Przystań Letnica – etap II

Oferta archiwalna
Przystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap IIPrzystań Letnica – etap II
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
190
Powierzchnia
41.68 - 92.82 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Na jednej z najatrakcyjniej położonych działek na terenie Gdańska, powstaje wyjątkowe osiedle. Przystań Letnica to kompleks starannie zaprojektowanych budynków – funkcjonalna przestrzeń życiowa stworzona z myślą o Twoim komforcie i wygodzie dnia codziennego. Przystań Letnica to doskonała lokalizacja i wygodny dojazd w każdy zakątek Trójmiasta, to również solidne wykonanie, wygoda mieszkania i bezpieczeństwo – to Twoja przystań w dzisiejszych, zabieganych czasach.

Osiedle Przystań to starannie zaprojektowana, trzyetapowa inwestycja mieszkaniowa. Dzięki zastosowaniu analogicznych oraz spójnych rozwiązań projektowych na każdym etapie realizacji inwestycji, budynki do siebie harmonijnie nawiązują, ich funkcje się uzupełniają, a na terenie osiedla panuje ład przestrzenny. Jednym z głównych założeń projektu było stworzenie w tym miejscu wygodnej przestrzeni życiowej – dostosowanej do współczesnych potrzeb mieszkaniowych, dlatego na terenie osiedla znajdziemy strefy wspólne wraz z placem zabaw, alejkami osiedlowymi oraz terenami zielonymi z licznymi nasadzeniami roślin. Warto również zwrócić uwagę na rozmieszczenie poszczególnych budynków na terenie osiedla – zachowano pomiędzy nimi przestrzeń na tyle dużą, aby każdy z mieszkańców miał poczucie kameralności i swobody we własnym mieszkaniu.

Mocną stroną inwestycji jest szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań – od 41,68 do 92,82 metrów kwadratowych. Wnętrza są dobrze nasłonecznione i zaprojektowane z uwzględnieniem funkcjonalności i komfortu mieszkania. Przemyślany układ stwarza szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy z mieszkańców dopasuje wnętrza do własnych preferencji i wymagań. W budynkach znajdziemy łącznie 190 lokali mieszkalnych.

Całość inwestycji Przystań Letnica – etap II składa się z czterech budynków wielorodzinnych. Każdy z nich posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz po jednej kondygnacji podziemnej. Osiedle jest dobrym przykładem nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego – budynki są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W części podziemnej znajdują się miejsca postojowe – przestronna hala garażowa. Miejsca postojowe znajdziemy również na zewnątrz budynku. Z poziomu podziemnego na piętro naszego mieszkania, dojedziemy cicha i szybką windą. Dodatkowy wpływ na wygodę mieszkania ma część usługowa znajdująca się na terenie osiedla – w ramach pierwszego etapu składała się ona z 7 lokali handlowo-usługowych, dalszy proces rozwoju projektu zakłada powstanie kolejnych 12, usytuowanych na parterach budynków położonych wzdłuż ulicy Starowiejskiej. Teren inwestycji jest monitorowany.

Realizatorem inwestycji Osiedle Letnica – etap II, jest ATAL S.A. – firma o ugruntowanej pozycji w branży deweloperskiej. Prace nad realizacją inwestycji Osiedle Letnica – etap II zostały rozpoczęte w III kwartale 2020, a planowane oddanie budynku do użytkowania przypada na IV kwartał 2022 roku. Inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku cieszą się stałym zainteresowaniem ze strony inwestorów – mieszkania w tym nadmorskim mieście są chętnie kupowane zarówno przez młodych mieszkańców, jak i przez osoby poszukujące bezpiecznej i pewnej lokaty środków finansowych. O wysokim popycie na gdańskie nieruchomości świadczy aktualny stan sprzedaży mieszkań w inwestycji Osiedle Letnica – etap II, w której aktualnie nie ma już dostępnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Przystań Letnica – etap II znajduje się w Gdańsku, na Letnicy, przy ulicy Letnickiej. Inwestycja oddalona jest o 5.5 km od centrum Gdańska – dotarcie na Śródmieście zajmie nam kilkanaście minut jazdy samochodem. Do naszej dyspozycji pozostają również liczne połączenia komunikacji miejskiej – w Gdańsku kursują tramwaje i autobusy, a najbliższy punkt komunikacyjny oddalony jest o 430 metrów i nazywa się „Zespół Szkół Morskich”. Letnica to spokojna, nadmorska dzielnica Gdańska. Bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Gdańska oraz miastami Trójmiasta, a także realnie stanowiąca kameralną odskocznię od miejskiego hałasu i pędu. Nieopodal znajdziemy plaże w Brzeźnie, z okien części mieszkań rozpościera się widok na Zatokę Gdańską. To również idealna lokalizacja dla osób preferujących aktywny wypoczynek – nie brakuje tutaj terenów idealnych na jogging, a w promieniu 410 metrów od adresu osiedla, znajdziemy aż trzy boiska sportowe.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²