Apartamenty Cedry

Apartamenty CedryApartamenty CedryApartamenty CedryApartamenty CedryApartamenty CedryApartamenty CedryApartamenty Cedry
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 5 600 za m²
Powierzchnia
36 - 88 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Apartamenty Cedry to inwestycja wybudowana z myślą o osobach nowoczesnych, które cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetyczne wykonanie elementów architektonicznych. Dużym atutem nieruchomości jest szereg udogodnień, które podwyższają jakość życia mieszkańców. Nowe mieszkania w Łodzi to przede wszystkim komfort, duże przestrzenie oraz estetyka. Lokale zostały wybudowane w atrakcyjnym budynku wyróżniającym się spośród innych budynków elewacji. Prosta forma nieruchomości zwraca na siebie uwagę akcentami w kontrastowych kolorach, które równocześnie podwyższają wartość całego projektu. Dzięki zastosowaniu najmodniejszych barw inwestycja idealnie wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa. Na elewacji znajdują się detale drewniane oraz w kolorze antracytowym. Pozostałe ściany budynku zyskują lekkości dzięki klasycznej bieli. Kropką nad i stają się oszklone balkony oraz przestronne tarasy. Deweloper oferuje swoim klientom przestronne mieszkania usytuowane na czterech kondygnacjach w jednym budynku wielorodzinnym. Dzięki przemyślanemu projektowi oferta trafia w gusta zarówno większych rodzin, które zapewne zdecydują się na mieszkanie o większych metrażach, jak i młodych parach. Dla nich przewidziane są nieco mniejsze lokale. Wszystkie posiadają niezbędne w dzisiejszych czasach właściwości, idealnie dopasowane do potrzeb układy pomieszczeń oraz przestrzenie wspomagające rozwój i szczęśliwe życie. Kolejnym atutem projektu wybudowanego w Łodzi jest szereg dodatkowych miejsc, z których mogą korzystać lokatorzy. Osoby posiadające własne środki transportu będą mogły parkować zarówno w garażach podziemnych, jak i miejscach postojowych usytuowanych przed budynkiem. Dodatkowym pomieszczeniem będą komórki lokatorskie, które dzięki swoim dużym przestrzeniom mogą zastąpić piwnice oraz spiżarnie.

Teren całej inwestycji zostanie ogrodzony, więc zadbano również o bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie osiedla. Aby podnieść prestiż całego projektu, deweloper wraz ze swoimi współpracownikami dołożył wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy mieszkania  przyszłym klientom. Budynek powstał więc z materiałów budowlanych o wysokich parametrach. Przy pracach budowlanych i wykończeniowych braku udział tylko najbardziej doświadczeni fachowcy, którzy podczas swojej pracy wykorzystywali najlepsze narzędzia. Dzięki dopasowaniu projektu do współczesnych wymagań klientów mieszkania znajdują uznanie wśród rodzin z dziećmi oraz młodych osób, poszukujących idealnego miejsca do rozwoju. Bardzo dobrze zagospodarowana przestrzeń osiedla, balkony oraz tarasy umożliwiające relaks bez wychodzenia z domu są niewątpliwie dużym atutem Apartamentów Cedry. Innowacyjne rozwiązanie mają zapewnić najwyższy komfort mieszkańcom oraz zagwarantować im bezpieczeństwo na długie lata.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Cedry zostały wybudowane w Łodzi, która wyróżnia się dynamicznym rozwojem. Dzięki przemysłowemu miastu szansę na pracę mają zarówno młodzi ludzie, jak i osoby starsze. Łódź jest także miejscem o dużym dorobku kulturalnym. Na terenie miasta znajdują się liczne szkoły filmowe, teatralne, a także ciekawe muzea. Nocą miasto tętni życiem, a wszystko to dzięki licznym kawiarniom, restauracjom oraz klubom. Łódź jest miastem studenckim, dlatego z roku na rok przybywa tam coraz więcej młodych osób nie tylko z całej Polski, ale również z całego świata. Jest to więc idealne miejsce do rozbudowy osiedli.

Apartamenty Cedry idealnie wpasują się w oczekiwania współczesnych mieszkańców, a dzięki usytuowaniu ich dalej od zgiełku miasta, szybko znajdują uznanie wśród osób ceniących sobie bliskość natury. Mieszkania znajdują się niespełna 100 m od ulicy Rąbieńskiej i Traktorowej. Osiedle jest więc bardzo ciche i spokojne. Z pewnością docenią je osoby ceniące sobie ciszę i relaks pośród licznej zieleni. Apartamenty sąsiadują z parkami, ścieżkami rekreacyjnymi, które umożliwiają także uprawianie sportów na świeżym powietrzu. Miejsce to jest bezpieczne, dlatego oferta staje się bardzo atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Liczne place zabaw zapewnią rozrywkę najmłodszym mieszkańcom na wiele godzin. Wyróżniającą cechą lokalizacji inwestycji jest bliskość do najważniejszych punktów handlowych i usługowych. Lokatorzy zamieszkają także w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu z pozostałą częścią w Łodzi. Do dyspozycji klienci będą mieli tramwaje, autobusy, a na dalsze wycieczki zapraszają pociągi.

W niewielkiej odległości od apartamentów działają także placówki edukacyjne. Z oferty będą mogły korzystać najmłodsze dzieci oraz młodzież. W pobliżu działają także wyspecjalizowane ośrodki dla osób z autyzmem. Kilka metrów od budynku znajdują się także centra medyczne oraz punkty usługowe pozwalające na załatwianie bieżących spraw. Osoby, którym zależy na aktywności fizycznej, będą mogły uprawiać sporty na pobliskich boiskach oraz terenach zielonych. Apartamenty Cedry zostały stworzone dla osób chcących żyć nowocześnie i nie zatracać przy tym możliwości kontaktu ze środowiskiem naturalnym. Cisza i spokój z dala od tętniącej życiem Łodzi to podstawowe atuty lokalizacji Apartamentów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²