Osiedle Olimpijczyk

Osiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle OlimpijczykOsiedle Olimpijczyk
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022 roku
Cena
od 6 250 za m²
Liczba Mieszkań
166
Powierzchnia
39 - 86 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Wszystkie nasze inwestycje tworzone są z pasją, zaangażowaniem oraz fachowym i sumiennym podejściem. Dzięki temu powstawać mogą nowe, ciekawe przestrzenie, które gwarantują przyszłym użytkownikom pełnię komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa. Tworzymy w oparciu o najnowsze trendy ze świata budownictwa i architektury, dzięki czemu projektowane przez nas obiekty to gwarancja najwyższej jakości w połączeniu z nowoczesnością. Dbamy o naszych Klientów, dlatego oferujemy im inwestycje spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Inwestycja Osiedle Olimpijczyk oferuje nowe mieszkania w Łodzi. Ta ciekawa i nowoczesna inwestycja mieszkaniowa składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Każdy z nich posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną.

JEDYNA TAKA INWESTYCJA W ŁODZI

Łódzka inwestycja mieszkaniowa spełnia najwyższe standardy, ponieważ stworzono ją przy użyciu najwyższej klasy materiałów wykończeniowych oraz nowoczesnych rozwiązań — zarówno funkcjonalnych, jak i konstrukcyjnych. Elewacje budynków są w jasnych, stonowanych odcieniach, a wysokiej jakości materiały sprawiają, że obiekty będą cieszyć się świeżością i blaskiem na długie lata.

Osiedle Olimpijczyk powstało dzięki niezwykłej inspiracji, którą był Janusz Kusociński. Sylwetka tego wybitnego polskiego sportowca i lekkoatlety natchnęła projektantów do stworzenia jedynej w swoim rodzaju inwestycji. Pasja do biegania zaprowadziła sportowca nie jeden raz na podium, dlatego twórcy projektu pragnęli, aby był on bezpiecznym azylem dla osób pragnących poznawać świat oraz prowadzić życie pełne sukcesów — zarówno tych niewielkich, jak i dużych.

Projekt to nie tylko nietuzinkowe obiekty, ale również nowoczesne zagospodarowanie terenu, które gwarantuje przyszłym użytkownikom spokój, wygodę oraz komfort. Zielone przestrzenie wokół budynków wsparte małą architekturą w postaci ławek czy placu zabaw dla najmłodszych to idealne miejsce na wypoczynek i rekreację. Projektanci dołożyli również wszelkich starań, aby osiedle Olimpijczyk powstało w oparciu o charakter istniejącej już tkanki miejskiej Łodzi.

WYGODA, KOMFORT I NAJWYŻSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Inwestycja oferuje przyszłym mieszkańcom aż 166 nowych lokali. Wszystkie mieszkania zaprojektowane zostały w wysoce ergonomiczny oraz przyjazny użytkownikom sposób. Dostępne są dwu-, trzy- oraz czteropokojowe lokale o powierzchniach od 39 do 86 m2. Dzięki tak szerokiej ofercie każda zainteresowana inwestycją osoba będzie w stanie znaleźć dla siebie coś odpowiedniego — zarówno singiel jak i rodzina z kilkorgiem dzieci. Wszystkie pomieszczenia posiadają komfortową wysokość 260 cm oraz wyposażone są w loggie, balkony lub ogródki. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do miejsc postojowych — zarówno naziemnych jak i podziemnych — oraz komórek lokatorskich.

Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość wyboru pakietu oferującego wykończenie pod klucz, a także profesjonalne doradztwo kredytowe i wszelką niezbędną pomoc.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, przy ul. Kusocińskiego 115 i 117 w dzielnicy Polesie. Zaledwie 4,6 km dzieli Osiedle Olimpijczyk od ścisłego centrum Łodzi. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych, co jest dodatkową zaletą projektu. Dzielnica Polesie jest świetnie skomunikowana zarówno z centrum, jak i z pozostałymi częściami miasta. W pobliżu Osiedla Olimpijczyk znajduje się zajezdnia autobusowa, a także stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której można dojechać do wszystkich większych miast w Polsce. Najbliższy punkt komunikacyjny znajduje się w odległości zaledwie 60 metrów od inwestycji.

Dzielnica Polesie zlokalizowana jest w zachodniej części Łodzi. Aż do roku 1945 tereny Polesia były bardzo słabo zurbanizowane w porównaniu do pozostałych części miasta. W latach 30. XX wieku wybudowano tutaj osiedle mieszkaniowego im. Montwiłła — Mireckiego, a w latach 70. powstało ogromne osiedle bloków z wielkiej płyty.

W okolicy inwestycji Osiedle Olimpijczyk znajduje się wiele punktów handlowo — usługowych. Polesie to zbiorowisko największych łódzkich sklepów i hipermarketów, które umożliwiają mieszkańcom bezproblemowe korzystanie z wszystkich niezbędnych usług. Na terenie dzielnicy znajduje się także Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, a także drugi co do wielkości last miejski — Lubinek, który rośnie obok osiedla mieszkaniowego o tej samej nazwie. Osiedle Olimpijczyk to świetny wybór na nowe lokum dla rodzin z dziećmi.

Polesie to także obszar słynący z rozległych terenów zielonych, nazywanych kompleksem leśno-rekreacyjnym na Zdrowiu. Na powierzchni jednego z największych i najstarszych łódzkich parków w latach 30. XX wieku urządzono ogród zoologiczny, a także tereny sportowe. W późniejszym czasie część obszaru przeznaczony na piękny Ogród Botaniczny. Na Zdrowiu znaleźć można również kąpielisko, ogród dendrologiczny, a także rezerwat przyrody. Polesie to istna gratka dla fanów natury oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²