Osiedle na Zdrowiu III

Osiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu III
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022 roku
Liczba Mieszkań
463
Powierzchnia
31.58 - 71.14 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Osiedle na Zdrowiu III to inwestycja mieszkaniowa, której głównym przesłaniem jest kreowanie zdrowego, harmonijnego trybu życia w codzienności. Za to przedsięwzięcie odpowiada grupa deweloperska WAN S.A. Wskazana inwestycja, bez wątpienia, zaimponuje osobom ceniącym sobie wysoko bliskość natury, prostotę i łatwość użytkowania przestrzeni. Cały projekt ma dosyć kameralną wymowę, dzięki czemu można tutaj stworzyć prawdziwy azyl, do którego będzie chciało się powracać, bez względu na to, jak wyglądał konkretny dzień. Owe wygodne mieszkania deweloperskie w Łodzi prezentują się wyjątkowo efektownie. Zostały zaprojektowane wewnątrz budynków wielorodzinnych podzielonych na 2 do 3 kondygnacji naziemnych. Nie ma tutaj żadnego piętra znajdującego się poniżej. 463 lokale mieszkalne czekają na nowych właścicieli pod owym adresem. Powierzchnie mieszkań rozciągają się w przedziale od 31.58 do 71.14 m². Ilość pomieszczeń jest zróżnicowana, ale można zauważyć dominację propozycji 2-, 3-, a także 4-pokojowych. Aktualnie 66 lokali może trafić w ręce zainteresowanych osób. Początek opisywanej inwestycji datuje się na III kwartał 2020 roku, ale jej zakończenie przewidywane jest na IV kwartał 2022 roku.

Budynki powstające pod owym szyldem cechują się przyjaznym charakterem. Owiewa je atmosfera kameralności, przyjemnej prywatności, która pozwoli lokatorom zająć się własnymi sprawami, bez konieczności zastanawiania się, co inni mają do powiedzenia na ten temat. Kompaktowa forma niskich obiektów urzeka już od pierwszej chwili, gdy tylko oczy spoczną na ich śnieżnobiałej elewacji. Drewniane obramowania okien dodają nutki ciepła. Budynki te zostały przygotowane w typie zabudowy kojarzącej się mocno z domkami jednorodzinnymi, a nawet podmiejskimi willami. To również zasługa spokojnej aury przeważającej na osiedlu.

Zarówno single, jak i młodzi rodzice z dziećmi znajdą tutaj swoje miejsce. Układy mieszkań są dosyć niejednorodne, ale o wszystkich można powiedzieć, że cechuje je wysoki stopień funkcjonalności. Poszczególne pomieszczenia mają urzekająco przystępny charakter. Lokatorzy mogą w tych progach bezkarnie eksperymentować z otrzymaną formą. Uda im się z łatwością zaadaptować ją do własnych oczekiwań. Wystarczy im jedynie odrobina wyobraźni, która zazwyczaj rodzi najlepsze owoce. Do wszystkich powierzchni mieszkalnych przynależą tarasy lub też atrakcyjne ogródki lokatorskie. Te przestrzenie wniosą ze sobą oddech zieleni, otworzą oczy mieszkańców na otaczające ich piękno. Spore otwory okienne zapraszają ponadto do środka światło z zewnątrz. Dzięki temu nawet w pochmurne dni pomieszczenia nie pozostaną ponure i ciemne.

W trosce o dobre doświadczenia najmłodszych mieszkańców powstanie tutaj przestronny plac zabaw. Bezpieczne urządzenia wyzwolą w dzieciach kreatywność, dadzą im możliwość wykorzystania swojej naturalnej energii. Tutaj będą spotykać się sąsiedzi w podobnym wieku, co umocni ich relacje. Do użytkowania mieszkańców oddano także miejsca postojowe o naziemnym charakterze. Zarówno oni, jak i ich goście z łatwością zaparkują na ogólnodostępnym terenie swoje samochody.

Teren osiedla został starannie ogrodzony, ażeby absolutnie nic nie zakłócało spokoju mieszkańców. Przygotowano go pod monitoring, a więc lokatorzy mogą czuć się tutaj naprawdę bezpiecznie.

Lokalizacja inwestycji

KAMERALNE, PROZDROWOTNE OSIEDLE MIESZKANIOWE ULOKOWANE NA TERENIE ZIELONEJ CZĘŚCI ŁODZI

Osiedle na Zdrowiu III znajduje się na Złotnie, tuż przy ulicy Biegunowej. 4.7 kilometra stąd mieści się bijące serce Łodzi.

Projekt ów ulokowano zaraz obok Parku im. Józefa Piłsudskiego, który potocznie nazywa się Parkiem na Zdrowiu. Warto zaznaczyć, iż stanowi on najobszerniejszy w miejscowości zespół przyrodniczy. Mieszkańcy mogą zatem czuć się tutaj swobodnie, pokonywać nawet duże odległości pieszo, w otoczeniu przepięknej zieleni. Czyste, świeże powietrze z pewnością dobrze im zrobi. Na terenie zabudowy inwestor zaplanował także rozległe pasy zieleni, jak również strefę przeznaczoną specjalnie do relaksu. Leśne sąsiedztwo uspokaja, pomaga złapać dystans do trudnych spraw. W pobliżu projektu znajduje się Ogród Zoologiczny, Ogród Botaniczny, Aquapark FALA oraz Las Lublinek, co umożliwia podejmowanie różnorodnych aktywności. Najistotniejsze dla łodzian punkty handlowo-kulturalne mieszczą się jedynie 4-5 kilometrów stąd. Mowa o Placu Wolności czy też Manufakturze.

Samo osiedle powstaje niedaleko od przyszłej zachodniej obwodnicy miasta. To tylko około 1 kilometra. Takie położenie umożliwia szybki wyjazd na autostradę A2, a także przejazd drogą ekspresową S8. 200 metrów od inwestycji ulokowano też najbliższy punkt komunikacyjny –  Biegunowa – Krańcowa. Na Polesiu, gdzie umieszczono projekt, funkcjonuje też stacja kolejowa Łódź Kaliska. Zaraz obok mieści się dworzec PKS. Dojazd do innych, większych czy mniejszych miast, jest zatem szybki i bezproblemowy.

Osiedle otaczają placówki oświatowe. Najbliższa z nich to: Przedszkole Niepubliczne Muzyczno-Językowo-Sportowe EKO-JUNIOR – usytuowane w odległości 550 metrów od projektu.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²