Winiarska 40

Winiarska 40
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Liczba Mieszkań
49
Powierzchnia
1 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Winiarska 40 to doskonała oferta mieszkaniowa dla wszystkich tych, którzy pragną żyć w samym centrum wydarzeń, w środku dużego ośrodka miejskiego, a jednocześnie delektować się urzekającą zmysły ciszą, znajdować się pośród wszechobecnej zieleni. Prezentowane tutaj mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu zostały utrzymane w najwyższym standardzie, wykończone z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Doświadczony deweloper Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K. przeprowadził ową inwestycję, obserwując wszystkie jej etapy. Zastosowano tutaj szereg innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością ułatwią mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. Przechodząc do sedna – postawiono 1 nowoczesny budynek, który mieści 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 o charakterze podziemnym. 49 lokali mieszkalnych pojawiło się w tym projekcie łącznie. Każda z tych kondygnacji ma 268 centymetrów wysokości, bezwzględnie. W tym momencie w sprzedaży nie znajdują się żadne nowe mieszkania, ale oferta jest stale aktualizowana, dlatego warto być na bieżąco. W I kwartale 2018 roku ruszyły pierwsze intensywne prace nad projektem, a na IV  kwartał 2021 roku przypadać będzie jego finalizacja.

Elewacja budynku jest utrzymana głównie w białym tonie, ale nie brakuje tutaj także ciepłych odcieni drewna. Dzięki takiemu zestawieniu kolorów całość prezentuje się nie tylko wyjątkowo elegancko, ale również bardzo kameralnie, swojsko. Obiekt obfituje w duże przeszklenia. Wpadające do środka słońce z łatwością zatrzyma się więc tam na dłużej. Ściany mają estetyczny wygląd. W projekcie łatwo zauważalna jest harmonia, która koi.

Podczas projektowania wnętrz pomysłodawcy wskazanej inwestycji zależało – przede wszystkim – na takiej niepodważalnej wartości, jak wysoki komfort mieszkańców. Konstruując budynek, używano jedynie materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że otrzymany efekt końcowy ma długowieczny charakter. Pozostaje tutaj nadal duża przestrzeń dla rozmaitych wariacji aranżacyjnych. Wszystko, czego tylko zażyczą sobie nowi właściciele, jest jak najbardziej możliwe. Pomieszczenia znajdujące się wewnątrz obiektu są mocno ustawne. Jeżeli zatem klienci pragną wprowadzić własne ulepszenia czy zmiany, bez problemu mogą to zrobić. Ich kreatywność także była dla pomysłodawcy niezwykle istotna już od początku. Eleganckie, przestronne balkony powiększają otrzymaną powierzchnię, ale – przede wszystkim – stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, wciąż niemal w progach swojego domu. Aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa, zamontowano w każdym z lokali elegancki wideodomofon.

Projekt obejmuje także stworzenie pojemnych komórek lokatorskich. Tutaj można trzymać przedmioty, dla jakich zabrakło już miejsca w lokalu. Myśląc o określonych potrzebach osób posiadających własne samochody, przygotowano dla nich optymalną liczbę miejsc postojowych. Są one usytuowane zarówno w podziemnym garażu, jak i na naziemnym, ogólnodostępnym obszarze. Te drugie wyjątkowo dobrze sprawdzą się, gdy lokatorów odwiedzą goście. W projekcie nie mogło zabraknąć cichobieżnej, starannie zaprojektowanej windy.

Całe osiedle zostało objęte zasięgiem szybkiego Internetu oraz telewizji kablowej. Teren będzie przez okrągłą dobę monitorowany. Starannie go ponadto ogrodzono, co chroni prywatność mieszkańców, uwzględnia ich bezpieczeństwo. Osoby niepełnosprawne mają tutaj szereg ułatwień. Osiedle przygotowano także z myślą właśnie o nich.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE OSIEDLE SKĄPANE W ZIELENI – SZEREG UDOGODNIEŃ DLA MIESZKAŃCÓW POZNAŃSKICH JEŻYC

Inwestycja Winiarska 40 została usytuowana na Winiarach, przy ulicy Winiarskiej 40. To zaledwie 2.8 km od wiecznie żywego centrum Poznania.

Dzielnica Jeżyce zdecydowanie posiada swój własny, absolutnie niepowtarzalny klimat. Kształtem przypomina ona prawie idealny kwadrat. Dominuje tutaj zabudowa typowo zabytkowa, przedwojenna. To jej w dużej mierze okolica zawdzięcza swój unikalny charakter. Sklepy wielkopowierzchniowe, takie, jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin to idealne miejsca na zrobienie większych zakupów na cały tydzień, a nawet dłużej. Mieści się tutaj Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci. Ze wschodu dzielnicy na jej zachód biegnie droga krajowa nr 92. Kursuje tutaj wiele linii autobusowych, jak również tramwajowych. Najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 50 metrów od osiedla. To Bonin.

Rodzice będą usatysfakcjonowani, jeżeli chodzi o ofertę edukacyjną. W sąsiedztwie mieszczą się następujące placówki: XXV Liceum Ogólnokształcące – w odległości 200 metrów stąd, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej – 270 metrów dalej oraz Szkoła Podstawowa nr 27 – 320 metrów od omawianej inwestycji.

150 metrów od projektu znajduje się duży punkt handlowy – Chata Polska. Już 380 metrów stąd mieści się dyskont Biedronka, podczas gdy 450 metrów dalej usytuowano sklep sieci Żabka.

Najbliższe boisko przeznaczone do gry w piłkę położone jest 100 metrów od inwestycji Winiarska 40.

W pobliżu osiedla mieści się malowniczy staw oraz Park Sołacki — ciche i pełne zieleni miejsce.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²