Browarna 12

Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12Browarna 12
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Liczba Mieszkań
37
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

W Bielsku-Białej, w wyjątkowej, postindustrialnej przestrzeni powstaje Browarna 12, inwestycja zaprojektowana z myślą o Mieszkańcu wymagającym. Nowoczesny budynek mieszkalny w odrestaurowanym starym browarze. Znajdziemy w jego wnętrzu mieszkania o unikalnym układzie pomieszczeń – które z pewnością docenią osoby poszukujące funkcjonalnego, oryginalnego wnętrza. Browarna 12 to nowoczesne rozwiązania budowlane, wpisane w solidną konstrukcję, doskonała lokalizacja, dzięki której dostęp do miejskich udogodnień pozostaje na wyciągnięcie ręki i wygoda życia codziennego, którą docenisz już od pierwszego dnia, spędzonego w nowym mieszkaniu.

Całość inwestycji Browarna 12 składa się z jednego budynku wielorodzinnego posiadającego 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Obiekt jest doskonałym przykładem wysokiego standardu budownictwa mieszkaniowego wniesionego w klasyczne, postindustrialne wnętrze. W konstrukcji budynku znajdziemy elementy nawiązujące do charakteru dawnej zabudowy – fragmenty ścian wykończone okładziną ceglaną, pasy międzyokienne z profilowanych elementów, duże przeszklenia okien. Stalowe elementy konstrukcyjne budynku, takie jak balustrady tarasów oraz ich zadaszenia, a także przepierzenia między balkonami podkreślają jego postindustrialny charakter.

Wejście do budynku stanowi szklana, dwukondygnacyjna fasada zwieńczona szklanym dachem o stalowej konstrukcji. Wewnątrz oprócz mieszkań znajdziemy reprezentacyjny hol główny z portiernią, a także udogodnienia takie jak saunę, salę fitness czy pomieszczenie rekreacyjne. W kondygnacji podziemnej znajduje się przestronna i wygodna w parkowaniu hala garażowa. Na piętro naszego mieszkania dojedziemy szybka i chichą windą.

W budynku znajdziemy 37 unikalnych lokali mieszkalnych. Jedną z mocnych stron inwestycji jest szeroki przekrój dostępnych metraży, dzięki czemu w obiekcie znajdziemy zarówno idealne pod inwestycję, dwupokojowe, komfortowe apartamenty, jak i przestronne ponad 100-metrowe mieszkania. Lokale odznaczają się niestandardowym układem – wnętrza są optymalnie nasłonecznione przez cały dzień, nawet od strony wschodniej. Efekt ten osiągnięto dzięki zastosowaniu odpowiedniej wielkości okien oraz właściwego wpisania budynku w działkę o orientacji północ-południe. Uzyskane w ten sposób przestronne wnętrza są niezwykle wdzięczne w aranżacji. Kaskadowa konstrukcja górnych kondygnacji, pozwoliła na przypisanie tarasów do części mieszkań, w inwestycji znajdziemy również mieszkania z balkonami. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz” według indywidualnej aranżacji wraz z projektantem.

Realizatorem inwestycji jest firma Best Nest S.C.. Prace nad realizacją inwestycji Browarna 12 zostały rozpoczęte w I kwartale 2020, a planowany termin oddania budynku do użytkowania przypada na IV kwartał 2021 roku. Aktualnie w inwestycji Browarna 12 dostępnych w sprzedaży jest 18 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 114 metrów kwadratowych, w cenie od 8 100 zł za metr kwadratowy. Są to:

4 mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 44 do 57 m2

7 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 76 do 81 m2

7 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 93 do 114 m2

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Browarna 12 znajduje się w Bielsku-Białej, przy ulicy Browarnej 12. Inwestycja znajduje się w postfabrycznej, oddalonej o zaledwie 2 km od centrum części miasta. Takie położenie na mapę Bielska-Białej, gwarantuje pełną dostępność miejskiej infrastruktury handlowo-usługowej. Do centralnej części miasta, samochodem dojedziemy w zaledwie kilka minut. Do naszej dyspozycji pozostaje również dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji miejskiej, pozwalających w wygodny sposób dotrzeć w każdy zakątek miasta – najbliższy punkt komunikacyjny oddalony jest o zaledwie 10 metrów od adresu inwestycji.

Bielsko-Biała to ponad 170-tysięczne miasto leżące w Województwie Śląskim, nad rzeką Białą, u stóp Beskidów. W Bielsku-Białej narodził się Reksio, Baltazar Gąbka oraz Bolek i Lolek. Ze względu na swoją unikalną, malownicza XIX-wieczna architekturę i położenie w górskim otoczeniu, miasto bywa określane mianem „Małego Wiednia”. Położenie na mapie oraz unikalna architektura miasta sprawiają, że z roku na rok jest ono coraz chętniej odwiedzane przez turystów – nowe mieszkania w Bielsku-Białej cieszą się stałym zainteresowaniem, a zakup apartamentu z przeznaczeniem najmu krótkoterminowego, może okazać się inwestycyjnym strzałem w dziesiątkę.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²