Rezydencja Karłowice

Rezydencja KarłowiceRezydencja KarłowiceRezydencja KarłowiceRezydencja KarłowiceRezydencja KarłowiceRezydencja KarłowiceRezydencja KarłowiceRezydencja Karłowice
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2021
Cena
od 9 900 za m²
Liczba Mieszkań
14
Powierzchnia
41 - 112 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Rezydencja Karłowice to mieszkania deweloperskie we Wrocławiu, które powstały z myślą o osobach ceniących sobie funkcjonalność oraz duży komfort lokali. Za wybudowanie nieruchomości odpowiada G7 Invest Spółka z o.o.  – deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku. Kameralny budynek wielorodzinny wyróżnia się spośród istniejącej już infrastruktury oryginalną konstrukcją i elewacją w kolorze bieli, która nadaje całej nieruchomości lekkości i prestiżu. W projekcie nie zabrakło innowacyjnych elementów, takich jak przeszklone tarasy i balkony oraz duże okna, które dopełniają całą wizualizację. W ofercie wykonawców znalazło się 14 ponadczasowych mieszkań o wysokich standardach. Są to lokale stworzona przede wszystkim z myślą o zapewnieniu komfortowych przestrzeni, do których będzie chciało się wracać i rozwijać. Zainteresowani klienci mogą wybierać spośród apartamentów posiadających różne metraże oraz ilości pomieszczeń. Na dwóch piętrach pojawiły się lokale o mniejszych powierzchniach: od 41 metrów kwadratowych. Są to klasyczne kawalerki, które znajdą uznanie wśród par oraz osób rozpoczynających samodzielne mieszkanie. Do wyboru są także większe przestrzenie do nawet 112 metrów kwadratowych. Takie mieszkania polecane są osobom ceniącym sobie luksus, a także rodzinom z dziećmi, które chcą zamieszkać w lokalach dającym im swobodny rozwój i przestrzeń dostosowaną do potrzeb każdego z członków rodziny. Deweloper stworzył mieszkania posiadające do trzech pokoi. Aby zapewnić jeszcze większy komfort mieszkańcom, w nieruchomości pojawiły się udogodnienia mające dodać wartości całej nieruchomości. Lokatorzy będą mogli skorzystać z miejsc postojowych usytuowanych przed budynkiem, a także w atrakcyjnych, nowoczesnych garażach podziemnych. W budynku zainstalowano windę, która pomoże przemieszczać się między kondygnacjami. Dużym atutem inwestycji jest zainstalowanie do pomieszczeń klimatyzacji. Do każdego mieszkania przynależy balkon bądź taras, który gwarantuje prywatność, a dzięki estetycznemu wykończeniu jest designerskim elementem lokalu. W trosce o bezpieczeństwo każdego z najemców teren został ogrodzony, więc lokatorzy mają kontrolę nad tym, kto wchodzi i wychodzi z terenu Rezydencji Karłowice. Deweloper zapewnia o użyciu materiałów najwyższej klasy. Produkty zostały wykorzystane do wybudowania konstrukcji, a także wykończenia każdego z elementów projektu. Na uwagę zasługują również części wspólne, które zapewniają komfort zarówno mieszkańcom, jak i gościom przybywającym do rezydencji. Elementy zwracające uwagę i zachęcają do jak najczęstszych odwiedzin zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z trendami dominującymi na rynku deweloperskim. Dzięki innowacjom  wprowadzonym do projektu oraz użyciu najnowocześniejszych technologii nieruchomość wyróżnia się na tle konkurencji i tym samym zachęca potencjalnych klientów do zakupu mieszkań o wysokich standardach.

Lokalizacja inwestycji

Dużym atutem Rezydencja Karłowice jest jej atrakcyjna lokalizacja. Budynek powstał w stolicy Dolnego Śląska — Wrocławiu. Miasto to jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce i z roku na rok przybywa do niego coraz więcej turystów oraz osób gotowych zamieszkać we Wrocławiu. Tereny mają bardzo malownicze widoki i atrakcyjny rynek. Wrocław uchodzi za miasto o bardzo prężnie działających instytucjach kulturalnych i rozrywkowych. Dzięki temu miejsce zyskuje wśród młodych ludzi. Liczne szkoły wyższe, na przykład szkoły teatralne, Politechnika Wrocławska czy Akademia Sztuk Pięknych zachęcają do przyjazdu osób z całego świata. Rezydencja Karłowice została usytuowana na Psim Polu w Karłowicach. Jest to osiedle najbardziej prestiżowe. Przechadzając się uliczkami miejsca, można natknąć się na atrakcyjne, urokliwe wille i nowoczesne apartamentowce. Zgodnie z kulturalnymi cechami miasta, na Psim Polu dominują ulice nazwane na cześć poetów. Dzielnica jest ceniona również za wszechobecną zieleń, która poprawia jakość powietrza i zachęca do jak najczęstszych spacerów na świeżym powietrzu. Karłowice uchodzą za bardzo bezpieczną, spokojną i cichą dzielnicę, dlatego jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Rezydencja Karłowice znajduje się na terenie o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze społecznej oraz drogowej. W niewielkiej odległości od budynku prosperują instytucje oświatowe, takie jak przedszkola i szkoły podstawowe. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty sklepików osiedlowych, a także usytuowanych niedaleko, najpopularniejszych supermarketów. W niewielkiej odległości od Rezydencji znajdują się także apteki oraz centra medyczne. Na chwilę relaksu zapraszają pobliskie kawiarnie oraz restauracje, które oferują dania z całego świata. Teren, na którym została wybudowana inwestycja, jest dedykowany osobom ceniącym sobie aktywność fizyczną. W pobliżu znajdują się atrakcyjne trakty spacerowe, które przystosowane są do spacerów, biegania, a także wycieczek rowerowych. Na najmłodszych domowników czekają bezpieczne place zabaw, a także oferujące atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne instytucje kultury.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²