Invest Complex

Aktualne inwestycje dewelopera Invest Complex - 2 obiekty

Os. Zielony Zakątek Dominowo – etap 2

Os. Zielony Zakątek Dominowo – etap 2

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Sopot
Pleszew – Centrum

Pleszew – Centrum

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Dominowo

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Invest Complex

  Invest Complex – deweloper z pasją realizujący kolejne projekty mieszkaniowe. Firma w swoim bogatym portfolio posiada nieruchomości, które wielokrotnie zostały docenione za swoja nietuzinkową architekturę, a także doskonałą jakość wykonania. Wszystkie oferowane przez Invest Complex inwestycje mieszkaniowe, są efektem pracy doświadczonych architektów, renomowanych producentów oraz solidnych wykonawców – zobacz jak wiele oferuje wiodący deweloper w Swarzędzu.

  Firma przyciąga kolejnych inwestorów niezwykle atrakcyjnymi obiektami mieszkalnymi – za jakość ich wykonania, odpowiada ogromne doświadczenie tego dewelopera, który w branży budowlanej i deweloperskiej, obecny jest od prawie trzech dekad. Dobre, a przede wszystkim jasne i czytelne warunki w umowie, atrakcyjne lokalizacje wybierane pod budowę kolejnych inwestycji oraz pewne zaplecze finansowe zapewniające ciągłość działania temu prężnie rozwijającemu się deweloperowi, to kilka głównych czynników, dla których jest on tak chętnie wybierany przez Klientów.

  Oferowane przez Invest Complex inwestycje budowlane, wiążą się z niskim ryzykiem utraty środków, ich zabezpieczeniem jest stabilne zaplecze finansowe tego wielkopolskiego dewelopera. Nie bez znaczenia jest tutaj również ogromne doświadczenie osób, tworzących główny trzon firmy – wszystkie inwestycje z oferty Invest Complex, to dobrze przemyślane projektu budowlane – poparte badaniami i głęboką analizą. Warto również wspomnieć o wysokiej kulturze Obsługi Klienta – każdy Kontrahent przeprowadzany jest krok po kroku przez cały proces realizacji jego marzenia o własnym mieszkaniu – w kwestii wszelkich niezbędnych formalności otrzymuje pełne wsparcie merytoryczne, a cała niezbędna biurokracja związana z zakupem nieruchomości, ograniczona jest do minimum.

  Deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jakie wątpliwości mają osoby chcące kupić mieszkanie na rynku pierwotnym – ”Czy prace budowlane zostaną terminowo zakończone?” ”Czy jakość wykonania mieszkania będzie spełniała moje oczekiwania?” – to jedne z najczęstszych rozterek, z jakimi borykają się przyszli właściciele mieszkań. Zarówno na pierwsze, jak i drugie pytanie, w wypadku dewelopera Invest Complex brzmi ”zdecydowanie tak!” – prace budowlane zawsze kończone są w określonym w umowie terminie, deweloper dobrze wie, jak ważne jest terminowe wydanie kluczy do mieszkania, aby Klient mógł rozpocząć prace wykończeniowe.

  Za wzorową jakość wykonania oferowanych obiektów, odpowiada wysoce wykwalifikowana kadra pracowników budowlanych, z którymi deweloper współpracuje od lat i wspólnie z którymi, zdołał już wypracować szereg innowacyjnych rozwiązań budowlanych, które znacząco wpływają na jakość mieszkania. Każda realizacja, wykonana jest z dbałością o najdrobniejszy detal i przy wykorzystaniu jakościowych produktów budowlanych. Należy również wspomnieć o lokalizacji – niezależnie od danego projektu, jeśli firmuje go marka Invest Complex, to inwestycja będzie znajdowała się w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie terenów zielonych, a także niezbędnej infrastruktury.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  512277358
  Adres:
  Os. E. Raczyńskiego 1/4
  Strona www:
  http://www.invest-complex.com/