Atal Warta Towers

Atal Warta TowersAtal Warta TowersAtal Warta TowersAtal Warta TowersAtal Warta TowersAtal Warta Towers
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Cena
od 6 300 za m²
Liczba Mieszkań
352
Powierzchnia
33 - 102 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
17
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Atal Warta Towers to urzekające w aspekcie wygody oraz designu mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, usytuowane nieopodal brzegu Warty. Rzesze klientów interesują się omawianą ofertą już teraz, ponieważ łączy ona w sobie zalety funkcjonowania blisko przyrody, a także żywo pulsującej tkanki miejskiej. Owa lokalizacja pozwoli spełnić wszystkie zamierzenia, jeżeli chodzi o doświadczanie atrakcji powiązanych z byciem w centrum wydarzeń. Wysoki poziom komfortu, pełen relaks, funkcjonalne pomieszczenia – ta inwestycja daje ludziom szansę na poznanie innego świata. Mowa tutaj o atrakcyjnym budynku mającym za zadanie pomieścić wiele rodzin. Posiada on aż 18 kondygnacji naziemnych, a do tego 2 kondygnacje podziemne. Deweloper ATAL S.A. postarał się o wybudowanie 352 lokali mieszkalnych spełniających oczekiwania klientów o zróżnicowanych gustach estetycznych. Wysokość kondygnacji waha się od 260 do 280 centymetrów. Gdy mowa o samych metrażach lokali, prezentują się one następująco: od 33 do 102 m². W przeliczeniu za metr kwadratowy należy uiścić opłatę w wysokości od 6 300 do 7 800 złotych. Klienci poszukują rozmaitych mieszkań, jeżeli chodzi o rozkłady. Zaprezentowano im więc lokale w typie kawalerek, lecz także 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Mogą oni zakupić obecnie 105 mieszkań, które figurują na deweloperskiej liście. 15 z nich oznaczono jako odpowiednie do nabycia w celach inwestycyjnych. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w IV kwartale 2018 roku, podczas gdy zakończenie inwestycji nastąpi w IV kwartale 2021 roku.

Poznański apartamentowiec wygląda na pierwszy rzut oka niczym apetyczny tort. Jasna elewacja została przełożona brązowymi warstwami kremu. Od razu można zauważyć mieniące się w słońcu elementy szklane. Splendor niemal kapie z tych ścian. Projekt ów zdecydowanie ma charakter luksusowy. Da się błyskawicznie wyczuć atmosferę prestiżu rozlewającą się wokół. Bryła budynku posiada nierównomierne brzegi w niektórych miejscach, co nadaje jej modernistycznego klimatu. Gdy natomiast zapadnie już na ulicach miasta zmrok, eleganckie oświetlenie podkreśla mocniej jego niesamowity wymiar.

Należy zacząć od początku. Dolną kondygnację wypełniają aż po brzegi sklepy oraz lokale usługowe. To doskonała informacja dla osób wiecznie zabieganych, które pragną mieć wszystko w zasięgu ręki i nie marnować zbyt wiele czasu na dojazdy czy wyjścia w celach praktycznych. Energia miasta krąży w tych murach niczym w żywej tkance organizmu. Rano można zatem wybrać się po świeże pieczywo czy też parującą aż pod sam nos kawę, a już za moment delektować się atrakcyjną panoramą Poznania, spędzając przyjemnie czas na przestronnym tarasie. Umożliwiają one wykreowanie zielonej strefy wypoczynkowej. Wystarczy odrobina dobrej woli i powierzchnie staną się roślinnym azylem. Wnętrza doskonale nadają się do samodzielnej aranżacji. Można w nich wprowadzać rozmaite wariacje na tym obszarze. Właściwie nic nie będzie tutaj przeszkodą na drodze do zrealizowania swoich marzeń. Szerokie korytarze w budynku ułatwią przemieszczanie się. Działające szybko windy są w pełni dostosowane do potrzeb rodziców prowadzących wózki, jak również osób niepełnosprawnych. Wnętrza są jasne dzięki odpowiedniemu zorientowaniu budowli. Mieszkania wyposażono w szybki Internet oraz gniazdka telewizji kablowej.

Kondygnacja podziemna z kolei to istny raj dedykowany mieszkańcom zmotoryzowanym. Stworzono specjalnie dla nich 305 miejsc postojowych. Nie zabraknie tam oczywiście wydzielonego pomieszczenia, a także stojaków z przeznaczeniem na rowery. Warto też wspomnieć, że na terenie obiektu zaplanowano 184 komórki lokatorskie, które wprowadzono do dowolnego użytkowania.

Efektowny, lecz kameralny dziedziniec pozwoli nawiązać międzysąsiedzkie relacje. Nie zabraknie tutaj elementów zielonych, które wprowadzają przyjemną atmosferę. Przebywanie w takim otoczeniu znacznie poprawi nastrój, nawet po męczącym dniu, wszelkich przykrych wydarzeniach, które spotykają ludzi w codzienności. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają kamery monitoringu, którym nic nie umknie.

Lokalizacja inwestycji

ELEGANCKA INWESTYCJA MIESZKANIOWA ULOKOWANA NAD BRZEGIEM RZEKI – MAGIA POZNAŃSKIEGO NOWEGO MIASTA

Projekt Atal Warta Towers stworzono na Nowym Mieście, przy ulicy Rataje 166. To tylko 3 kilometry od efektownego centrum Poznania.

Sąsiedztwo malowniczej rzeki Warty nadaje całej inwestycji niesamowitego charakteru. Od wschodu dzielnicę Nowe Miasto porastają lasy miejskie. Atrakcyjnym miejscem rodzinnej rekreacji niezmiennie pozostaje Jezioro Maltańskie wraz z ogrodem zoologicznym oraz Parkiem Tysiąclecia. Tam na osoby w różnym wieku czeka moc niespodzianek. Dzielnicę przecinają drogi krajowe EE30, S11 i 92. Port Lotniczy Poznań-Ławica znajduje się zaledwie 7 kilometrów dalej. 60 metrów od wspomnianej inwestycji usytuowano punkt komunikacyjny, czyli Rondo Starołęka. Odjeżdżają stamtąd liczne tramwaje. Szybko pomogą one dotrzeć mieszkańcom do ścisłego centrum. Dworzec kolejowy Poznań Główny znajduje się około 1,5 kilometra na zachód.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²