PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Aktualne inwestycje dewelopera PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O. - 1 obiekt

Nowy Izabelin

Nowy Izabelin

 • Cena: od 5 110 za m²
 • Termin oddania: 1 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Poznań

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

  PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O. – solidne wykonanie i terminowa realizacja to dwie najmocniejsze strony tego dewelopera. Firma realizuje swoje projekty budowlane na terenie Województwa Wielkopolskiego. W swoim portfolio posiada wiele atrakcyjnych realizacji z sektora mieszkaniowego – architektura oferowanych przez Planetbud Development budynków, doskonale zgrywa się z otaczająca je przyrodą.

  Podobnie jak oferowane przez Planetbud Development mieszkania i domy, sama firma posiada również solidne fundamenty. Pewne zaplecze finansowe, pozwala jej na nieprzerwaną realizację coraz ambitniejszych projektów budowlanych. Z kolei, zaplecze merytoryczne w postaci ogromnego doświadczenia firmowego zespołu, jest gwarantem powodzenia kolejnych inwestycji. Każdy rozpoczynany projekt deweloperski, jest szczegółowo przemyślany przez sztab ekspertów, któremu nie można odmówić wysokich kwalifikacji dotyczących branży deweloperskiej, budowlanej i inwestycyjnej. W trakcie dokonywanych analiz określana jest opłacalność, grupa docelowa przyszłych mieszkańców, sprawdzane jest skomunikowanie działki oraz jej sąsiedztwo – wszystko po to, aby zapewnić jak najwyższą jakość życia przyszłych mieszkańców oferowanych osiedli.

  Dlaczego Planetbud Development to najbardziej rozpoznawalny deweloper w Zalesewie? Przede wszystkim, firma stawia na stały kontakt z Klientem – nie znika po podpisaniu umowy deweloperskiej, ani nie unika kontaktu w wypadku pojawienia się niejasności. Podejście jakie reprezentuje BOK Planetbud Development, polega na pełnej współpracy – wysoce wykwalifikowana kadra świadczy pełne wsparcie przy dopełnianiu wszelkich formalności związanych z zakupem wymarzonej nieruchomości. Jest również otwarta na sugestie ze strony Klienta, które bierze pod uwagę przy realizacji kolejnych projektów. W wypadku tej firmy nie ma również problemu z ewentualnymi zmianami architektonicznymi, które chciałby wprowadzić Klient. Ewentualne zmiany poddawane są konsultacji , a jeśli pozwala na to dany etap realizacji projektu budowlanego, zostają wprowadzone zgodnie z wytycznymi.

  Dobrym przykładem strategii działania tego prężnie rozwijającego się dewelopera jest to, że na placach budowy nie odgradza się on betonowym murem od swoich Klientów. Firma jest dumna z wykonywanej przez siebie pracy, a na placu budowy zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych fachowców budowlanych. Do realizacji prac budowlanych deweloper nie wykorzystuje niskiej jakości materiałów – wręcz przeciwnie, polega na sprawdzonych produktach wiodących marek w przemyśle budowlanym. Portfolio Planetbud Development, wciąż aktualizowane jest o kolejne prestiżowe realizacje budowlane – przede wszystkim z sektora mieszkaniowego, znajdziemy w nim zarówno domy w zabudowie bliźniaczej jak i większe wielorodzinne budynki mieszkaniowe.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  616703035
  Adres:
  ul. Planetarna 15/5
  Strona www:
  https://planet-bud.pl/