Bliska Residence

Bliska ResidenceBliska ResidenceBliska Residence
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022
Cena
od 10 975 za m²
Liczba Mieszkań
196
Powierzchnia
20 - 35 m²
Liczba pokoi
1 - 2
Liczba pięter
10
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne.
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Deweloper  Kreator Dom Invest wybudował inwestycję, która szybko znalazła uznanie w oczach mieszkańców. Nowoczesne rozwiązania, ponadczasowa architektura oraz dbałość o detale to tylko niektóre elementy opisujące nieruchomość. Nowe mieszkania w Warszawie stworzone zostały dla zapewnienia maksymalnego komfortu i funkcjonalności osób młodych, rozpoczynających samodzielne życie oraz rodzin z dziećmi. Dzięki ustawności pomieszczeń bez problemu zagospodarują dla siebie miejsce i każdy z domowników swobodnie będzie mógł rozwijać się pośród własnych czterech ścian. Budynek projektu zwraca na siebie uwagę estetyką kolorów i pomysłowością detali. Został pomalowany na modne i spójne ze sobą kolory. Na elewacji dominuje biel oraz antracyt. Oryginalności dodają pomysłowo stworzone balkony i duże okna z drewnianymi ramami. Całość idealnie wpasowuje się w teren inwestycji. Wykonawcy zadbali, aby nieruchomość komponowała się z unikalnym charakterem warszawskiej Pragi. Dzięki licznym, oryginalnym rozwiązaniom klienci mogą zakupić mieszkania do użytku własnego i komercyjnego.

Inwestycja zapewnia 196 funkcjonalnych apartamentów o wysokiej jakości wykonania. Mieszkania mają kameralny charakter. Wygodę zapewniają jedno i dwupokojowe lokale. Mieszczą się one w przedziale od 20 do 35 metrów kwadratowych powierzchni. Są to więc mniejsze, ale bardzo praktyczne lokale. Dużym atutem nieruchomości jest posiadanie klimatyzowanych pomieszczeń. Rozwiązanie to pozwala na oddychanie czystszym powietrzem. Lokatorzy będą mieli zapewnione życie na wyższym poziomie. Takie mieszkania świetnie nadają się do wynajmu krótko i długoterminowego. Budynek posiada dziesięć pięter wraz z parterem. Dużym udogodnieniem są komórki lokatorskie, które zapewnią dodatkową przestrzeń dla małych lokali. Pod budynkiem znalazł się garaż, z którego skorzystać nie mieszkańcy posiadający własne środki transportu.

Dodatkowe pomieszczenia zapewnią tarasy, balkony i ogródki. Są one idealnie zagospodarowane, więc zapewnią bezproblemowy relaks na świeżym powietrzu. Ogródki to miejsce zabaw, spędzania czasu wśród znajomych i integracji z sąsiadami. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna przestrzeń przed budynkiem. Estetyczny teren wokół inwestycji sprzyja spacerom, a bezpieczna okolica zachęca do zamieszkania rodziny z dziećmi. Bliska Residence została wybudowana z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Przemyślana architektura wpasowuje się w specyfikę dynamicznej Pragi i tym samym staje się dużą konkurencją dla pozostałych nieruchomości. Kameralne mieszkania zamknięte w ponadczasowym budynku znajdują uznanie wśród osób nowoczesnych, cechujących funkcjonalność i mocne strony małych lokali. Starając się spełnić oczekiwania współczesnych klientów zainteresowanych nieruchomościami, Kreator Dom Invest wybudował inwestycję, która zapewni stabilne, zdrowe i szczęśliwe życie.

Lokalizacja inwestycji

Budynek mieszkalny został usytuowany w Warszawie, a dokładniej w jego najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy — Pradze. Stolica coraz częściej wybierana jest jako idealne miejsce do zamieszkania. Rozwój miasta daje nowe miejsca pracy, a liczne placówki edukacyjne zachęcają młode osoby do rozwoju. Warszawa sprzyja również turystyce. Historyczny charakter miasta, zabytki i ciekawa architektura zachęca do odwiedzin osoby z całego świata. W związku z tym nie brakuje tu również kawiarni, restauracji, klubów i pubów. Czas wolny zagospodarują tutaj zarówno młodzi ludzie, jak i osoby starsze. Swoimi ofertami zachęcają również instytucje kulturalne, sportowe i rekreacyjne. Sezonowo organizowane są także imprezy sportowe, koncerty, spektakle i inne.

Bliska Residence znajduje się bardzo blisko centrum miasta. Praga jest bardzo zaludnioną częścią Warszawy. Nie brakuje tutaj sklepów, punktów usługowych, czy medycznych.

Podążając ulicami osiedla, można natknąć się na zróżnicowaną architekturę przykuwającą wzrok. W pobliżu znajdują się także parki, które dzięki licznym nasadzeniom zieleni poprawiają jakość powietrza i zachęcają do codziennych spacerów. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe pozwalające dotrzeć do każdego miejsca w Warszawie. Mieszkańcy mogą skorzystać także z linii metra. Obok budynku działają placówki oświatowe oraz zakłady medyczne. Dużym atutem jest bliskość do centrów handlowych oraz obiektów sportowych. Aktywne fizycznie osoby będą mogły korzystać z przy osiedlowych boisk oraz centrów sportowych. Na uprawianie sportów pozwalają także miejsca w parkach. Wydzielone są tam ścieżki do biegania, spacerów i jazdy na rowerze. Nie brakuje również siłowni plenerowych. Na najmłodszych czekają nowoczesne i bardzo bezpieczne place zabaw. Różnorodność miejsc do spędzenia wolnego czasu podnosi wartość inwestycji. Praga dzięki dynamizmowi zrzesza mieszkańców nastawionych na postęp i innowacje. Nieruchomość wpisuje się zatem w charakter miejsca i  kreuje jednocześnie jego tkankę. Bliska Residence to miejsce, które docenią osoby nowoczesne, chcące zamieszkać w sercu tętniącego życiem miasta.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²