Pomorska 185

Oferta archiwalna
Pomorska 185Pomorska 185Pomorska 185Pomorska 185
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2023
Liczba Mieszkań
62
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne

Opis inwestycji

Na Łódzkim Śródmieściu wyrasta wyjątkowa inwestycja – Pomorska 185 to nowoczesny budynek mieszkalny położony w sercu miasta leżącego w centralnej Polsce. Starannie zaprojektowany i przemyślany w każdym calu obiekt, dedykowany jest osobom poszukującym cichej odskoczni zlokalizowanej w centrum Łodzi. Kameralna inwestycja otoczona zielenią i zlokalizowana w centrum 700-tysięcznego miasta – czy da się połączyć te dwie cechy projektu w jedną całość? Pomorska 185 udowadnia, że tak! I to właśnie wyjątkowa lokalizacja stanowi o jej wyjątkowości!

Obok tak dobrej lokalizacji należy również wymienić samą jakość wykonania obiektu – czteropiętrowy budynek wybudowano na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych. Fasada oraz bryła obiektu doskonale wpisują się w nowoczesny łódzki krajobraz architektoniczny. Biała elewacja budynku została uzupełniona akcentami w odcieniach brązu, a całość dopełniają zgrabnie wpisane w konstrukcję duże okna i oszklenia balustrad balkonów. Wokół budynku znajdziemy ogródki oraz ogólnodostępny teren zielony obsadzony trawą. Inwestycja jest ogrodzona.

Całość inwestycji składa się z jednego budynku wielorodzinnego, obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. W kondygnacji znajdują się miejsca postojowe – przestronną halę garażową zaprojektowaną z myślą o wygodnym parkowaniu. Możliwość zaparkowania samochodu o każdej porze w centrum Łodzi, jest niewątpliwie wartością dodaną. Obiekt stanowi dobry przykład nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Budynek posiada własne, niezależne ujęcie wody, oraz własną kotłownię. Jest w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz obsługiwany przez cichą i szybką windę już od podziemnej kondygnacji garażowej. Dla mieszkańców przygotowano rowerownię oraz komórki lokatorskie. Inwestycja jest monitorowana.

W budynku znajdziemy 62 nowe lokale mieszkalne. Szeroki wybór dostępnych metraży jest niewątpliwą zaletą inwestycji Pomorska 185 – znajdziemy tutaj zarówno 3 pokojowe, komfortowe mieszkania, jak i idealne pod inwestycję 28-metrowe apartamenty. Układ pomieszczeń został zaprojektowany z uwzględnieniem wygody mieszkania – każde z mieszkań kryje w sobie funkcjonalną, dobrze nasłonecznioną przestrzeń, która każdy z mieszkańców poprzez aranżację dostosuje do własnych preferencji i wymagań. Mieszkania zostały wyposażone w pakiet inteligentnego domu, co pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, kontrolę alarmów czy zamków w drzwiach.

Realizatorem inwestycji jest firma Baltic Estate. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w IV kwartale 2021, a budynek został oddany do użytkowania w II kwartale 2023 roku. Aktualnie w inwestycji Pomorska 185, dostępne w sprzedaży są 62 nowe mieszkania o powierzchni od 28 do 62 metrów kwadratowych, w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

  • 27 mieszkań jednopokojowych o powierzchni od 28 do 33 m2
  • 21 mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 35 do 46 m2
  • 14 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 52 do 62 m2

Dla przyszłych mieszkańców Baltic Estate przewidział 44 miejsca postojowe podziemne oraz 6 komórek lokatorskich – zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Pomorska 185 znajduje się w Łodzi, na dzielnicy Śródmieście-Wschód, przy ulicy Pomorskiej 185. Choć lokalizacja inwestycji oddalona jest po 3.5 km od ścisłego centrum Łodzi, to można ja jednak uznać za centralną – Łódzkie Śródmieście to rozległa, tętniąca życiem część miasta a wszystkie atrakcje pozostają w zasięgu kilku minut jazdy samochodem lub przyjemnego spaceru, przez malowniczą część tego pięknego miasta. Tak więc osoby kochające wielkomiejskie życie i rozważające zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi, powinny zastanowić się nad jego nabyciem właśnie na łódzkim Śródmieściu. Centralna lokalizacja niesie za sobą wiele zalet – pełną dostępność usług i infrastruktury handlowej, dostępność oferty kulturalnej i gastronomicznej, czy możliwość stałego bycia w centrum miejskich wydarzeń. Warto również wspomnieć o dobrze rozwiniętej sieci połączeń transportu miejskiego. Przez Łódź kursują liczne autobusy i tramwaje, a najbliższy punkt komunikacyjny oddalony jest o zaledwie 30 metrów od inwestycji.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²