G7 Invest Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera G7 Invest Sp. z o.o. - 1 obiekt

Rezydencja Karłowice

Rezydencja Karłowice

 • Cena: od 9 900 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2021
 • Miasto: Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera G7 Invest Sp. z o.o.

  G7 Invest Sp. z o.o. – deweloper, który przede wszystkim, realizuje swoje inwestycje w sektorze niskiej zabudowy mieszkaniowej. Firma swoją ofertę kieruje do osób wyczulonych na estetykę architektury i wysoką jakość wykonania – jej projektu budowlane doskonale wpisują się w panoramę mieszkaniową Wrocławia, a jej wciąż rosnące grono zadowolonych Klientów, świadczy o jakości kolejnych realizowanych przez G7 Invest projektów budowlanych.

  Firma stara się realizować swoje inwestycje budowlane na najbardziej atrakcyjnych działkach – oferowane mieszkania są dobrze skomunikowane z ważnymi częściami Wrocławia, oferując jednocześnie kameralną atmosferę i bliskość natury. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, szukających odprężającej przestrzeni po spędzonym w mieście dniu. Firma G7 Invest od wielu lat obecna jest w branży mieszkaniowej oraz deweloperskiej – w tym czasie zdążyła dobrze poznać lokalny rynek mieszkaniowy, co pozwala jej na trafne lokalizowanie kolejnych inwestycji. Przy doborze działki pod kolejne projekty budowlane, deweloper zwraca uwagę nie tylko na dobre skomunikowanie samej działki, ale również o jej otoczenie – dlatego w sąsiedztwie oferowanych mieszkań, znajdziemy infrastrukturę mająca realny wpływ na komfort mieszkania na danym osiedlu oraz tereny zielone i obiekty sportowe.

  Deweloper G7 Invest przede wszystkim stawia na jakość – w kwestii realizacji prac budowlanych nigdy nie pozwala sobie na półśrodki. Firma zatrudnia wysoce wykwalifikowanych pracowników budowlanych, z którymi współpracuje od lat. W mieszkaniach oferowanych przez G7 Invest znajdziemy szereg udogodnień i rozwiązań technologicznych, które znacząco podnoszą rangę oferowanej nieruchomości i przekładają się na komfort mieszkania jej nabywców. W trakcie realizacji prac budowlanych unika się niepotrzebnych przestojów – wszystko po to, aby każdy Klient otrzymał klucze do wymarzonego mieszkania w określonym w umowie terminie. Takie bezkompromisowe podejście, do realizacji kolejnych projektów sprawia, że firma coraz częściej określana jest jako wiodący deweloper we Wrocławiu, w sektorze niskiego budownictwa mieszkaniowego.

  Przy projektowaniu oferowanych obiektów, deweloper współpracuje z uznanymi architektami, dlatego oferowane przez niego obiekty doskonale wpisują się w otaczający je krajobraz. Zarówno świat branżowy, jak i nabywcy mieszkań oferowanych przez G7 Invest, chwalą je za ponadczasowy, estetyczny design.

  Należy również wspomnieć o wysokiej jakości obsługi Klienta – pracownikom biura sprzedaży nie można odmówić wysokich kompetencji do pełnionego zawodu. Są oni dobrze obeznani zarówno z realiami branży deweloperskiej, jak i z zasadami prawa budowlanego i chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem z Klientami. Biurokracja ograniczona jest do minimum – wszystko po to, aby zaoszczędzić cenny czas Klienta.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  717966600
  Adres:
  ul. Gwiaździsta 64/lok.45/3
  Strona www:
  https://rezydencja-karlowice.pl/#deweloper