Arturówek Apartamenty

Arturówek Apartamenty
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Cena
od 7 300 za m²
Liczba Mieszkań
11
Powierzchnia
50 - 129 m²
Liczba pokoi
3 - 5
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Arturówek Apartamenty to nowa inwestycja w Łodzi. Mieszkania są zlokalizowane we wspaniałej bliskości zielonych terenów w środku miasta. Deweloper zadbał o modernistyczny projekt i doskonałą formę nowopowstałego budynku. Dzięki najlepszej jakości materiałom budynek jest elegancki i luksusowy, dlatego przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie najlepszą jakość.

W całym kompleksie powstanie 11 mieszkań. Jest to kameralna inwestycja zapewniająca prywatność przyszłym mieszkańcom. Budynek ma dwie kondygnację. W zależności od położenia apartamentów zyskają one dodatkową przestrzeń w postaci ogrodu, balkonu lub tarasu. Mieszkania zostały rozplanowane tak, aby lokatorzy mogli żyć tu wygodnie. Prace wykończeniowe sprawiły, że mieszkania są ekskluzywne i posiadają wielki potencjał aranżacyjny.

Budynek mieszkalny został wyposażony  w windę, a teren jest ogrodzony i monitorowany, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie i mogli w spokoju korzystać z udogodnień zamontowanych w mieszkaniach. Na terenie posesji znajdują się naziemne miejsca postojowe, które są do dyspozycji właścicieli mieszkań. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, klienci mogą połączyć dwa mniejsze lokale w celu stworzenia najlepszej i najbardziej pasującej im opcji metrażu i rozkładu apartamentów.

Komfort Home to firma  odpowiedzialna za realizacje projektu i zarządzająca sprzedaż mieszkań. W jej ofercie można aktualnie znaleźć mieszkania 3 i 5 pokojowe. Prace budowlane mają zakończyć się w drugim kwartale 2022. Jest to jednocześnie termin oddania mieszkań do rąk mieszkańców.

Lokalizacja inwestycji

Arturówek Apartamenty to kameralna inwestycja, która została wkomponowana w cichą i spokojną okolicę Łodzi. Adres inwestycji to Strusia 27, czyli punkt znajdujący się w dzielnicy Bałuty, która jest największą i najpopularniejszą dzielnicą miasta.

Bałuty to dawny teren przemysłowy. Dzisiejsi architekci wykorzystują dawne fabryczne hale i zamieniają je w urbanistyczne arcydzieła, wykorzystując potencjał obiektów. Jednym z przykładów takiej rewitalizacji jest Manufaktura centrum handlowe i rekreacyjne w północnej części miasta. Dzięki temu dzielnica jest bardzo atrakcyjnym miejscem, a jej nieruchomości cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku deweloperskim.

Tym, co wyróżnia okolicę inwestycji, są zielone obszary miejskich parków. Dzięki temu przyszli mieszkańcy budowli mogą korzystać z przyjemnej atmosfery, jaka panuje w tych spokojnych okolicach. Pełno tu uroczych ławek i altanek, które mogą służyć jako miejsce do relaksu. Osoby lubiące spacerować z dziećmi lub z czworonożnymi pupilami będą zadowolone z możliwości, jakie daje im to miejsce.

Kolejną zaletą lokalizacji apartamentowca jest dostęp do miejskiej infrastruktury. Łódź to jedno z najważniejszych Polskich miast. Jest ono świetnie połączone z Warszawą za pomocą kolei i autostrad. Mieszkańcy mają do dyspozycji szeroką ofertę usług i wiele galerii handlowych. Rozwija się tutaj przemysł i powstają nowe miejsca biznesowe.

Osoby zainteresowane sztuką będą miały okazję oglądać prace studentów Łódzkiej szkoły Filmowej telewizyjnej oraz ASP. Dlatego działa tu wiele kin, teatrów, galerii oraz organizowane są festiwale filmowe, oraz wystawy artystyczne. Jest tu też wiele miejsc, gdzie można spotkać się z przyjaciółmi, działają tu restauracje, kawiarnie i klubokawiarnie.

W pobliżu inwestycji działają też szkoły i przedszkola. W okolicy znajdują się obiekty sportowe i medyczne, a okolica sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki dobrej komunikacji miejskiej mieszkańcy osiedla mogą szybko przedostać się do pozostałych części Łodzi za pomocą tramwaju lub autobusu.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²