Kryształowa Perła

Kryształowa PerłaKryształowa PerłaKryształowa PerłaKryształowa PerłaKryształowa PerłaKryształowa Perła
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
33
Powierzchnia
30.5 - 87.13 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Wszystkie nasze inwestycje powstają dzięki pracy oraz wiedzy doświadczonych i znających się na swoim fachu specjalistów. Sprawia to, że możemy tworzyć przestrzenie i obiekty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Podczas realizacji inwestycji dbamy o terminowość, rzetelność i sumienność na wszystkich jej etapach. Doskonale wiemy, że udany projekt to taki, który będzie funkcjonalny, ergonomiczny oraz uniwersalny. Dokładamy wszelkich starań do wszystkich, nawet najmniejszych szczegółów, co sprawia, że powstawać mogą kompleksowe i przyjazne przyszłym użytkownikom inwestycje mieszkaniowe.

Inwestycja Kryształowa Perła oferuje nowe mieszkania w Kielcach. Ten wyjątkowy i nietuzinkowy projekt w całości składa się z jednego budynku wielorodzinnego razem z zagospodarowaniem terenu. Obiekt posiada trzy kondygnacje naziemne wraz z parterem. Realizacja jest gwarancją najwyższych standardów mieszkaniowych w połączeniu z przyjemną i spokojną lokalizacją.

WYJĄTKOWA KIELECKA INWESTYCJA

Projekt powstał na podstawie najwyższej klasy rozwiązań, które przyczyniają się do pozytywnego odbioru inwestycji. Ciekawa, minimalistyczna bryła budynku zaprojektowana została w stonowanych, neutralnych odcieniach, a elewacje oraz wnętrza obiektu wykończono przy użyciu najwyższej klasy materiałów premium, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Dzięki temu Kryształowa Perła zaskakuje nie tylko nieskazitelnym wyglądem, ale także trwałością i odpornością na upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystnie działające czynniki atmosferyczne.

Architekci zadbali o to, aby inwestycja powstała w zgodzie z charakterem miejsca. Sprawia to, że projekt nie zakłóca istniejącej już tkanki miejskiej Kielc, a jedynie stanowi jej harmonijne i spójne przedłużenie.

WYGODA, JAKOŚĆ I NAJWYŻSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Na całość inwestycji składają się 33 nowe lokale mieszkalne o najwyższych standardach użytkowych. Zaprojektowane zostały w oparciu o ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie. Dostępne są mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 83 m2 – zarówno kawalerki, jak i lokale dwu- oraz trzypokojowe. To idealne rozwiązanie dla singla, rodziny z dziećmi lub pary szukającej większego lokum. Układy funkcjonalne mieszkań sprawiają, że bardzo łatwo można je zaaranżować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wszystkie pomieszczenia w inwestycji Kryształowa Perła posiadają komfortową wysokości od 260 do 280 cm. Ponadto dla mieszkańców inwestycji przewidziano miejsca postojowe naziemne.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Kryształowa Perła znajduje się w mieście Kielce, przy ul. Kryształowej, jedynie 3,1 km od centrum. Projekt zlokalizowany jest nieopodal zbocza Podkarczówki, w malowniczym miejscu, które z pewnością spodoba się miłośnikom pięknych widoków oraz spędzania czasu na łonie natury. W pobliżu inwestycji znajduje się szereg obiektów infrastruktury społecznej. Mieszkańcy będą mogli korzystać z usług handlowych, edukacyjnych, opieki medycznej, sportu oraz rekreacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła znajduje się aż 6 placówek edukacyjnych, szpital oraz wiele punktów handlowych, takich jak sklepy, a także galeria handlowa, co podnosi komfort życia i wygodę.

Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom bardzo dobre połączenia komunikacyjne na terenie całych Kielc. Zaledwie 100 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Kryształowa. Komunikacja miejska zapewniona jest dzięki wielu liniom autobusowym, w tym PKS oraz prywatnym, które umożliwiają bardzo łatwy dojazd do pobliskich miejscowości. W Kielcach kursują również pociągi.

Kielce to miasto znajdujące się w południowo-wschodniej Polsce. Stanowi ono centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej i znane jest ze swojego atrakcyjnego położenia w Górach Świętokrzyskich. Powierzchnia miasta wynosi 109,45 km2, a zamieszkane jest przez ponad 196 tysięcy osób.

Kieleckie Śródmieście stanowi centrum administracyjno — usługowe, a także kulturalne. Znajduje się tutaj wiele obiektów handlowych, ale głównie na zabudowę śródmiejską składają się obiekty zabytkowe. Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna zlokalizowana jest wokół centralnej części miasta, natomiast obiekty jednorodzinne w przeważającej części znajdują się na spokojnych przedmieściach.

Lokalizacja Kielc w górzystym i pagórkowatych terenie sprawia, że przyciąga ona wielu turystów. W granicach miasta zlokalizowane są oznakowane trasy turystyczne, lasy jodłowo-bukowe, a także wiele rezerwatów przyrody. Inwestycja Osiedle przy Parku to wspaniały wybór dla osób kochających kontakt z przyrodą. W mieście występuje również sporo atrakcyjnych terenów zielonych, które umożliwiają uprawianie sportów, rekreację oraz spędzanie czasu na łonie natury. Na zieleń miejską Kielc składają się liczne parki miejskie, parki osiedlowe, zazielenione ciągi przyuliczne, zielone skwery, ogródki działkowe, niezagospodarowane przez miasto tereny zieleni, a także ciekawe kompozycje zieleni przy AGROCENTRACH.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²