Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

Aktualne inwestycje dewelopera Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k. - 1 obiekt

Osiedle Zagłoby

Osiedle Zagłoby

 • Cena: od 6 064 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

  Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k. firma oferująca inwestycje deweloperskie z sektora mieszkaniowego – mieszkania w niskiej zabudowie szeregowej, znajdujące się na malowniczym, otoczonym terenami zielonymi osiedlu, które zlokalizowane jest we Wrocławiu.

  Spółka Osiedle Zagłoby została założona celem finalizacji inwestycji deweloperskiej Osiedle Zagłoby. Nie jest to jednak kolejna firma krzak, a spółka stworzona przez zespół wysoce wykwalifikowanych inwestorów, znawców branży deweloperskiej i budowlanej, którzy swoje umiejętności zdobywali, piastując wysokie stanowiska kierownicze, w znanych w całym kraju firmach deweloperskich. Realizowana inwestycja jest efektem szeregu badań i kilku lat monitorowania rynku nieruchomości. Spółka posiada stabilne zaplecze finansowe, co pozwala oferować jej pewne inwestycje, które już spotkały się z szerokim zainteresowaniem wśród inwestorów.

  Deweloper realizuje budowę osiedla domów szeregowych. Znajdujące się w nich mieszkania zostały zaprojektowane przy uwzględnieniu potrzeb mieszkańców – znajdziemy w nich przestronne pomieszczenia, wygodne kuchnie, a także duże garaże i miejsca parkingowe. Należy również wspomnieć o estetyce wizualnej całego projektu – w elewacji budynków wykorzystano wysokiej jakości materiały budowlane, a sam projekt opracowany został przez renomowane biuro architektoniczne.

  Żaden wiodący deweloper we Wrocławiu, nie powstydziłby się jakości wykonania oferowanych budynków. Rozległa sieć kontaktów zespołu pozwoliła na podjęcie współpracy z firmami budowlanymi, które w swoim portfolio mają realizację prestiżowych projektów budowlanych na terenie całego kraju. Prace realizowane są sprawnie i zgodnie z harmonogramem, czemu dowiódł pierwszy etap realizacji inwestycji zakończony przed terminem. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja samej inwestycji, która z jednej strony oferuje bliskość przyrody i kameralne schronienie przed głośnym miastem, z drugiej zaś bliskość do głównych ciągów komunikacyjnych i dobrą komunikację z centrum Wrocławia.

  Spółka Osiedle Zagłoby jest jednym z tych deweloperów, którzy starają się być przy Kliencie przez cały proces realizacji inwestycji i wspierać go przy dopełnianiu wszystkich formalności związanych z zakupem mieszkania. Biuro obsługi posiada szerokie kompetencje i wiedzę na temat branży deweloperskiej i prawa budowlanego – jego kadra składa się z profesjonalistów, którzy od podszewki znają realia branży deweloperskiej i inwestycyjnej, więc każdy zainteresowany Klient otrzyma pełne wsparcie merytoryczne z ich strony.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  605505203
  Adres:
  ul. B. Chrobrego 8
  Strona www:
  https://osiedlezagloby.pl/