Przylesie Marcelin IV

Przylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IVPrzylesie Marcelin IV
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
170
Powierzchnia
27 - 102 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnację podziemną
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Przylesie Marcelin IV zaprojektował w całości deweloper art.Locum S.A. To osiedle o nowoczesnym obliczu, które posiada wszystkie cechy idealnej przestrzeni do życia dla rodzin, singli, par czy też osób nieco starszych. Nie tylko generuje ono mnóstwo rozrywek typowo wielkomiejskich, ale także gwarantuje dopływ świeżego powietrza, możliwość funkcjonowania w harmonii z naturą. Wystarczy tylko bliżej przyjrzeć się wskazanej ofercie, a następnie sięgnąć po jeden ze 170 lokali mieszkalnych. 2 budynki o charakterze wielorodzinnym mieszczą w swoich podwojach 5 kondygnacji naziemnych, uwzględniając również parter, oraz 1 kondygnację schowaną w podziemiu. Nowe inwestycje w Poznaniu coraz częściej zaskakują nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ta dodatkowo niesie ze sobą szereg ułatwiających codzienność propozycji. Patrząc na wysokość poszczególnych pięter, można z łatwością uświadomić sobie, jak wiele niespodzianek kryje ów projekt – to od 260 do 421 centymetrów. W IV kwartale 2017 roku budowa z wielkim rozmachem się rozpoczęła, a inwestycja funkcjonuje na rynku nieruchomości jako ukończona od IV kwartału 2019 roku. Warto śledzić dokładnie aktualną dostępność mieszkań, ponieważ rozchodzą się one stosunkowo szybko.

Budynki zostały utrzymane w zadziwiająco estetycznej konwencji. Oto więc foremne prostokąty wychodzą naprzeciwko potrzebom mieszkańców lubujących się w ładzie oraz porządku. Przeważa dosyć mocno biały kolor, ale nie brakuje także szarych akcentów, które tylko wzmagają poczucie elegancji. Na pierwszy plan mocno wybijają się poukładane struktury ścian. Kameralność projektu to coś, co na pewno docenią ludzie poszukujący odrobiny spokoju i zaciszności.

Przestronność lokali sprawia, że w tych wnętrzach można poczuć się naprawdę swobodnie. Nic nie będzie tutaj krępowało ruchów lokatorów. Mogą oni swobodnie oddawać się ćwiczeniom fizycznym, tańczyć, urządzać spotkania towarzyskie. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście również wybitnie dobre nasłonecznienie oferowanych lokali. Właściwe wyeksponowanie ich na rozświetloną stronę świata dopuszcza do pokojów tony kojącej jasności. Rozmaite aranżacje są w pełni dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania. Wnętrza charakteryzują się dużą funkcjonalnością, stąd możliwe jest eksperymentowanie na tym polu. Duże otwory okienne pomagają przyrodzie wejść do środka. W zależności od konkretnej kondygnacji, na jakiej znajdują się mieszkania, można spodziewać się tarasu bądź też balkonu. Odprężenie na ogromną skalę czeka w tych progach na chętnych. Błyskawiczny Internet oraz dostępność telewizji kablowej sprawią, że nikt nie będzie się nudził, nawet w deszczową pogodę, gdy wydaje się, że brakuje zajęć. W podstawę obiektów wbudowano lokal usługowy, który dobrze posłuży mieszkańcom.

Zadbano o to, ażeby owo osiedle było przyjazne dzieciom. To właśnie dlatego stworzono charakteryzujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa place zabaw wyposażone w miękką nawierzchnię i urządzenia proste w obsłudze. Prezentowane w ramach tej oferty budynki są dobrze skomunikowane dzięki sześciu cichobieżnym windom. W podziemnej hali garażowej ulokowano przestronne miejsca parkingowe, boksy, jak również komórki lokatorskie oraz rowerownie. Tam właśnie lokatorzy schowają swoje jednoślady, pozostawią auta na noc czy dzień na monitorowanej przestrzeni. Zachowano tutaj najwyższe standardy. Wytrzymałe ogrodzenie zapewni mieszkańcom spokój ducha. Kolejnym wartym odnotowania elementem inwestycji pozostaje sala fitness. Nabywcy lokali zaznają tutaj relaksu, a zarazem wyrzeźbią swoje ciała. Dbanie o kondycję jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Osoby jeżdżące na wózkach inwalidzkich mogą liczyć na szereg udogodnień.

Lokalizacja inwestycji

POZNAŃSKI PROJEKT MIESZKANIOWY O NOWOCZESNYM CHARAKTERZE – KOMFORTOWE LOKALE MIESZKALNE NA GRUNWALDZIE

Przylesie Marcelin IV znajduje się na Grunwaldzie, przy ulicy Jeleniogórskiej. Tylko 5.6 kilometrów dzieli tę inwestycję od wiecznie żywego centrum Poznania.

Grunwald położono na zachodzie miasta. Mieszka tutaj 125 tysięcy osób. Dzielnica kończy się u zbiegu ulic: Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej oraz Leszczyńskiej. Przebiega tędy droga krajowa E261. Dzielnica sąsiaduje z Portem Lotniczym Poznań-Ławica. Znajduje się on za jej północną granicą. Mieści się tutaj Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Osoby kochające sport i wszelakie formy rekreacji docenią Arenę Poznań, stadion INEA, jak również Lasek Marceliński. To ostatnie miejsce to naturalna przestrzeń często wybierana przez całe rodziny na piesze wędrówki, przejażdżki rowerowe, uprawianie joggingu, a nawet jazdę konną. Można tutaj zauważyć wiele osób oddających się nordic walkingowi. 230 metrów od osiedla, które jest przedmiotem oferty, usytuowano najbliższy przystanek, czyli punkt Budziszyńska. Droga europejska E30 umożliwia szybkie i bezproblemowe poruszanie się samochodem.

W pobliżu omawianej inwestycji ulokowano placówkę oświatową: Niepubliczne Przedszkole „Wszystkie Skarby Mamy” –  w odległości 160 metrów.

340 metrów dalej mieści się sklep ABC, a 370 metrów stamtąd – Żabka. Duży dyskont Biedronka ulokowano 430 metrów od osiedla.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²