Odolanowska Park

Odolanowska ParkOdolanowska ParkOdolanowska ParkOdolanowska Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
18
Powierzchnia
37 - 116 m²
Liczba pokoi
2 - 5
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Odolanowska Park to inwestycja prestiżowa, która dzięki swojej dogodnej lokalizacji jeszcze bardziej zyskała na wartości. Deweloper Maxbud Apartments wybudował nowe mieszkania w Łodzi z myślą o osobach nowoczesnych i postępowych. Zastosowanie w projekcie najlepszych jakościowo tworzyw użytych do skonstruowania budynku oraz jego wykończenia dała nieruchomości przewagę nad konkurencją.  Uwagę przykuwa także pomysłowa elewacja. Zastosowanie loftowego stylu czyni nieruchomość modniejszą i nowatorską. Odolanowska Park to miejsca o wysokim poziomie technologiczny. Wszystkie elementy, które znalazły swoje miejsce w obiekcie, zostały użyte w przemyślany sposób. Innowacyjne rozwiązania oraz najlepsze jakościowo produkty złożyły się na stworzenie inwestycji pionierskiej, która może stać się wzorem dla innych deweloperów. Solidność wykonania, doświadczenie pracowników oraz odpowiedzialne budownictwo widoczne jest na każdym etapie realizacji projektu. Odolanowska Park to miejsca dające mieszkańcom poczucie prestiżu i komfortu.

20 lokali zamkniętych jest w kameralnym obiekcie o nowoczesnym wyglądzie. Budynek posiada prostą konstrukcję, która zyskuje dzięki zastosowaniu pomysłowego projektu elewacji. Ściany nieruchomości w dużej mierze są jasne, co wpływa między innymi na elegancki wygląd. Mocnego charakteru dodają metalowe, czarne balustrady balkonów i tarasów. Nowoczesnego charakteru dodają budynkowi detale z jasnego drewna. Loftowy charakter inwestycji idealnie wpasował się w przemysłowy wymiar Łodzi. Mała ilość mieszkań wpływa na prywatność i większy komfort mieszkania. Łatwiej więc o zażyłość między sąsiadami i bezpieczeństwo. Zaprezentowane przez Maxbud Apartments lokale posiadają różne wielkości. Projekt uwzględnił więc potrzeby młodych osób oraz klientów o większych wymaganiach. Pośród kameralnej ilości lokali znalazły się kawalerki o 37 metrach kwadratowych powierzchni oraz apartamenty osiągające wielkość nawet 94 metrów kwadratowych. W zależności od rozmiaru pomieszczenia znajdą się w nim dwa, trzy, cztery lub pięć pokoi. Wszystkie przestrzenie są bardzo funkcjonalne i mają zagospodarowany każdy metr kwadratowy. Dzięki praktycznym rozwiązaniom architektonicznym nie zmarnuje się ani jeden metr. Układy pomieszczeń zostały zaprojektowane, by spełnić oczekiwania każdego klienta.

Aby zapewnić mu jeszcze większy komfort życia, zadedykowano mu liczne udogodnienia. W budynku pojawiły się komórki lokatorskie, które zapewnią dodatkową przestrzeń mogącą posłużyć między innymi jako spiżarnie. Przed budynkiem zagospodarowano miejsce na parking. Dużą wygodę zapewniają pojawiające się w mieszkaniach balkony i tarasy. Przestronne i estetycznie wykończone zapewnią prywatność oraz miejsce do wyciszenia się na świeżym powietrzu. Deweloper zaprojektował także części wspólne oraz teren zielony przed inwestycją. Warto dodać, że teren osiedla został ogrodzony, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa. Część zielona osiedla została stworzona z myślą o mieszkańcach i ich czasie wolnym. Przemyślanie zagospodarowana przestrzeń z licznymi nasadzeniami roślin zachęca do spacerów i zabaw najmłodszych. Dzięki rozwiązaniom przyjaznym ludziom inwestycja zachęca do integracji i tworzenia społeczności.

Lokalizacja inwestycji

Odolanowska Park znajduje się w bardzo atrakcyjnej okolicy otoczonej zielenią. Spokojna okolica stanie się idealnym miejscem dla rodzin oraz osób starszych. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest przez otoczenie innych domków jednorodzinnych oraz specjalne ogrodzenie. Dla młodych osób inwestycja jest idealna ze względu na bliskość centrum miasta. Do najważniejszych punktów Łodzi mieszkańcy dostaną się w niespełna kilka minut. W sąsiedztwie znajduje się także Manufaktura w dzielnicy Polesie. Obiekt ten znajduje się przy ulicy Odolanowskiej 3, czyli zaledwie kilka kroków od nieruchomości. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej dojazd nie tylko do centrum nie będzie stanowił problemu. Lokatorzy bardzo szybko przedostaną się również do innych dzielnic Łodzi. W niewielkiej odległości od Odolanowskiej Park znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Kursują one po całym mieście, więc pozwolą mieszkańcom bezstresowo podróżować po Łodzi. Lokalizacja sprzyja także rodzinom z dziećmi. Niedaleko znajdują się placówki oświatowe, takie jak przedszkola oraz szkoły podstawowe. Osoby zamieszkujące inwestycję będą mogły skorzystać z ofert placówek prywatnych i publicznych.

Bardzo dużą wartością lokalizacji jest dobry dostęp do opieki medycznej. W pobliżu znajdują się również sklepy i supermarkety. Miejsce pozwala także na aktywność fizyczną. W Łodzi działają instytucje sportowe oraz rekreacyjne z bogatą ofertą zajęć. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny zielone oraz rekreacyjne, które pozwalają na uprawianie sportów bez konieczności wyjazdu do centrum. Atrakcyjne przestrzenie zachęcają do spacerów, biegania i jazdy na rowerze.  Dynamizm miasta zachęca do zamieszkania młode osoby, które poszukują swojego miejsca na ziemi oraz rodziny z dziećmi, które pragną dać swoim pociechom możliwość swobodnego rozwoju.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²