R69

R69R69R69R69R69R69R69R69R69
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
97
Powierzchnia
26 - 89 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Detale – to one odpowiadają za standard danego projektu. Poznaj nową jakość budownictwa mieszkalnego. Osiedle, zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Wygodne balkony, na których wypoczniesz w kameralnych warunkach, cichobieżne windy, którymi dojedziesz z poziomu garażu na swoje piętro, perfekcyjna lokalizacja w sercu dużego polskiego miasta, przy jednoczesnym układzie osiedla gwarantującym kameralność… R69 to inwestycja przełomowa, która na stałe wpisze się w łódzki krajobraz architektoniczny, swoją przemyślaną, elegancką bryłą. Kryje się w niej 97 wyjątkowych mieszkań, zaprojektowanych z myślą o wypełnieniu Twoich potrzeb. To funkcjonalna przestrzeń życiowa, w której poczujesz się dobrze.

Całość inwestycji R69 składa się z jednego, nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. W jego wnętrzu znajdziemy 97 lokali mieszkalnych, o różnorodnym metrażu. Dla mieszkańców przygotowano komórki lokatorskie oraz rowerownię. Na kondygnacjach 0 oraz -1 znajdują się miejsca postojowe. W budynku znajduje się część usługowa. Obiekt jest klimatyzowany i obsługiwany przez ciche, szybkobieżne windy. Jest to inwestycja o wysokim standardzie, co przejawia się między innymi estetyką wykończenia elewacji zewnętrznej, części wspólnych oraz klatek schodowych. Wśród materiałów wykończeniowych znajdziemy między innymi granit, beton architektoniczny, a także płyty z wysokiej klasy materiałów imitujących drewno.

Budynek o eleganckiej, klasycznej, a zarazem funkcjonalnej architekturze kryje w sobie przemyślane rozwiązania, mające znaczący wpływ na wygodę mieszkania. Balkony poszczególnych mieszkań, zostały wpisane w bryłę budynku w taki sposób, aby zapewniały kameralny wypoczynek każdemu z Mieszkańców. Jasne i przestronne wnętrza mieszkań, otwierają przed Mieszkańcem możliwość stworzenia w nich unikalnej przestrzeni – luksusowego apartamentu o powierzchni nawet do 150 m². Większość mieszkań posiada obszerne tarasy do 30 m². Na ostatnim piętrze znajdziemy apartamenty z wyjątkowymi oknami – przesuwnymi, oprawionymi w stolarce aluminiowej i posiadającymi jedną taflę szyby – co w połączeniu z wysokim, trzymetrowym sufitem, daje poczucie ogromnej przestrzeni. Okna mieszkań, znajdujących się od strony ulicy Rewolucji, zostały wyposażone w akustyczne nawiewniki, dzięki czemu wyeliminowano hałas miasta.

Realizatorem inwestycji jest firma Hammermed Nieruchomości. Firma, której oferta została wielokrotnie wyróżniona, ze względu na jakość wykonania oferowanych inwestycji. Prace nad realizacją inwestycji R69, zostały rozpoczęte w I kwartale 2020 roku, a termin ich realizacji wraz z oddaniem budynku do użytkowania, określono na I kwartał 2022. Aktualnie w inwestycji R69 dostępnych w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 52 do 90 metrów kwadratowych. Jest to:

  • 1 mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52 m2
  • 9 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 63 do 75 m2
  • 1 mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 90 m2

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja R69 znajduje się w Śródmieściu-Wschód, przy ulicy Rewolucji 1905 r. 69. Pomimo tego, że adres ten oddalony jest o 2.3 km od ścisłego centrum Łodzi, to lokalizację inwestycji można śmiało określić, jako centralną. Śródmieście-Wschód to jedna z najnowocześniejszych, najprężniej rozwijających się dzielnic Łodzi. Jej krajobraz urbanistyczny stanowi kontrast pięknie odnowionych łódzkich kamienic, nowoczesnych budynków biurowych i parków, których nie brakuje w tym malowniczym mieście.

Dzielnica jest doskonale skomunikowana, do największych atrakcji miasta, takich jak słynna ulica Piotrkowska, dojdziemy spacerem w kilkanaście minut. Do innych dzielnic dostaniemy się samochodem, co przy dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej tego miasta, nie stanowi żadnego problemu. Przez dzielnicę kursują autobusy i tramwaje – najbliższy punkt komunikacyjny nazywa się „Rewolucji 1905r. – Kamińskiego”.

Łódź jest ważnym ośrodkiem oświatowym – znajdują się tu siedziby wielu uczelni wyższych, a miasto co roku odwiedzane jest przez tysiące studentów, poszukujących mieszkania na wynajem na okres roku akademickiego. Druga grupą chętnie odwiedzająca miasto są turyści – który rok, rocznie coraz liczniej odwiedzają, to malownicze miasto korzystając z jego atrakcji. Łódź jest wreszcie również ważnym ośrodkiem biznesowym, dobrze rozwijają się tutaj przyszłościowe branże takie jak IT czy logistyczna. Powyższe czynniki sprawiają, że apartamenty inwestycyjne w Łodzi, cieszą się ogromną popularnością. Zakup apartamentów, szczególnie w dobrze skomunikowanych, centralnych częściach miasta, jest powszechnie uznawany za bezpieczną i pewną lokatę środków finansowych.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²