Villa Merkury III

Villa Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury IIIVilla Merkury III
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022 roku
Cena
od 9 900 za m²
Liczba Mieszkań
43
Powierzchnia
47.58 - 119 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Villa Merkury III jest dużym projektem mieszkaniowym, który jednak cechuje przyjemna, kameralna atmosfera. Od razu widać tutaj ogromne przywiązanie do nawet najmniejszych szczegółów. Głównym założeniem jest bowiem od początku zagwarantowanie potencjalnym lokatorom maksymalnego komfortu, którego pragną oni doświadczać w swoim codziennym życiu. Realizacji podjął się deweloper City Villa sp. z o.o. Interesujące rozwiązania architektoniczne przyciągają mocno uwagę. W inwestycji zaprojektowano kompleks 3 obiektów w zabudowie wielorodzinnej. Owe budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne, podczas gdy w ofercie pojawiła się również 1 kondygnacja mieszcząca się w podziemiu. Przygotowano ogółem 43 lokale mieszkalne, w pełni nowoczesne mieszkania deweloperskie w Warszawie. Jeżeli chodzi o rozmiary poszczególnych pięter, mają one od 256 do 272 centymetrów wysokości. Rozpiętość udostępnianych metraży także jest duża: od 47.58 do 119 m². Cena metra kwadratowego biegnie od 9 900 zł w górę. W ofercie znalazły się mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-, jak również 5-pokojowe. W tym momencie dostępnych jest 29 lokali wykończonych na świeżo. Pierwsze prace budowlane miały miejsce w III kwartale 2020 roku, a ów projekt w ręce mieszkańców będzie całkowicie oddany w II kwartale 2022 roku.

Ściany obiektów są pokryte teksturą wpadającą nieco w brązowy ton. Część konstrukcji ma klasyczny biały kolor. Zabudowa jest dosyć niska, w miarę kameralna, a ponadto ma interesującą formę kaskadową. Niektóre elementy zostały wysunięte ponad inne. Na elewacji nie zabrakło również eleganckich przeszklonych fragmentów. Długie okna rozświetlają budynki, pozwalają, ażeby promienie słoneczne swobodnie tutaj igrały – zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Funkcjonalność to główna cecha mieszkań przygotowanych w ramach wskazanej inwestycji. Wszystko zostało starannie zaprojektowane, z dbałością o absolutnie każdy szczegół. Podczas konstruowania tych lokali stosowano jedynie najwyższej klasy materiały, dlatego efekt końcowy jest wysoce trwały, długoletni. Mieszkańcy parterów zyskają niepowtarzalną szansę korzystania z odpowiednio wydzielonych ogródków o prywatnym charakterze. Także lokatorzy wyższych kondygnacji będą mogli odpoczywać w komfortowej atmosferze, a to dzięki balkonom oraz przestronnym tarasom, od których wręcz bije elegancja. Można tutaj wybierać spośród kompaktowych, przytulnych mieszkań albo zdecydować się na obszerne apartamenty.

Miejsca postojowe zaplanowano w specjalnie zaprojektowanym, podziemnym garażu, który cechuje się dużą pojemnością. Są też dostępne miejsca naziemne. Nie brakuje również komórek lokatorskich odpowiednich rozmiarów. Tutaj lokatorzy mogą składować przedmioty, które już nie mieszczą się w domach bądź też nie pasują do wystroju wnętrz. Na zewnątrz budynków ponadto powstał atrakcyjny plac zabaw, gdzie dzieci będą w stanie wkroczyć beztrosko w świat rozrywki, nawiązać relacje z osobami w podobnym wieku. Tuż obok usytuowano estetyczne ławeczki przeznaczone do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie zabrakło tutaj właściwie zagospodarowanej zieleni.

Budynki korzystają z własnej kotłowni. W środku funkcjonują cichobieżne windy usprawniające komunikację pomiędzy różnymi piętrami. Cały teren inwestycji znajduje się w zasięgu szybkiego Internetu oraz telewizji kablowej. Jest on także idealnie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z pewnością będzie im się tutaj dobrze żyło. W trosce o komfort psychiczny mieszkańców i ich bezpieczeństwo obszar osiedla ogrodzono.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE POWSTAJĄCE NA OBSZARZE WARSZAWSKIEGO BEMOWA

Omawiana inwestycja, Villa Merkury III, została umieszczona na Górcach, przy ulicy Narwik. To dokładnie 8.1 km od słynnego, zawsze żywego centrum Warszawy.

Bemowo, na terenie, którego ulokowano ów projekt, niezmiennie przyciąga rzesze zainteresowanych osób, które wysoko cenią sobie tę dzielnicę. Dzięki trasie S8 przebiegającej przez wspomniany teren, można szybko i bezproblemowo dotrzeć stąd w inne rejony stolicy. Inwestycja mieści się w pobliżu stref typowo rekreacyjnych, gdzie można naprawdę dobrze wypocząć, uciec od codziennej harówki, a jednocześnie żyć w rytmie miasta. Warto odnotować obecność na obszarze dzielnicy takich miejsc, jak chociażby Fort Blizne – doskonały obiekt do gry w Paintball, świetna przestrzeń spacerowa. Las Bemowski znajduje się zaledwie 1,5 kilometra od opisywanego osiedla. Tutaj można do woli jeździć na rowerze, odbywać piesze wędrówki. Do Alei Sportów Miejskich jest stąd 650 metrów. Wiele osób lubi grać tam w siatkówkę plażową bądź też koszykówkę. Miłośnicy aktywnego wypoczynku ucieszą się również z bliskości siłowni plenerowej, usytuowanej 550 metrów od inwestycji.

140 metrów od terenu projektu mieści się najbliższy przystanek, czyli Narwik 02.

Nieodległą placówką o charakterze edukacyjnym pozostaje Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Qpsyche kids”, mieszczący się w odległości 500 metrów dalej.

Do najbliższego sklepu osiedlowego mieszkańcy będą mieć 250 metrów. 420 metrów dalej znajduje się punkt Delikatesy Rasta, a 460 metrów stąd – Żabka.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²