Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. - 4 obiekty

Rezydencja Klonowa

Rezydencja Klonowa

 • Cena: od 5 590 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Kielce
Kameralny Baranówek

Kameralny Baranówek

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 3 kwartał 2021
 • Miasto: Nowe mieszkania Kielce
Park Klonowy

Park Klonowy

 • Cena: od 5 390 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Kielce
Przystań Klonowa

Przystań Klonowa

 • Cena: od 6 699 za m²
 • Termin oddania: 1 kwartał 2023
 • Miasto: Nowe mieszkania Kielce

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

  KOMPLEXBUD to firma działająca na rynku deweloperskim od 1998 roku, a jej założycielem jest Łukasz Heinich. Przed realizacją inwestycji deweloperskich, firma zajmowała się budową oraz remontami obiektów użyteczności publicznej.

  Działalność firmy nastawiona jest na wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Dzięki posiadaniu odpowiednich sprzętów, klientom oferowane są usługi prowadzenia robót budowlanych. Przedsiębiorstwo stawia na ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji  poprzez uczestnictwo m.in. w szkoleniach branżowych. Ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym korporacja zawdzięcza prowadzeniu prac na najwyższym poziomie, tworząc tym samym trwałe i solidne zabudowy.

  Klienci, dzięki profesjonalnemu zespołowi mogą skorzystać także z doradztwa podczas całego procesu inwestycyjnego. Nadrzędnym celem firmy jest tworzenie miejsc zapewniających doskonałą lokalizację, sąsiedztwo zielonych okolic oraz najważniejszych elementów infrastruktury. Oferta firmy skierowana jest zatem do rodzin oraz osób rozpoczynających samodzielne mieszkanie. Współczesne społeczeństwo pragnie mieć nieograniczony dostęp do infrastruktury oraz atrakcji miasta. Z drugiej strony coraz więcej osób poszukuje miejsca, w którym można się wyciszyć, obcować z naturą i spędzać czas na świeżym powietrzu. Atrakcyjna oferta Komplexbud zapewnia to wszystko w jednym miejscu. Firma pomaga spełniać marzenia o tym jedynym, własnym M.

  Misją dewelopera z Kielc jest zapewnienie klientom najwyższego poziomu satysfakcji poprzez wysoką jakość oferowanych usług. Czynna współpraca z najemcami przy każdym etapie realizacji inwestycji, to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Zespół doświadczonych profesjonalistów do każdego projektu podchodzi w sposób indywidualny, starając się spełniać oczekiwania przyszłych mieszkańców. Aby zapewnić im najlepszą obsługę i maksymalne zadowolenie, prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem, z uwzględnieniem wszystkich sugestii klientów.

  Projekty architektoniczne tworzone są przez firmę, a do współpracy nad inwestycją zapraszane są tylko najlepsze firmy wykonawcze. Do budowy mieszkań deweloper używa tylko najwyższej jakości materiałów, które dostarczane są od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu, przyszli lokatorzy mają pewność, że nieruchomości są trwałe i służyć będą mieszkańcom na lata. Oferowane przez firmę projekty to oryginalne i funkcjonalne miejsca do życia.

  Kaliskie przedsiębiorstwo jest także Generalnym Wykonawcą. Zajmuje się m.in. przebudową i rewitalizacją przestrzeni publicznej. W zakres działań firmy wchodzi także kompleksowa budowa przeprowadzana od pierwszego etapu po wykończenie budowy. Komplexbud współpracuje z najlepszymi podwykonawcami, którzy wspólnie zapewniają najlepszej jakości, kompleksowe usługi.

  Firma jest także sponsorem Katolickiego Międzyszkolnego Klubu Szachowego. “Victoria Komplexbud” prowadzi działalność w zakresie rozwijania umiejętności gry w szachy oraz promocji sportu. Każdy klient, który zakupi nieruchomość od dewelopera, wspiera osoby zaangażowane w rozwój Klubu.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  413620563
  Adres:
  ul. Szczecińska 34
  Strona www:
  https://komplexbud.info/