Ziębicka 14

Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14Ziębicka 14
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022 roku
Liczba Mieszkań
68
Powierzchnia
51 - 72 m²
Liczba pokoi
2 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Ziębicka 14 to inwestycja, na którą nie sposób nie zwrócić uwagi. Ten interesujący projekt oferuje nowe mieszkania w Poznaniu, a dokładniej na pograniczu Grunwaldu oraz Junikowa. Całość inwestycji składa się ze 134 lokali mieszkalnych, które znajdują się w 7 budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną.

CO WYRÓŻNIA INWESTYCJĘ SPOŚRÓD INNYCH?

Na uwagę zasługuje z pewnością interesująca lokalizacja, która umiejscowiona jest wzdłuż rekreacyjnych terenów Strumyka Junikowskiego. Z tego względu to idealny wybór dla osób kochających kontakt z naturą oraz malownicze tereny.

Inwestycja oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie użytkowym oraz 300 mkw powierzchni usługowej dla przedsiębiorców. W pobliżu Ziębickiej 14 znajduje się wiele terenów rekreacyjno — wypoczynkowych, takich jak zespół stawów, Lasek Marceliński czy Staw Baczkowski.

Nie tylko atrakcyjna, zielona lokalizacja jest atutem, ale także świetne połączenia komunikacyjne umożliwiające podróże po terenie całego miasta. Mieszkając na Ziębickiej 14 łatwo jest dotrzeć do centrum Poznania oddalonego o kilka kilometrów od Junikowa. Z tego względu inwestycja świetnie sprawdzi się w przypadku osób pracujących w Poznaniu, ale pragnących mieszkać w cichym i spokojnym miejscu gwarantującym komfort i intymność.

TO NIE WSZYSTKO, CO OFERUJE ZIĘBICKA 14

Czym jeszcze zachwyca inwestycja? Na uwagę zasługuje także świetne zagospodarowanie terenu, w skład którego wchodzi m.in. plac zabaw dla najmłodszych wzbogacony o elementy małej architektury, a także przydomowe ogródki gwarantujące chwile relaksu po ciężkim dniu pracy. Płaskie stropodachy odwrócone w formie częściowo zielonego dachu są dodatkowym plusem, ponieważ nie tylko pozytywnie wpływają na wygląd inwestycji, ale również na jej funkcjonalność.

MIESZKANIA O NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

W inwestycji dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach funkcjonalnych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. W ofercie znajdują się lokale dwupokojowe o powierzchni od 49 do 54 mkw oraz trzypokojowe o powierzchni od 52 do 72 mkw. Każdy Klient będzie mieć możliwość aranżacji przestrzeni zgodnie ze swoimi preferencjami. Istnieje również opcja wykończenia mieszkań pod klucz.

Projektanci przewidzieli również szereg innych rozwiązań pozytywnie wpływających na jakość zaprojektowanej przestrzeni i obiektów. W celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców teren został ogrodzony oraz zainstalowano domofony. Mieszkańcy będą mieli również możliwość skorzystania z telewizji kablowej, usług w budynku, a także atrakcyjnego patio. Ziębicka 14 przewiduje również komórki lokatorskie oraz podziemne i naziemne miejsca postojowe.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Ziębicka 14 znajduje się na Junikowie, przy ul. Ziębickiej 14, 16, około 6 kilometrów od centrum Poznania, a realizowana jest przez FB Antczak. Junikowo oraz Grunwald to świetne dzielnice oferujące przyszłym mieszkańcom szerokie możliwości.

Na ich terenie funkcjonuje bardzo dobra sieć linii tramwajowych i autobusowych, które umożliwiają bezpieczne podróżowanie po całym mieście. Na uwagę zasługuje bardzo dobra infrastruktura drogowa, która połączona jest bezpośrednio z autostradą A2 oraz Portem Lotniczym Poznań — Ławica.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, KTÓRĄ POKOCHASZ

Poznań od dziesięciu lat składa się z 42 jednostek pomocniczych, które nazywane są osiedlami. We wcześniejszych latach miasto podzielone było na 5 dzielnic administracyjnych, takich jak Jeżyce, Nowe Miasto, Stare Miasto, Wilda oraz wcześniej wspomniany Grunwald. Podział ten do dzisiaj funkcjonuje w statystykach wielu urzędów, a także sami mieszkańcy wciąż używają tego podziału.

Grunwald to dawna dzielnica Poznania, która charakteryzuje się dynamicznym rozwojem. Nieustannie powstaje tam wiele nieruchomości, zarówno w zakresie branży mieszkaniowej, jak i usługowej. Wśród najpopularniejszych rodzajów inwestycji wyróżnić można z pewnością luksusowe apartamentowce, osiedla bloków o niskiej zabudowie czy też osiedla domów jednorodzinnych.

Dzielnica jest jedną z najpopularniejszych poznańskich dzielnic, która zlokalizowana jest w południowo — zachodniej części miasta. Według danych statystycznych, co piąty mieszkaniec Poznania mieszka właśnie na Grunwaldzie. Dzielnicę podzielono na części, w których skład wchodzi Łazarz, Junikowo, Górczyn, Kotowo, Kopanina, Raszyn, Fabianowo, Osiedle Kopernika, Osiedle Kwiatowe, Marcelin, Ławica i Rudnicze.

ATRAKCJE GRUNWALDU

Grunwald to okolica bogata w wiele atrakcyjnych terenów zielonych, i nie tylko. Na uwagę zasługuje z pewnością Willa Flora oraz Fort VIII, ale dzielnica może się poszczycić również wieloma parkami oraz ogródkami działkowymi należącymi do mieszkańców. Do innych atrakcji tej części Poznania na pewno należy hala widowiskowo — sportowa Arena, a także Inea Stadion. Grunwald to dzielnica dla osób w różnym wieku ze względu na swój zróżnicowany charakter. Bogactwo ciekawych obszarów pełnych natury, a także świetna infrastruktura społeczna przemawia za tym, aby zamieszkać w tej malowniczej części Poznania.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²