Osiedle Zagłoby

Osiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle ZagłobyOsiedle Zagłoby
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022 roku
Cena
od 6 064 za m²
Liczba Mieszkań
20
Powierzchnia
104.46 - 132.77 m²
Liczba pokoi
4 - 5
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Inwestycje, które tworzymy, oparte są o rzetelne, sumienne, a także terminowe działania, co skutkuje pełnią zadowolenia i satysfakcji ze strony Klientów. Działamy w sposób, który umożliwia powstawanie jak najbardziej komfortowych i atrakcyjnych przestrzeni oraz obiektów. Staramy się, aby nasze inwestycje przyczyniły się do dynamicznego rozwoju miast oraz ich funkcjonalności. Nad wszystkimi pracami inwestycyjnymi czuwa sztab doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy doskonale znają potrzeby społeczeństwa w zakresie lokali mieszkalnych. Stawiamy na wygodę i komfort w połączeniu z uniwersalnością i troską o bezpieczeństwo mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Zagłoby to wyjątkowy i nietuzinkowy projekt oferujący nowe mieszkania we Wrocławiu. Całość składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają po 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. Inwestycja proponuje ciekawe rozwiązania, które są idealnym wyborem dla osób, które szukają nowego lokum o podwyższonym standardzie użytkowania.

JEDYNA TAKA INWESTYCJA WE WROCŁAWIU

Projekt jest gwarancją wszystkiego, co najlepsze i najbardziej nowoczesne. Do stworzenia estetycznej i minimalistycznej bryły budynków wykorzystano stonowaną i neutralną paletę barw. Spadziste dachy obiektów nawiązywać mają do tradycyjnej formy archetypowego domu, co pozytywnie wpływa na ciepły i kameralny charakter inwestycji. Elewacje oraz wnętrza wykończone zostały poprzez zastosowanie najwyższej jakości materiałów premium, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Dzięki temu powstać mogła inwestycja cechująca się nienagannym wyglądem w połączeniu z trwałością i odpornością na upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystnie działające czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz śnieg, czy wysokie temperatury.

Osiedle Zagłoby to projekt idealny dla osób ceniących wysokie standardy życia. Inwestycję stworzono w oparciu o charakter miejsca, dlatego doskonale wpisuje się w tkankę miejską Wrocławia, stanowiąc jego uzupełnienie oraz harmonijne przedłużenie.

WYGODA, JAKOŚĆ I NAJWYŻSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Inwestycja w swojej ofercie posiada 20 nowych lokali mieszkalnych zaprojektowanych na podstawie wysoce ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań, podnoszących jakość życia przyszłych mieszkańców. Zróżnicowane układy funkcjonalne mieszkań sprawiają, że każdy Klient może dostosować swoje lokum do własnych, indywidualnych preferencji. Dostępne są mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 104 do 114 m2 oraz pięciopokojowe o powierzchni 132 m2. Duży metraż mieszkań sprawia, że inwestycja to idealne rozwiązanie dla rodzin z kilkorgiem dzieci poszukujących nowego, wygodnego lokum. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadają komfortowe wysokości od 260 do 280 cm.

Projekt zapewnia mieszkańcom także szereg dodatkowych udogodnień. Przewidziano bezpieczne miejsca postojowe naziemne, a także komórki lokatorskie. Użytkownicy obiektów będą mogli także korzystać z pełnej infrastruktury części wspólnych w postaci oświetlenia, utwardzonych dróg dojazdowych oraz ogrodzenia osiedla.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Zagłoby zlokalizowane jest na Żernikach, przy ul. Zagłoby 47B, niecałe 8 km od ścisłego centrum Wrocławia. Ta komfortowa i dogodna lokalizacja oferuje swoim przyszłym mieszkańcom bardzo dobre połączenia komunikacyjne. Osiedle położone jest w dzielnicy Wrocław Fabryczna, która umożliwia łatwe i bezpieczne podróżowanie do wszystkich części miasta za sprawą kursujących tam linii autobusowych i tramwajowych, które łączą dzielnicę bezpośrednio z centrum Wrocławia. Dzielnica jest także świetnym miejscem do życia dla fanów rowerów, za sprawą wielu ścieżek rowerowych.

Wrocław Fabryczna to dawna dzielnica samorządowo — administracyjna licząca sobie 118,9 km2. Zamieszkuje ją ponad 196 tys. osób. Obszar ten położony jest w zachodniej i południowo — zachodniej części miasta. Dzielnica ta jest bardzo zróżnicowana, dlatego spokój i wygodę życia odnajdują tutaj osoby o zróżnicowanym wieku oraz potrzebach. Tereny rekreacyjne znajdujące się na terenie Fabrycznej z pewnością docenią rodziny z dziećmi oraz fani aktywnego spędzania wolnego czasu. Dla osób starszych przygotowano świetną opiekę medyczną.

Wrocław Fabryczna to obszar dynamicznego i stałego rozwoju, dlatego powstaje tutaj coraz więcej ciekawych inwestycji mieszkaniowych, takich jak Osiedle Zagłoby. W obszarze dzielnicy nie brakuje również wielu ciekawych miejsc. Jednym z najpopularniejszych jest Stadion Miejski, na którym rozgrywano część meczów w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, a obecnie organizowane są tam jedne z największych wydarzeń we Wrocławiu. Na Fabrycznej znajduje się także Stara Zajezdnia Popowice, gdzie można oglądać stare pojazdy — miejsce to jest prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji. Na uwagę zasługuje także Staw Glinianki, w którego pobliżu zlokalizowana jest Aleja Dębów Zasadzonych oraz replika myśliwca.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²