Przystań Klonowa

Przystań KlonowaPrzystań KlonowaPrzystań KlonowaPrzystań KlonowaPrzystań KlonowaPrzystań KlonowaPrzystań Klonowa
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2023
Cena
od 6 699 za m²
Liczba Mieszkań
79
Powierzchnia
25.2 - 79 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne

Opis inwestycji

Przystań Klonowa to inwestycja realizowana na terenie Katowic. Jest to kompleks budynków mieszkalnych, zaadaptowanych do potrzeb i wymagań klientów. Główne zadanie, jakie stawiał sobie deweloper, było zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom. Efekty tych działań widać na każdym etapie prac, od szkiców koncepcyjnych do prac budowlanych i wykończeniowych.

Nowe mieszkania w Kielcach powstaną w trzech blokach wielorodzinnych. Dwa z nich, Budynki A i B, będą 4 piętrowe, Budynek C 3 piętrowy. Łącznie powstanie 86 lokali mieszkalnych. Na parterach budynków A i C powstaną 4 lokale usługowe. Natomiast poziom -1, we wszystkich trzech nieruchomościach jest miejscem, gdzie znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Mieszkania zostały zaprojektowane w różnych wariantach, aby każdy z przyszłych mieszkańców mógł zaaranżować je według własnego uznania. Są one komfortowe i wysoce funkcjonalne, dzięki czemu doskonale oddają zamysł ich projektantów. Przytulne wnętrza są nowoczesne i przestronne, dzięki czemu wpisują się w estetykę całego kompleksu.

Przestrzeń wspólna inwestycji została zaadoptowana do wspierania przyjaznej atmosfery. Dziedziniec jest zielony i zaprojektowany zgodnie z trendami urbanistycznymi. Dla zapewnienia spokoju lokatorów Przystani Klonowa całość posesji została ogrodzona i wyposażona w domofony. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.

Prac budowlane rozpoczęły się w 2021 roku, a ich zakończenie zostało wyznaczone na 2023 r. Za ich realizację odpowiada deweloper Komplexbud, który zajmuje się też sprzedażą i dysponuje wszystkimi informacjami na temat postępów w działaniach nad powstaniem projektu.

Lokalizacja inwestycji

Przystań Klonowa to miejsce, które posiada też wymarzoną lokalizację. Jej głównym atutem jest sąsiedztwo lasu i kameralna atmosfera panująca w tej części miasta. Jednocześnie świetna komunikacja i możliwość korzystania z infrastruktury stolicy województwa świętokrzyskiego daje wiele możliwości osobom decydującym się na zakup mieszkania na tym terenie.

Kielce to prężnie rozwijające się miasto w południowo-wschodniej Polsce. Działają tu ośrodki kulturalne oraz naukowe. Jest to główne miejsce administracji i urzędów tego regionu. Dlatego mieszkańcy nowego kompleksu mogą korzystać z możliwości, jakie daje im to miasto. Do ścisłego centrum Kielc dzieli ich odległość zaledwie 3 km, którą mogą szybko pokonać samochodem lub miejskim autobusem. Odjeżdża on z przystanku, który położony jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od nieruchomości.

Bez wątpienia tym, co zachwyca osoby odwiedzające miasto, jest jego malownicze położenie. Kielce znajdują się w Górach Świętokrzyskich, które oddziaływają na miejski krajobraz. Wzniesienia i górska roślinność sprawiają, że panuje tu niepowtarzalny charakter. Ta wyjątkowa przyroda znajduje się tuż o krok od Przystani Klonowa. Mieszkańcy mogą więc wykonywać swoje codzienne obowiązki tuż obok wspaniałej natury. Spacery z dziećmi i pupilami w otoczeniu wielowiekowych drzew zachwycają przyszłych lokatorów obiektu. Bez trudu można tu odpocząć i nabrać sił podczas wieczornych przechadzek, aby nabrać siły na wyzwania kolejnego dnia.

Ponieważ większość mieszkańców inwestycji stanowią rodziny z dziećmi trudno nie wspomnieć o dużej liczbie przedszkoli i żłobków znajdujących się w pobliżu inwestycji. Szeroka oferta edukacyjna w mieście pozwoli im rozwinąć ich pasje i kontynuować naukę na wszystkich szczeblach szkolnictwa.

Kielce są dobrze połączone z innymi miastami takimi jak Kraków, Warszawa czy Radom. Dzięki sieci dróg mieszkańcy mogą więc bez problemu podróżować do największych miast Polski. Piękne tereny, które znajdują się w regionie, pozwalają na organizowanie wielu wycieczek i pozamiejskich wędrówek, które dzięki położeniu nieruchomości będą łatwe w organizacji.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²