Przystań Letnica – etap III

Oferta archiwalna
Przystań Letnica – etap IIIPrzystań Letnica – etap IIIPrzystań Letnica – etap IIIPrzystań Letnica – etap IIIPrzystań Letnica – etap IIIPrzystań Letnica – etap III
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2023
Liczba Mieszkań
323
Powierzchnia
41.68 - 92.82 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

W nadmorskiej części Gdańska powstaje przystań – wyjątkowe osiedle, którego każdy detal został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie mieszkania. Przystań Letnica to kompleks nowoczesnych budynków mieszkaniowych, doskonale wpisujący się w nowoczesny, gdański krajobraz architektoniczny. Przystań Letnica to jednak coś więcej niż zawarte w tych budynkach tysiące metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej – to przede wszystkim przyjazna przestrzeń życiowa, miejsce, w którym poczujesz się dobrze. Przystań stanowiąca schronienie od miejskiego hałasu i zgiełku.

Inwestycja jest doskonałym przykładem nowoczesnego, zrealizowanego w zgodzie z aktualnie panującymi standardami architektonicznymi, budownictwa mieszkaniowego. Na terenie kompleksu panuje ład przestrzenny – osiedle zaprojektowano jako spójną kompozycję przestrzenną budynków, nawiązujących swoją formą i kolorystyką do architektury modernistycznej. Rozmieszczając na terenie działki obiekty budowane w ramach kolejnych etapów inwestycji, starano się pomiędzy nimi zachować przestrzeń na tyle dużą, aby każdy z mieszkańców mógł poczuć się swobodnie we własnym mieszkaniu. Pomiędzy budynkami zaaranżowano wspólną przestrzeń – z placem zabaw, alejkami osiedlowymi i terenami zielonymi z licznymi nasadzeniami krzewów i traw. Na zewnątrz znajdują się także miejsca postojowe zewnętrzne, a cały teren inwestycji jest monitorowany. W kondygnacjach parterowych części budynków znajdujących się na terenie osiedla znajdziemy lokale handlowo-usługowe.

Całość inwestycji Przystań Letnica – etap III składa się z sześciu budynków wielorodzinnych. Każdy z nich posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz po jednej kondygnacji podziemnej. Obiekty są w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i obsługiwane przez ciche i szybkie windy. W kondygnacjach podziemnych znajdziemy hale garażowe – przestronne i zaprojektowane z myślą o wygodzie parkowania. W hali garażowej przewidziano także 139 pomieszczeń na jednoślady oraz 35 komórek lokatorskich. We wnętrzu budynków realizowanych w ramach III etapu inwestycji, znajdziemy łącznie 323 lokale mieszkalne.

Jednym z atutów inwestycji jest szeroki wybór dostępnych metraży – od 39,09 do 111,82 metrów kwadratowych, tak więc w budynkach znajdziemy zarówno idealne pod inwestycję dwupokojowe mieszkanie, jak i pięciopokojowy apartament zaprojektowany z myślą o potrzebach kilkuosobowej rodziny. Wnętrza są przestronne, dobrze nasłonecznione i zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkania.

Realizatorem inwestycji Osiedle Letnica – etap II, jest ATAL S.A. – oferta tego dewelopera jest powszechnie ceniona ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy oferowanych mieszkań. Prace przy realizacji inwestycji Osiedle Letnica – etap III zostały rozpoczęte w IV kwartale 2020, a planowane oddanie budynku do użytkowania przypada na IV kwartał 2023 roku. Istnieje stały popyt na inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, atrakcyjna, nadmorska lokalizacja, bogata historia oraz ogromne możliwości, jakie otwiera przed mieszkańcami ta metropolia to kilka podstawowych czynników, ze względu na które inwestorzy chętnie lokują swoje środki finansowe w tutejszych nieruchomościach. Trend ten dobrze potwierdza aktualny stan sprzedaży mieszkań w inwestycji Osiedle Letnica – etap III, w której aktualnie nie ma już dostępnych nowych mieszkań w sprzedaży.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Przystań Letnica – etap III znajduje się w Gdańsku – Letnicy, przy ulicy Letnickiej. Inwestycja oddalona jest o 5.5 km od centrum Gdańska – okolica jest dobrze skomunikowana, więc dotarcie na gdańskie Śródmieście zajmie nam kilkanaście minut jazdy samochodem. Gdańsk posiada również dobrze rozbudowaną sieć transportu publicznego, obsługiwaną przez autobusy i tramwaje – najbliższy punkt komunikacyjny oddalony jest o 430 metrów i nazywa się „Zespół Szkół Morskich”. Letnica to spokojna, nadmorska dzielnica Gdańska. W Linii prostej od inwestycji do plaży w Brzeźnie dzieli nas 800 metrów. Zalety tej lokalizacji z pewnością docenią również młodzi rodzice – w przestrzeni miejskiej znajdziemy parki z placami zabaw, a dobrze rozbudowane zaplecze oświatowe dzielnicy sprawia, że znalezienie miejsca dla dziecka w przedszkolu czy żłobku – nie stanowi najmniejszego problemu. Najmniejszego problemu nie stanowi również dokonanie większych, czy mniejszych zakupów – na terenie inwestycji znajdziemy część handlowo-usługową, w okolicy liczne sklepy osiedlowe, a w zasięgu kilku minut jazdy samochodem kilka dużych gdańskich galerii handlowych.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²