FLUDRA Development

Aktualne inwestycje dewelopera FLUDRA Development - 1 obiekt

Leśne tarasy

Leśne tarasy

 • Cena: od 8 100 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Wielkopolskie

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera FLUDRA Development

  FLUDRA Development – firma deweloperska działająca jak dobrze nastawiony zegarek, której format działalności uosobieniem Wielkopolskiej precyzji. Firma realizuje inwestycje deweloperskie w sektorze mieszkaniowym, oferując swoim Klientom solidnie wykonane mieszkania w różnym rodzaju zabudowy. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu – FLUDRA Development to firma rzetelna, pewna i o ugruntowanej pozycji.

  Zespół FLUDRA Development składa się z grupy inwestorów, który od lat prowadzą swoje działania na rynkach inwestycyjnych, a także w branży budowlanej i deweloperskiej. Firma realizuje swoje działania na podstawie ich wieloletniego doświadczenia, a doskonałym przykładem jakości jej działania są oferowane przez nią inwestycje deweloperskie. Dobrze przemyślane, atrakcyjne cenowo i zawsze znajdujące się w dobrze skomunikowanej lokalizacji – tak najlepiej można opisać nieruchomości FLUDRA Development. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród Inwestorów, którzy cenią sobie opłacalność oferowanych przez nią inwestycji.

  Precyzja wykonania jest jedną z mocniejszych stron tego dewelopera. Podobnie jak we współpracy z Inwestorem, tak i przy realizacji prac budowlanych, czołowy deweloper w Zalasewie zawsze stawia na solidność – za wysoka jakość wykonania oferowanych obiektów odpowiadają ekipy fachowców budowlanych, z którymi deweloper od lat kontynuuje swoją współpracę. Partnerska współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu, zawsze musi przynosić wymierne efekty – w tym wypadku są to solidnie wykonane mieszkania, obiekty, w których architekturze znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań architektonicznych mających realne przełożenie na wygodę i komfort ich przyszłych mieszkańców.

  Precyzja działań podejmowanych przez firmę, objawia się również przy doborze działek pod planowane inwestycje – w ich otoczeniu zawsze znajdziemy niezbędną infrastrukturę, a więc szkoły, przedszkola, lokale usługowe i gastronomiczne, a także siłownie czy sklepy. Lokalizacje są również dobrze skomunikowane z centrum miasta – oferowane przez dewelopera podmiejskie inwestycje, są więc dobrą ofertą dla osób, które szukają kameralnej odskoczni po spędzonym w mieście dniu.

  Deweloper dba również o to, aby architektura oferowanych przez niego obiektów, dobrze zgrywała się z otoczeniem. Projekty architektoniczne budynków, opracowane są przy uwzględnieniu trendów aktualnie panujących w mieszkaniowej architekturze. Nieruchomości prezentują się nowocześnie, ponadczasowo i nie burzą harmonii krajobrazu – wręcz przeciwnie, dobrze zgrywają się z terenami zielonymi, które zazwyczaj otaczają oferowane osiedla.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  781610710
  Adres:
  ul. Kórnicka 235
  Strona www:
  https://www.fludradevelopment.pl/