Nova Parkowa

Nova ParkowaNova ParkowaNova ParkowaNova ParkowaNova ParkowaNova ParkowaNova ParkowaNova ParkowaNova Parkowa
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 5 200 za m²
Liczba Mieszkań
28
Powierzchnia
34.34 - 115.35 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nova Parkowa jest niezwykle interesującą propozycją na współczesnym rynku nieruchomości. Zdecydowanie wskazane osiedle mieszkaniowe wyróżnia ciekawa konstrukcja. Nowoczesny design mocno uwypukla jego oryginalne oblicze. Powstające tutaj mieszkania z rynku pierwotnego w Nowinach dają natychmiastowe odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowanych osób, których systematycznie przybywa. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów jest tego bezpośrednim powodem, w takim samym stopniu zresztą, jak i doświadczenie konstruktorów. Warto zastanowić się na spokojnie nad licznymi zaletami wskazanej inwestycji przeprowadzanej przez dewelopera PRO-BUD. Obejmuje ona 1 budynek w stylu wielorodzinnym. 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja położona w podziemiu wypełniają ten obiekt. Zasięg owego projektu to 28 nowych lokali mieszkalnych o zróżnicowanych wymiarach: od 34.34 do 115.35 m². Za metr kwadratowy trzeba uiścić opłatę  biegnącą od 5 200 zł w górę. Wszystkie wspomniane kondygnacje mierzą tyle samo – po 268 centymetrów wysokości. Liczba pomieszczeń w tej inwestycji sięga od 1 do 4. Do sprzedaży trafiły właśnie 4 lokale. Inwestycja ruszyła w I kwartale 2019 roku, z kolei jej uroczyste oddanie lokatorom miało miejsce w IV kwartale 2020 roku.

Wysokie standardy rozwiązań technicznych, jak również architektonicznych fascynują w aspekcie pomysłowości. Konstruktorzy postanowili zadać sobie samym pytanie, czy oni zechcieliby zakupić mieszkanie w ramach owej oferty? Jako że odpowiedź była twierdząca, mogli bez trwogi dalej pracować nad inwestycją. Omawiany tutaj budynek charakteryzuje się dwubryłową strukturą. Oba te moduły nakładają się na siebie nawzajem, tworząc interesującą postać. Z białą barwą, która tutaj wyraźnie przeważa, świetnie korespondują brązowe wstawki. Konstrukcję tę śmiało można nazwać domem ze względu, chociażby, na ciepło tych kolorów.

Niemal każdy lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, wdychając zapachy danej pory roku, delektując się przepięknymi widokami rozciągającymi się za oknami. Kierując się właśnie takim przekonaniem, pomysłodawca projektu wyposażył wszystkie mieszkania ulokowane na parterze w ogródki o indywidualnym charakterze. Zamiast tego, lokale położone na wyższych kondygnacjach otrzymały balkony bądź tarasy, wykończone kompleksowo. Mieszkania posiadają system przygotowany pod instalację klimatyzacji. W każdej chwili nabywcy mogą uregulować temperaturę panującą we wnętrzach. Mają oni także dostęp do multimedialnej rozrywki, czyli niezawodnego Internetu. W każdym lokalu jest telewizja kablowa.

Mieszkańcy posiadający własne jednoślady mogą być absolutnie spokojni o ich losy, ponieważ przygotowano tutaj rowerownię oraz wózkarnię. Elegancki dziedziniec umożliwi napawanie się estetycznymi widokami w towarzystwie ludzi pochodzących z sąsiedztwa. Oba moduły budynku wyposażono w cichobieżne windy.

Kamery monitoringu zagwarantują mieszkańcom spokój ducha, pełnię bezpieczeństwa. Teren ogrodzono na tyle dokładnie, ażeby wszyscy lokatorzy czuli się komfortowo. To samo dotyczy miejsc postojowych podziemnych usytuowanych na obszarze estetycznego garażu. Osiedle, które jest dobrze strzeżone, nie naraża mieszkańców na niechciane spotkania, wścibskie spojrzenia z zewnątrz, ale – przede wszystkim – zapewnia ochronę osobistą.

Lokalizacja inwestycji

BEZPIECZNE OSIEDLE MIESZKANIOWE ULOKOWANE NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI NOWINY OBOK KIELC

Nova Parkowa znajduje się w Nowinach, tuż przy ulicy Parkowej 5. Jedynie 1 kilometr dalej mieszczą się Kielce.

To miejsce wprost idealne dla rodzin z dziećmi, które pragną mieć wszystko blisko. Tak właśnie jest. Do najbliższego zespołu szkolno-przedszkolnego można szybko dotrzeć, pokonując zaledwie 150 metrów. Przychodnia lekarska mieści się jedynie 100 metrów stąd. Kompleks basenowy Perła ulokowano w odległości 200 metrów. To doskonała wiadomość dla wielbicieli ruchu i zdrowego trybu życia. Urząd Gminy mieści się już 80 metrów od osiedla. Kompleks boisk sportowych usytuowano natomiast o 300 metrów dalej. Niedaleko jest stąd także do lokali handlowych oraz usługowych: sklepów spożywczych, apteki, cukierni, kwiaciarni czy też zakładu fryzjerskiego – znajdują się w odległości od 50 do 500 metrów. Już 120 metrów od inwestycji ulokowano najbliższy przystanek, czyli Nowiny U.G. Placówka bankowa mieści się zaledwie 100 metrów dalej. Wszystko można tutaj załatwić, każdego rodzaju sprawę. Pomysłodawcy projektu pomyśleli o rozmaitych potrzebach mieszkańców i dali im wprost wymarzoną lokalizację, z daleka od wielkomiejskiego hałasu i wszechobecnego pośpiechu.

Wszyscy amatorzy ruchu i podejmowania aktywności na świeżym powietrzu polubią z całą pewnością teren województwa świętokrzyskiego. Góry Świętokrzyskie, stanowiące centrum Wyżyny Kieleckiej, to doskonała przestrzeń do odbywania pieszych wędrówek. Górskie szlaki zachęcają do pokonywania kolejnych kilometrów. Najwyższy punkt tego terenu to Łysica, która wznosi się na wysokość 612 m n.p.m.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²