Murapol Dzieci Warszawy

Murapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci WarszawyMurapol Dzieci Warszawy
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2023
Liczba Mieszkań
165
Powierzchnia
26 - 81 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Murapol Dzieci Warszawy jest projektem, na jaki zdecydowanie warto zwrócić uwagę, gdy myśli się poważnie o zakupie własnego mieszkania. Ta inwestycja, przeprowadzona od początku do końca przez Murapol S.A., od pierwszego momentu przyciąga wzrok. Są to mieszkania deweloperskie w Warszawie – osiedle o kameralnym charakterze, które dopiero powstaje w dzielnicy Ursus. Zapewnia ono szereg różnorodnych udogodnień dla mieszkańców. Jego niewątpliwą zaletę stanowi szeroka dostępność zróżnicowanych układów, jak również metraży. Pozwala to na świadome dokonanie wyboru, znalezienie lokalu, jaki będzie w stu procentach odpowiadał na potrzeby nabywców. Im liczniejsze możliwości, tym także większa szansa na zakupienie czegoś, co spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów o rozmaitych preferencjach w tym zakresie.

Murapol Dzieci Warszawy to aż 165 lokali usytuowanych w 2 budynkach o charakterze wielorodzinnym. Obiekty owe posiadają 5 kondygnacji naziemnych, razem z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Wysokość wszystkich pięter wynosi 255 centymetrów. W ofercie dostępne są mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, których powierzchnia to 39-88 m². Rozpoczęcie budowy nastąpiło w III kwartale 2020 roku, natomiast planowane oddanie mieszkań do użytkowania odbędzie się w I kwartale 2023 roku. W sprzedaży obecnie dostępnych jest 107 nowych lokali.

Mieszkania znajdujące się na piętrach mają dostęp do obszernych balkonów, z kolei te usytuowane na parterze – do tarasów wybrukowanych kostką, a także ogródków. To atrakcyjny bonus, który pozwoli w pełni cieszyć się otrzymaną przestrzenią. Projekt zakłada również istnienie 66 komórek lokatorskich.

Na terenie inwestycji ulokowano alejki, które przebiegają przez obszary zielone skoncentrowane wokół osiedla. Stwarza to interesującą możliwość zażywania odpoczynku bez konieczności opuszczania wskazanego osiedla. Ponadto dzieci zyskują dostęp do nowoczesnego, doskonale wyposażonego placu zabaw. Jest on pomyślany w taki sposób, ażeby maluchy czuły się naprawdę bezpiecznie. Wewnątrz budynków będą działały szybkie i cichobieżne windy, które pozwolą w komfortowych okolicznościach dotrzeć na wybraną kondygnację. Ogromnym plusem pozostaje także podziemna hala garażowa ze 119 miejscami postojowymi. 13 miejsc ulokowano w kondygnacji naziemnej.

Zaletą, o której nie można nie wspomnieć, jest pakiet eco wprowadzony przez inwestora. Zawiera on Opcję Murapol Apartme, która łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo, jak również oszczędność. Dzięki wskazanej możliwości całe mieszkanie staje się „smart”. Co to dokładnie oznacza? Otóż mieszkańcy mogą w łatwy sposób sterować ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi za pomocą urządzenia mobilnego bądź – w miarę potrzeb – lokalnie, poprzez zastosowanie funkcji hotelowej. Kolejnym, składającym się na pakiet eco, elementem jest Pakiet Antysmogowy. Jego zamysł to codzienna ochrona przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami czy też alergenami innego pochodzenia. Zaawansowany pod względem technicznym system filtrów gwarantuje wygranie walki z rozmaitymi drobnoustrojami, ale też uciążliwymi czasem owadami.

Pamiętając o rozmaitych potrzebach mieszkańców z gruntu ekologicznego, nieopodal, powstająca w ramach inwestycji, znajdzie się stacja ładowania samochodów elektrycznych, jak również stojaki rowerowe, a bonusem będzie energooszczędne oświetlenie LED części do wspólnego użytkowania.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE, EKOLOGICZNE MIESZKANIA W URSUSIE

Inwestycja Murapol Dzieci Warszawy została ulokowana na Skoroszach, przy ulicy Dzieci Warszawy – to 8.1 km od centrum stolicy. Warszawska dzielnica Ursus, na terenie, której mieszczą się budynki, należy do najmniejszych. Jej obszar rozciąga się na około 9,4 km², a gęstość zaludnienia wynosi 55 tysięcy osób. Dawniej ta dzielnica była kojarzona z ośrodkami przemysłu, działalnością cegielni, zakładami mechanicznymi. Obecnie ma ona charakter głównie mieszkaniowy. Nowe obiekty tego rodzaju wyrastają na odrolnionych obszarach Skoroszy, a także postindustrialnego Szamotu.

Wskazana inwestycja znajduje się blisko węzła drogowego Salomea – jedynie 25 minut potrzeba, ażeby dotrzeć stąd do centrum, co jest możliwe dzięki Alejom Jerozolimskim i Alei 4 Czerwca 1989 r.  9 km do Śródmieścia można szybko przebyć dzięki autobusom czy pociągowi podmiejskiemu. Na obszarze Ursusa leżą dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z Lotniskiem Chopina. 230 m od projektu Murapol Dzieci Warszawy mieści się przystanek Salomea 02.

Usytuowany niedaleko, kilkaset metrów od osiedla,  Park Achera umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu, w otoczeniu miejskiej zieleni. Obok leży też Park Czechowicki. Osoby preferujące aktywność mogą skorzystać z bogatej oferty sąsiadującej z budynkami siłowni i klubu fitness w jednym.

Większe zakupy są możliwe dzięki bliskiemu usytuowaniu inwestycji koło dyskontów Biedronka czy Lidl. Dogodny dojazd z tego terenu do Factory Ursus, CH Skorosze bądź Galerii Ursus albo Gawra to kolejny niewątpliwy atut okolicy.

Jeśli chodzi o ofertę medyczną, blisko budynków znajduje się Lecznica Ursus – w odległości 160 m.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²