Park Klonowy

Park Klonowy
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 5 390 za m²
Liczba Mieszkań
84
Powierzchnia
30 - 82 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w Kielcach to część kilkuetapowej inwestycji. Jest to realizacja wyobrażenia o idealnej przestrzeni, dla wszystkich, którzy cenią sobie naturę i spokój. Realizacje podzielono na etapy, aby mieć pewność, że nawet najmniejszy szczegół będzie spełniać oczekiwania przyszłych mieszkańców. Nowoczesne bloki mieszkalne powstaną w przyjaznej okolicy, która pozwoli im mieszkańcom na kameralne życie w granicach dynamicznego miasta.

Park Klonowy składa się z 84 mieszkań. Rozlokowano je w dwóch blokach mieszkalnych. Mają one 3 piętra. Parter zaadaptowano na mieszkania z dużymi tarasami lub lokale usługowe. Podziemna kondygnacja to miejsce na halę garażową. W budynku dostępne są też komórki lokatorskie dla wszystkich właścicieli lokali mieszkalnych. W zależności od powierzchni apartamentów zostały one zaaranżowane w różnych wariantach. Dodatkowa przestrzeń została uzyskana dzięki słonecznym i nowoczesnym przeszklonym balkonom, które wspaniale komponują się z jasną i prostą elewacją nieruchomości.

Aby zadbać o potrzeby każdego, nawet najmniejszego mieszkańca, projektanci postanowili zaprojektować też przestrzeń wspólną. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw, który będzie towarzyszem wielu niezapomnianych zabaw. Najmłodsi mogą bawić się tu bezpiecznie, ponieważ teren został ogrodzony, a mała architektura dostosowana do potrzeb najmłodszych lokatorów budynków.

Aktualna oferta sprzedaży prowadzona przez firmę Konplexbud oferuje 3 mieszkania jednopokojowe o powierzchni 36 m2. Osoby zainteresowane mieszkaniem na terenie nieruchomości mogą dowiedzieć się więcej na stronie inwestycji lub kierując się bezpośrednio do dewelopera, który jest odpowiedzialny za realizację projektu.

Lokalizacja inwestycji

Park Klonowy został usytuowany we wspaniałej lokalizacji. Sąsiedztwo Zalewu Kieleckiego i bogatej przyrody uwypukla kameralny charakter inwestycji. Świetne połączenie z innymi częściami miasta oraz dostęp do jego infrastruktury sprawia, że mieszkania w inwestycji cieszą się dużą popularnością.

Adres inwestycji znajduje się przy ulicy Klonowej. Ta część Kielc zachowała swoją wspaniałą przyrodę. Region Gór Świętokrzyskich to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Tutejsza roślinność i wyżynne ukształtowanie terenu sprawia, że z okien inwestycji można obserwować wyjątkowe pejzaże. Okolice nieruchomości są pełne urokliwych leśnych polan i małych lasków oraz parków, które zachowały swój dziewiczy charakter. Ta obecność przyrody w życiu mieszkańców Parku Klonowego wpływa pozytywnie na ich samopoczucie. O każdej porze dnia można wybrać się na relaksujący spacer, a bliskość Zalewu Kieleckiego niewątpliwie pomoże w odpoczynku po długim i stresującym dniu.

Kielce to jedno z dynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Dzięki stałej modernizacji powstają tu nowe firmy i instytucje. Stolica województwa to siedziba szpitali klinicznych i administracji państwowej na szczeblu wojewódzkim. Co roku w okresie roku akademickiego do miasta przyjeżdżają studenci z całego kraju oraz zagranicy. Miasto posiada też bogatą ofertę kulturalną i gastronomiczną, nie brak tu modnych kawiarni i restauracji. Działają tu kina i teatry, organizowane są koncerty i różne akcje społeczne.

Inwestycja znajduje się zaledwie 3 km od centrum Kielc, dlatego dostanie się do miejskiej infrastruktury, jest szybkie i bezproblemowe za pomocą miejskiej komunikacji lub jazdy samochodem. Dookoła budynku znajduje się też wiele lokali handlowo-usługowych, dlatego wszyscy, którzy wolą załatwiać większość spraw w pobliżu miejsca zamieszkania, mogą skorzystać ze sklepów i serwisów znajdujących się niedaleko apartamentowca.

W pobliżu Parku Klonowego znajdują się też liczne szkoły i przedszkola oraz żłobki i miejsca zapewniające aktywne spędzenie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Okolica pełna jest boisk i klubów sportowych. Zielone tereny miejskie pozwalają na uprawianie sportu na świeżym powietrzu, a ścieżki rowerowe dają możliwość ekologicznego poruszania się po mieście. Jest to więc miejsce, które zadowoli każdą osobę bez względu na wiek czy zainteresowania.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²