Nowe Miasto Polesie I

Nowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie INowe Miasto Polesie I
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
142
Powierzchnia
30 - 105.63 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nowe Miasto – Polesie I stanowi pierwszy etap dalekosiężnego projektu dewelopera ATAL S.A. Można tutaj zauważyć spore przywiązanie do szczegółów. Całość inwestycji została utrzymana w urzekająco nowoczesnej stylistyce. Równocześnie projekt bazuje na prostocie. Nie panuje tutaj przerost formy nad treścią, gdyż najistotniejsze jest to, co kryje się wewnątrz. Prezentowane aktualnie nowe mieszkania w Łodzi uwypuklają najlepsze cechy dzielnicy, w jakiej je umieszczono. Najwyższy standard wykończenia, a do tego lokalizacja zachęcająca do partycypowania w miejskim życiu – czego chcieć więcej? Pierwsza faza wskazanego projektu dotyczy wybudowania 8 budynków wielorodzinnych. Podzielono je na 5 kondygnacji naziemnych, doliczając do tego również parter, a także 1 piętro usytuowane w podziemiu. Na tym etapie stworzono 142 mieszkania. W zależności od kondygnacji wybrane piętra mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. Jeżeli natomiast chodzi o wymiary poszczególnych mieszkań, plasują się one w przedziale od 67 do 104 m². Koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 do 5 900 złotych. Potencjalnym klientom dano możliwość dokonania wyboru spośród lokali 3-, 4- oraz 5-pokojowych. 4 mieszkania powstałe w ramach pierwszego etapu inwestycji są teraz w sprzedaży. Nad tą fazą pracowano od II kwartału 2019 roku, natomiast  budowa zakończyła się w II kwartale 2021 roku.

Konstrukcja osiedla jest prosta, niezwykle harmonijna. Każda linia ma swoje unikalne miejsce w tej inwestycji. Można tutaj z łatwością zaobserwować dbałość o detale. Atrakcyjne – pod względem lokalizacyjnym – położenie to dodatkowa wartość. Osiedle, według pierwotnego zamysłu konstruktorów, miało wydobywać na główny plan okoliczną zieleń. Tak też się tutaj zadziało. Bujna roślinność jest mocno wyeksponowana, dzięki czemu biała elewacja obiektów, z elementami szarości oraz podobnymi do drewna panelami, spaja się z nią w jedno. W ten sposób powstaje estetyczna układanka, która emanuje kameralnością. Tutaj aż chce się żyć na co dzień.

Jeżeli chodzi o wykończenie lokali, deweloper zaproponował tutaj interesujące opcje: Wykończenie Standard, Wykończenie Standard Plus, jak również Wykończenie VIP. Tak więc sami nabywcy mogą zdecydować ostatecznie o tym, jak ich mieszkania będą prezentowały się w momencie wprowadzenia się przez nich. Powierzchnią dodatkową są efektowne balkony oraz tarasy, które również można oddać w ręce fachowców – w mniejszym lub większym stopniu. Efekt końcowy zatem zawsze będzie zależał od samych lokatorów. Liczne pakiety, z jakich skorzystają mieszkańcy, jeżeli tylko sobie tego zażyczą, uświetnią oblicze wnętrz.

Do dyspozycji wszystkich klientów będą także pojemne komórki lokatorskie. W inwestycji pojawiło się ich aż 98. Należy wnieść za nie opłatę w wysokości 2 500 złotych. Te powierzchnie można przeznaczyć na przedmioty, dla których zabrakło już miejsca w domowych progach. Wiele osób zastanawia się często, gdzie będą w stanie parkować, kiedy zamieszkają na osiedlu swoich marzeń. Pomysłodawca projektu oczywiście nie pozostawił ich z takimi wątpliwościami. Ma on dla nich jasną odpowiedź. Stworzono wygodne miejsca postojowe na terenie parkingu podziemnego. Na ogólnodostępnym placu, specjalnie wydzielonym, umieszczono też 79 niezależnych stanowisk naziemnych.

Lokalizacja inwestycji

OSIEDLE PRZYJAZNE RODZINOM – WYGODA ORAZ BEZPIECZEŃSTWO ŁÓDZKIEGO POLESIA

Nowe Miasto – Polesie I umieszczono na Lublinku-Pienistej, przy ulicy Pienistej. 4.4 kilometry dalej znajduje się centrum Łodzi.

Owa inwestycja została ulokowana w pobliżu Retkini, słynnej „sypialni” miasta. Jednocześnie na mieszkańców czeka mocno rozbudowana infrastruktura, a także szeroka sieć różnorakich usług. Projekt powstał w miejscu kojarzonym raczej z młodszą częścią dzielnicy. Właśnie dlatego brakuje tutaj gęstych zabudowań, a wielkomiejski hałas nie dociera do tej lokalizacji. Wszystko, co powstaje na tym terenie, wręcz tchnie świeżością.

Co ciekawe, niedaleko mieści się lotnisko im. Władysława Reymonta, ale jego bliskości mieszkańcy mogą nawet nie odczuć. Tunele powietrzne nie przechodzą bowiem przez omawiany obszar. Samochodem do ścisłego centrum Łodzi da się stąd dojechać w jedynie 10 minut. W pobliżu mieści się droga krajowa nr 91, która stanowi trasę wylotową na Rzgów i w kierunku S8. Osoby korzystające wyłącznie z komunikacji miejskiej będą zadowolone, ponieważ biegnie tędy sprzyjający układ linii autobusowej (wzdłuż ulicy Pienistej). Dworzec kolejowo-autobusowy Łódź Kaliska znajduje się niespełna 20 minut drogi autobusem stąd.

Blisko osiedla mieszczą się liczne sklepy, gdzie można bez problemu zrobić większe zakupy, zarówno jeśli chodzi o artykuły gospodarstwa domowego, jak i spożywcze. Rodzice uradują się z powodu niedużej odległości inwestycji od placówek edukacyjnych, czyli szkół i przedszkoli. Ponadto dookoła osiedla rozciągają się szerokie pasy zieleni, tereny naturalnej roślinności. Można tutaj swobodnie poruszać się rowerem, odbywać długie spacery w gronie rodzinnym czy też z przyjaciółmi bądź sąsiadami. Dzieci mają przestrzeń do zabawy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²