Pleszew – Centrum

Pleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – CentrumPleszew – Centrum
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
48
Powierzchnia
40.18 - 91.89 m²
Liczba pokoi
2 - 5
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Pleszew – Centrum to osiedle zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb Mieszkańca wymagającego. Ceniącego sobie komfort i wygodę, a także kameralność. Szukającego kompromisu pomiędzy domem a mieszkaniem. Dla którego liczy się solidność i jakość wykonania. Chcącego spędzać czas wolny w sąsiedzkiej atmosferze, lub po prostu relaksować się w przydomowym ogródku.

Całość inwestycji Pleszew – Centrum składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których rozmieszczono 48 mieszkań. Każdy z nich posiada dwie kondygnacje naziemne wraz z parterem, a przed budynkami znajdują się wygodne miejsca parkingowe. Inwestycja odznacza się szerokim zakresem dostępnych metraży – od 40 do 92 m2. Niska zabudowa osiedla podkreśla prestiż realizowanej inwestycji, której nowoczesna, a zarazem ponadczasowa architektura doskonale wpisuje się w otaczający ją krajobraz.

Estetyczną, jasną elewację budynków, przeplatają detale architektoniczne w kolorach szarości i brązu oraz duże okna, dzięki którym wnętrza są dobrze nasłonecznione przez cały dzień, co znacząco przekłada się na komfort mieszkania. Bryłę budynku idealnie domyka skośny dach w odcieniu ciemnej szarości. Fasada podobnie jak wnętrza, została wykonana na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, co jest widoczne już od pierwszego wkroczenia na teren osiedla. Same mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o zapewnienie wygody życia. Przejawia się to przemyślanym układem pomieszczeń, a zastosowanie wspomnianych wyżej dużych okien sprawia, że wszystkie pomieszczenia w mieszkaniach są przez cały dzień odpowiednio nasłonecznione, a uzyskane w ten sposób jasne pomieszczenia, stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu w pełni dostosujesz je do swoich potrzeb.

Istnieje również możliwość wprowadzenia zmian w rozmieszczeniu pomieszczeń. Żadna ze ścian wewnętrznych, nie jest ścianą nośną budynku, dlatego jeśli pozwoli na to dany etap realizacji inwestycji, można je dowolnie przestawiać w ramach mieszkania. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych, wpływa to niższy koszt eksploatacyjny budynków. Ponadto, dzięki solidnej konstrukcji, mieszkańcy mogą cieszyć się kameralnością, nie słysząc zza ściany sąsiada. Pomiędzy poszczególnymi mieszkaniami zastosowano podwójne mury. Mieszkania posiadają wygodne, funkcjonalne łazienki, duże salony z aneksem kuchennym, a także słoneczne ogródki i tarasy.

Realizatorem inwestycji jest firma Invest Complex. Deweloper, którego oferta cieszy się szerokim uznaniem ze względu na korzystny stosunek ceny za metr kwadratowy do jakości wykonania mieszkania. Prace nad realizacją inwestycji, rozpoczęto w II kwartale 2018, a zakończono w II kwartale 2019. Aktualnie w sprzedaży dostępne są:

 

  • 4 mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 40 do 48 m2 w cenie od 189 000 zł
  • 4 mieszkania trzypokojowe o powierzchni 62 m2 w cenie od 235 000 zł
  • 9 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 71 do 76 m2 w cenie od 265 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w Pleszewie, przy ulicy Armii Poznań. Miejscowość ta oddalona jest o 18 km od Jarocina. Dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze drogowej, do Jarocina dojedziemy samochodem w około 30 minut. Pleszew to niespełna 20-tysięczne miasto położone w Województwie wielkopolskim. Kameralny klimat, malownicze tereny otaczające miejscowość, bliskie położenie względem dużych miast oraz dobrze rozwinięte zaplecze oświatowe i handlowo-usługowe sprawiają, że nowe mieszkania w Pleszewie cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem.

To wymarzona okolica dla rodzin z dziećmi – młode sąsiedztwo, brak problemów ze znalezieniem miejsca w szkole podstawowej czy przedszkolu (najbliższe oddalone jest zaledwie o 320 m od Inwestycji Pleszew – Centrum), a także zadbane boiska i place zabaw, to kilka czynników przemawiających za tym, że tak chętnie wybierają to miasteczko jako miejsce zamieszkania. Po większe zakupy najlepiej wybrać się do Kalisza, Jarocina lub Ostrowa Wielkopolskiego, jednak również i w Pleszewie znajdziemy centrum i dwie galerie handlowe, a także liczne dyskonty i sklepiki osiedlowe.

Pleszew jest także coraz chętniej odwiedzany przez turystów. Nie jest może głównym celem każdej podróży, ale jego strategiczne położenie względem dużych wielkopolskich miast sprawia, że turyści często zatrzymują się tutaj celem zwiedzenia zabytków. W samym centrum miasta znajdziemy rynek, który otaczają zabytkowe kamieniczki. Znajdujący się nieopodal Ratusz, został wpisany na listę zabytków dzięki swojej unikalnej architekturze. Jednym z chętnie odwiedzanych miejsc jest również Muzeum Piekarstwa. Muzeum to zostało założone przez rodzinę Vogtów – znanych piekarzy i cukierników.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²