Stefańskiego. Jest to kompleks rekreacyjny o łącznej powierzchni 11,4 ha, długości 1 km oraz szerokości 150 m. Wokół zbiornika wodnego wytyczona jest alejka, dla biegaczy i osób uprawiających nordic-walking oraz ścieżka rowerowa. Na stawie znajduje się wyciąg do nart wodnych oraz wakeboardu, a przy jego brzegu wypożyczalnia sprzętu wodnego takiego jak kajaki czy rowery wodne.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²