Nowe mieszkania Mysłowice

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Janów Park

Janów Park

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

80

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26.7 - 104.7 m²

Apartamenty Cedrowa

Apartamenty Cedrowa

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

38

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

33 - 63.2 m²

Park Moniuszki II budynek A

od 7 900 za m²

Park Moniuszki II budynek A

Termin oddania:

2 kw. 2023 roku

Liczba mieszkań:

10

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

33 - 76 m²

Park Moniuszki II budynek B

od 7 900 za m²

Park Moniuszki II budynek B

Termin oddania:

4 kw. 2024 roku

Liczba mieszkań:

67

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 115 m²

Park Moniuszki II

Park Moniuszki II

Termin oddania:

2 kwartał 2023 roku

Liczba mieszkań:

74

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

32.71 - 102.95 m²

Mysłowice to niezwykle urokliwe miasto w województwie śląskim. Uwagę przyciąga swoim położeniem. Jest usytuowane w niedalekiej odległości od Katowic, Sosnowca, Jaworzna, Dąbrowy górniczej i Tych. Nic więc dziwnego, że tak wielu deweloperów jest zainteresowanych nowymi inwestycjami właśnie w tej części kraju. Z kolei istniejące już nieruchomości bardzo szybko znajdują nowych właścicieli.

Mieszkania w Mysłowicach – czym przyciągają uwagę?

Nowe mieszkania w Mysłowicach przyciągają uwagę coraz większej liczby osób. Niektórzy kupują je z myślą o zamieszkaniu na stałe. Są też ci, którzy inwestują w nie celem czerpania z tego tytułu kolejnych zysków. Chodzi tu między innymi o wynajem, ale i odsprzedaż w późniejszym czasie. W Mysłowicach działa wielu deweloperów, którzy wznoszą kolejne nieruchomości, dbając przy tym o wysoką jakość każdej z nich.

Nieruchomości przyciągające dziś uwagę kupujących to nowoczesne budynki, w których znajdują się funkcjonalne i komfortowe mieszkania. Zachwycają swoim designem i ponadczasowością. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras, a do niektórych nawet gródek. W ich otoczeniu coraz częściej można znaleźć już nie tylko plac zabaw, ale również parki i co za tym idzie, mnóstwo zieleni. Wykończenie całości stanowią nowoczesne elementy małej architektury. w standardzie nowoczesnych bloków znajdują się windy oraz parkingi podziemne, komórki lokatorskie i wózkownie. Na wielu osiedlach działa też monitoring.

Mieszkania Mysłowice – ceny

Przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie zakupu mieszkania w Mysłowicach, kupujący zwykle chcą zorientować się w cenach. Hasło mieszkania Mysłowice cena wpisywane jest wówczas do wyszukiwarki chyba najczęściej. Jest to bardzo dobry sposób na to, aby sprawdzić, ile kosztują nieruchomości w tym mieście, ile trzeba zapłacić za nowe mieszkanie. Cena za metr kwadratowy mieszkania w Mysłowicach wynosi około 6 292 zł. W związku z tym przeciętne mieszkanie w tym mieście kosztuje około 345 000 zł. Cena jest nieco niższa niż w większych miastach, do których z Mysłowic jest kilkanaście minut drogi samochodem.

Rynek nieruchomości w Mysłowicach stale się rozwija, więc ze znalezieniem wymarzonego mieszkania w tym mieście nie ma najmniejszego problemu. Pytanie tylko, czy warto?

Mieszkanie w Mysłowicach – dlaczego warto?

Mieszkanie w Mysłowicach w stanie deweloperskim to świetna inwestycja. Po pierwsze lokalizacja. Można tu uchronić się przed zgiełkiem charakterystycznym dla dużych miast i jednocześnie dotrzeć do nich szybko, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie brakuje zieleni, a i tego, czego potrzeba na co dzień – sklepów, szkół, pracy, firm usługowych itd. Poza tym warto ty mieszkać z powodu samych cen mieszkań. Są przystępne, biorąc pod uwagę ceny mieszkań chociażby w Katowicach. Tu jednak żyje się spokojniej i całkiem dobrze. Tak przynajmniej twierdzą dotychczasowi mieszkańcy.

Decydując się na mieszkanie w Mysłowicach, można taniej kupić mieszkanie o wyższym standardzie i nie trzeba rezygnować z marzeń czy oczekiwań względem konkretnych udogodnień.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt