Osiedle Coopera IIIb

Osiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIb
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Cena
od 11 580 za m²
Liczba Mieszkań
89
Powierzchnia
45 - 95 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Osiedle Coopera IIIb znajduje się na Chrzanowie, ul. Coopera, jest realizowana przez Unidevelopment S.A. Projekt składa się z 89 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Ta inwestycja mieszkaniowa w Warszawie posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, planowany termin oddania do użytkowania to 2 kw. 2022 roku. Deweloper proponuje nieruchomości od 45 do 52 metrów kwadratowych, z 24 miejscami postojowymi naziemnymi, 110 miejscami postojowymi podziemnymi i 71 komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano także rowerownię, siłownię plenerową oraz wózkarnię. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, jest zaopatrzony w windę oraz wejścia bezprogowe. Projekt jest dobrze przemyślany, aby móc zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Budynek jest nowoczesny, minimalistyczny, nawiązuje do natury. To niska, bardzo kameralna zabudowa o praktycznych, funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń, zaopatrzona w balkony, tarasy i ogródki. Mieszkania są ustawne, jasne, dają duże możliwości aranżacyjne, posiadają szereg ekologicznych rozwiązań. Osiedle posiada strefy rekreacyjne, takie jak place zabaw, boisko do gier zespołowych, siłownia plenerowa, czy polana piknikowa. Osiedle Coopera IIIb jest bardzo spokojne i ciche, można tu wypocząć z dala od centrum miasta. Inwestycja sąsiaduje z Puszczą Kampinoską oraz Lasem Bemowskim, w którym znajdują się dwa rezerwaty przyrody Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka. Okolica zachęca do aktywnego wypoczynku, długich spacerów i z pewnością zadowoli miłośników natury. Jednocześnie odległość osiedla od centrum Warszawy to tylko 8.1 km, gdzie można bardzo szybko przemieścić się samochodem lub komunikacją miejską. Najbliższy punkt komunikacyjny to  Coopera 02. W przypadku, gdy zależy Państwu na klimatycznym, dobrze zlokalizowanym mieszkaniu nieopodal centrum miasta, inwestycja Osiedle Coopera IIIb, powinna Was zainteresować. Nieruchomość prezentuje się bardzo efektownie, nowocześnie, jednocześnie projektanci zadbali o to, aby mieszkania były maksymalnie wygodne, komfortowe w użytkowaniu oraz przestronne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokali mieszkalnymi przy ul. Coopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Coopera IIIb znajduje się na zachodzie dzielnicy Bemowo, gdzie zamieszkuje obecnie ok. 116 tys. ludzi. Teren jest dość zróżnicowany pod względem zabudowy, bo występują tu zarówno domki jednorodzinne, wysokie bloki na osiedlach Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo, jak i nowoczesne budownictwo w formie stylowych apartamentów. Do centrum miasta jest niedaleko, najlepiej skorzystać z linii autobusowej lub z metra, choć można dojechać tam też na rowerze, co jest bardzo często praktykowane przez okolicznych mieszkańców. Do najważniejszych arterii należą ulice Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich. Dojazd do centrum oraz wyjazd z miasta nie będzie stanowić żadnego problemu.

Do charakterystycznych miejsc Bemowa zalicza się między innymi Wojskowe Zakłady Lotnicze, Wojskową Akademię Techniczną, a także zabytkowe forty i lotnisko Babice.  W najbliższej okolicy osiedla jest dużo zieleni, warto tu wymienić Park Leśny Bemowo. Okolica jest bezpieczna i bardzo spokojna, omawiane nieruchomości są oczywiście ogrodzone, monitorowane i chronione całodobowo, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, ponieważ na Bemowie można liczyć na bogatą ofertę edukacyjną. Dostępne są między innymi 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne ” Wesoły Mis” w odległości 400 m, Przedszkole Niepubliczne „Dzwoneczek” w odległości 530 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna „Niebieska Sprężynka” w odległości 530 m.

Niedaleko inwestycji położony jest także ośrodek medyczny Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 270 m., gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc.

W niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się dużo sklepów oraz punktów usługowych, dlatego bez najmniejszych problemów będą Państwo w stanie uzupełnić zapasy w lodówce i nie tylko. Osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta, budynki prezentują się efektownie, ale są kameralne w przeciwieństwie do wysokiej zabudowy mieszkalnej. Bemowo to bez wątpienia bardzo dobre miejsce do zamieszkania, jeśli chcemy uczestniczyć w życiu miejskim, ale zależy nam na zakupie nieruchomości w spokojnej, bezpiecznej okolicy. Osiedle Coopera IIIb może stać się Twoim domowym zaciszem.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²