Polanki Aqua

Polanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki AquaPolanki Aqua
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
437
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Nowy obiekt powstający w Kołobrzegu to nowoczesna inwestycja, która powstaje nad samym brzegiem morza. Dzięki niezwykłej lokalizacji i doskonałemu wykonaniu mieszkań Polanki Aqua to propozycja wyróżniająca się nie tylko w regionie, ale również w całym kraju. Podejście do indywidualnych potrzeb klientów i wyczucie trendów na rynku deweloperskim pozwoliło deweloperowi ABADES Strojny Sp. J.stworzyć doskonały nowy obiekt w Kołobrzegu.

Całość inwestycji składa się z 437 lokali mieszkalnych rozlokowanych w 6 nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Mieszkania powstające w inwestycji są dostępne w różnych układach i posiadają odmienne metraże, dzięki czemu oferta mieszkaniowa jest bogata i zapewnia szeroki wybór różnych lokali. Apartamenty posiadają balkony lub tarasy, dzięki którym mieszkańcy mogą podziwiać nadmorskie widoki oraz zyskują dodatkową przestrzeń do rekreacji.

Kompleks Polanki Aqua to inwestycja, w pełni przygotowana do zapewnienia idealnego wypoczynku przyszłym lokatorom obiektu. Znajdują się tu basen, kluby fitness czy sauna, ale również różnego rodzaju usługi zapewniające wygodny i luksusowy pobyt w inwestycji. Teren obiektu jest ogrodzony i zaadaptowany do rekreacji i odpoczynku. Najmłodsi mogą bawić się na placu zabaw, a nad ich bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona oraz monitoring.

W aktualnej ofercie dewelopera ABADES Strojny Sp. J. znajduje się 31 apartamentów w metrażu do 81 m2. Prace budowlane zostaną zakończone w 4 kwartale 2023 roku i wtedy obiekt zostanie przekazany do użytkowania. Osoby zainteresowane zakupem, mogą uzyskać szczegółowe informacje, kontaktując się z biurem deweloperskim.

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg to znana nadmorska miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim. Osoby mieszkające na jej terenie mogą przez cały rok żyć obok morza i korzystać ze wspaniałych widoków, jakie daje możliwość życia obok morskiego żywiołu. Dzięki tej niezwykłej lokalizacji nowa inwestycja dewelopera  ABADES Strojny Sp. J.staje się jeszcze atrakcyjniejszym miejscem.

Miasteczko położone nad samym morzem to przede wszystkim atrakcje nadmorskiego kurortu. Latem jest to centrum turystyczne, które zapewnią wspaniały wypoczynek i różne formy spędzania czasu. Działają tu kawiarnie i restauracje. Okolice plaży pełne są urokliwych lokali, które umilają czas mieszkańcom i turystom. Poza sezonem miejscowość pustoszeje i staje się spokojna i cicha. Nadal można rozkoszować się nadmorskimi spacerami i zmiennością morskich pejzaży. Z tego powodu wiele osób chętnie odwiedza miejscowość również w chłodniejszych porach roku.

Na terenie Kołobrzegu działa sprawna infrastruktura zapewniająca mieszkańcom wygodne życie przez cały rok. Działa tu rozbudowane zaplecze handlowo usługowe. W niedalekiej odległości od inwestycji można szybko zrobić zakupy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy. W mieście znajdują się również punkty medyczne czy apteki. Znajdują się tu również ośrodki administracji publicznej czy instytucje państwowe, dzięki którym mieszkanie w mieście jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

W Kołobrzegu działają również szkoły przedszkola czy żłobki. Dzięki placówkom edukacyjnym dzieci i młodzież mogą kontynuować edukację w pobliżu miejsca zamieszkania, ciesząc się wspaniałym nadmorskim krajobrazem. Za pomocą miejskiej komunikacji oraz sieci dróg dojazd do miejsc oświaty jest wygodny i bezpieczny, na skutek czego przyszli mieszkańcy kołobrzeskiej inwestycji będą mogli łatwiej zorganizować swoje życie rodzinne.

Okolice miasta to wspaniałe tereny słynące z niepowtarzalnych krajobrazów. Morskie nabrzeże jest pełne kameralnych plaż czy lasów, które są idealną przestrzenią na wycieczkę lub rodzinny spacer. Świeże powietrze i kontakt z dziewiczą naturą pozwalają wypocząć i stanowią ucieczkę od betonowych miast. Mieszkańcy okolicy często spędzają tu długie godziny nie tylko na kontemplacji natury, ale również wykorzystując te tereny do aktywności na świeżym powietrze dzięki trasom rowerowym i pieszym szlakom.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²