Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. to firma deweloperska działająca na rynku od 2005 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w realizacji domów jednorodzinnych oraz mieszkań.

Deweloper z Wrocławia tworząc projekty, skupia się przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach. Nieruchomości budowane i wykańczane są tylko z najwyższej jakości materiałów. Kameralne budynki wielorodzinne posiadają niebanalną architekturę i niską zabudowę. Projektanci dbają także o najmniejsze szczegóły inwestycji. Domy na tle istniejącej infrastruktury wyróżniają się zadbanymi, dopracowanymi detalami.

Mieszkania oferowane przez dewelopera dedykowane są osobom, które cenią sobie zarówno dostęp do nowoczesnego centrum miasta jak i bliskość natury. Nieruchomości usytuowane są w pobliżu parków, które tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania. Ponadto, w inwestycjach znajdują się liczne tereny zielone, alejki spacerowe oraz przykuwające wzrok, innowacyjne elementy małej architektury.

Deweloper podczas tworzenia inwestycji dokładnie analizuje potrzeby współczesnego człowieka. Oprócz nowoczesnych rozwiązań lokale wyposażone są w elementy ułatwiające użytkowanie mieszkania. Do dyspozycji lokatorów są więc garaże, komórki lokatorskie lub miejsca postojowe naziemne. Lokale spełniają wymogi programu rządowego Mieszkanie dla Młodych.

W trosce o jak najlepszą jakość życia mieszkańców, nieruchomości budowane są w pobliżu Lasu Mokrzańskiego. Bezpośrednia lokalizacja osiedla z terenami zielonymi zapoczątkowała współpracę przedsiębiorstwa z Dolnośląskim Związkiem Orientacji Sportowej. Firma zaangażowała się do projketu “znajdzsiewlesie.pl”. W związku z tymi działaniami, w Lesie zamontowane zostaną stałe punkty do orientacji terenowej. Trasę można pokonać na wiele sposobów: biegiem, marszem, z kijkami do Nordic Walking lub też na rowerze.

Osiedle Malownicze wstąpiło także w szeregi Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który wspiera na rynku firmy deweloperskie.

Aby zapewnić klientom najwyższej jakości obsługę, firma oferuje zainteresowanym pomoc przy aranżacji wnętrz. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają cały proces projektowania sprawnie i inspirują klientów do wspólnego projektowania mieszkania. Do każdej osoby podchodzą indywidualnie, co przyczynia się do tworzenia unikalnych wnętrz. Oprócz tego rodzaju pomocy spółka prowadzi także profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania. Zainteresowanym najemcom gwarantowana jest najlepsza oferta kredytów hipotecznych, niezależne i bezstronne konsultacje, bezpłatne usługi, spotkania z ekspertami, negocjacje oraz indywidualna opieka jednego doradcy. Dzięki takim rozwiązaniom przyszli lokatorzy, mogą czuć się bezpiecznie, inwestując w Osiedle.

Osiedle Malownicze Sp. z o.o dzięki doświadczeniu i  zaangażowaniu ze strony pracowników znalazło się na liście luksusowych nieruchomości rekomendowanych przez magazyn Forbes. Inwestycja zajęła także III miejsce w Polsce w kategorii Zespołu budynków jednorodzinnych w konkursie organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  717234317
  Adres:
  ul. Wereszyckiego 14
  Strona www:
  https://www.osiedlemalownicze.wroc.pl/