Osiedle KRAFT

Osiedle KRAFTOsiedle KRAFTOsiedle KRAFTOsiedle KRAFTOsiedle KRAFTOsiedle KRAFTOsiedle KRAFTOsiedle KRAFT
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022 roku
Liczba Mieszkań
104
Powierzchnia
25.55 - 107.32 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Każda nasza inwestycja to szereg działań mających na celu poprawę jakości Waszego życia. Stosujemy najwyższej klasy rozwiązania zarówno w zakresie wykończeń, jak i konstrukcji. Każdy nasz kolejny projekt to poszukiwanie coraz lepszych i ciekawszych rozwiązań, które mogą przyczynić się do komfortu i wygody przyszłych mieszkańców. Nasze współprace są wyselekcjonowane. Pracujemy jedynie z kompetentnymi specjalistami, którzy swoją pasję do tworzenia przelewają na udane projekty. Kierujemy się zasadą, że udana inwestycja, to taka, która sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Inwestycja Osiedle KRAFT jest wartym uwagi projektem, który w swojej ofercie posiada nowe mieszkania w Łodzi. Całość składa się ze 104 lokali mieszkalnych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla mieszkańców.

WYJĄTKOWA ŁÓDZKA INWESTYCJA, KTÓREJ NIE PRZEOCZYSZ

Osiedle mogło powstać jedynie dzięki ciężkiej pracy projektantów, którzy zbadali dokładnie rosnące potrzeby społeczeństwa w zakresie branży mieszkaniowej. Dzięki temu inwestycja reprezentuje nowatorskie podejście do architektury, zarówno w kwestii wykończeń, jak i wszelkich rozwiązań funkcjonalnych. Ciekawa, a zarazem stonowana kolorystyka oraz minimalistyczne bryły budynków z pewnością stanowią świetne połączenie, którego nie sposób przeoczyć na mapie łódzkich inwestycji. Wykończenia wszystkich obiektów powstały przy zastosowaniu świetnej jakości materiałów, które stanowią gwarancję wysokiej estetyki w połączeniu z trwałością oraz odpornością na uszkodzenia.

Architekci zadbali również o kwestię wkomponowania osiedle w istniejącą już tkankę miejską. Osiedle Kraft zaprojektowano w spójny i harmonijny sposób z pobliską zabudową. Sprawia to, że powstać mogła nowoczesna inwestycja poprawiająca jakość przestrzeni.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I GWARANCJA SATYSFAKCJI

Osiedle KRAFT w swojej ofercie posiada ponad 100 lokali mieszkalnych, a każdy z nich reprezentuje znakomite standardy. Mieszkania są ergonomiczne, funkcjonalne oraz przestronne, a także łatwe w dowolnej aranżacji. Nabywając mieszkanie, nie musisz się martwić, że nie dopasujesz swoich indywidualnych upodobań do wnętrz znajdujących się w mieszkaniu. Wysokość pomieszczeń na wszystkich kondygnacjach wynosi 270 cm.
W inwestycji dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchni od 30 do 82 m2. KRAFT to znakomity wybór dla każdego wymagającego Klienta, który pragnie cieszyć się wygodnym i spokojnym życiem na świetnie urządzonym osiedlu.

Jednak to nie wszystko, co projekt może zaoferować – mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z komórek lokatorskich, garażu podziemnego zlokalizowanego pod budynkiem, a także z naziemnych miejsc postojowych. Pomyślano również o dzieciach, które z pewnością ucieszą się z placu zabaw, który dla nich przygotowano.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Osiedle KRAFT znajduje się w dzielnicy Polesie, na Złotnie, przy ul. Traktorowej 42. Lokalizację dzieli niecałe 6 km od ścisłego centrum Łodzi. To dogodne położenie osiedla pozwala przyszłym mieszkańcom na korzystanie z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych umożliwiających podróże po mieście, a także poza jego granice. Zaledwie 70 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Traktorowa — Nektarowa.

Dzięki drodze E75, a także głównym ulicom Polesie jest świetnie skomunikowane z całą resztą miasta. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli skorzystać ze znajdującej się w pobliżu zajezdni autobusowej umożliwiającej podróże do wybranych punktów na mapie Łodzi. Dojazd do pracy, szkoły czy na spotkanie ze znajomymi nie będzie stanowił problemu. Dodatkowym atutem lokalizacji jest znajdująca się w pobliżu stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której można łatwo dojechać do większości dużych polskich miast.

Polesie to jedna z najmniejszych łódzkich dzielnic, której powierzchnia wynosi około 45 km2 i zamieszkuje ją około 133 tys. osób. Od strony północnej dzielnica graniczy z Bałutami, od południa z Górnej, od zachodu z gminą Konstantynów Łódzki, natomiast od wschodu z łódzkim Śródmieściem. Mieszkanie na Polesiu stanowi gwarancję komfortowego i wygodnego życia w pobliżu centrum. Dzięki temu miejsce to często wybierane jest przez młode małżeństwa lub rodziny z dziećmi, które poszukują świetnej lokalizacji na nowe lokum. Dzielnica to gwarancja spokojnego i wygodnego stylu życia. Na jej terenie nie brak również rozwiniętej infrastruktury, w postaci wielu punktów o funkcjach usługowych, placówek edukacyjnych czy medycznych.

Polesie warto wybrać również ze względu na mnogość atrakcyjnych zielonych przestrzeni, które sprawdzą się idealnie dla fanów aktywnego wypoczynku na łonie natury. Podczas pobytu w tej części miasta warto wybrać się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, który z pewnością spodoba się najmłodszym. Spotkać tam można wiele gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. Dodatkowym atutem dzielnicy jest jej przyjazny charakter i pomimo dynamicznego rozwoju Polesie to wciąż spokojne i atrakcyjne miejsce do życia.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²